Здати тест ДНК, Україна, Київ, Дніпро, Львів, Одеса. Коли потрібно робити генетичний аналіз в лабораторії?

Рубрика
Здати тест ДНК, Україна, Київ, Дніпро, Львів, Одеса. Коли потрібно робити генетичний аналіз в лабораторії?

Генетичне тестування - це точний і сучасний метод діагностики багатьох захворювань. Він виявляє зміни в ДНК, що лежать в основі патологічних змін. Генетичні тести важливі для запобігання, серед іншого, раку шийки матки, раку яєчників, раку простати і раку грудей. Після отримання інформації про підвищений ризик розвитку захворювання можна ввести відповідну профілактику і скорегувати спосіб життя і харчування відповідно до результатів генетичного тесту. ДНК-тест може містити інформацію, яка також може мати відношення до вашим родичам. Зробити ДНК тест ви можете у нас - Медікал Геномікс, Київ, Україна.

Коли потрібно зробити генетичний тест?

Генетичні тести можна розділити на кілька основних категорій - вони включають діагностичні тести, тести на носійство, прогностичні тести, тести фармакогеноміка і тести ДНК на батьківство.

Діагностичні генетичні тести слід проводити в разі підозри на генетичне захворювання через наявність специфічних симптомів - такі тести дозволять визначити причину цих симптомів і в кінцевому підсумку діагностувати захворювання. Правильний діагноз також є підставою для проведення відповідної подальшої терапії.

Інший тип генетичного тестування - прогностичні тести - призначені для виявлення змін в ДНК людини, які збільшують ймовірність розвитку даного захворювання в майбутньому. У цьому випадку знання про власні схильності є основою для проведення відповідної профілактики, щоб мінімізувати ризик захворювання. Прогностичні тести найчастіше виконуються для визначення ризику злоякісного новоутворення - найбільш часті мутації, що підвищують цю ймовірність, включають аномалії в таких генах, як BRCA1, BRCA2, CHEK2, TP53 або CDKN2A. Проведення такого тесту повинно розглядатися всіма людьми, зацікавленими в профілактиці раку, особливо тим, у кого в сімейної історії є злоякісні новоутворення. Прогностичні тести також можуть вказувати на ризик інсульту, серцевого нападу та атеросклерозу.

Завдяки генетичного тестування на носій можна визначити статус носія генетичних мутацій, що викликають конкретне захворювання (наприклад, муковісцидоз чи фенілкетонурію). Носії цих аномалій зазвичай протікають безсимптомно, але у дитини може розвинутися захворювання через аутосомно-рецесивного характеру успадкування. Це означає, що дитина захворіє, якщо успадкує дві мутантні версії гена - по одній від кожного з батьків. Якщо обоє батьків є носіями мутації, відповідальної за розвиток того чи іншого захворювання, ризик захворіти у дитини становить 25%, якщо тільки один з батьків є носієм - потомство буде здоровим. Проведення генетичного тестування на носійство рекомендується людям, які планують вагітність, особливо якщо аутосомно-рецесивне захворювання вже проявилося серед членів сім'ї або якщо один з партнерів вже підтвердив носій шкідливої ​​мутації.

ДНК-тести на батьківство - Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів і вся Україна - проводяться для остаточного встановлення батьківства - наприклад, коли є сумніви щодо біологічного батьківства.

Генетичне тестування і дієта. Виникнення генетичної схильності до певних захворювань зазвичай вимагає відповідної профілактики, в тому числі дієтичної. Дізнайтеся, чи схильні ви до ризику порушення метаболізму цукру, чи є у вас схильність до розвитку харчової непереносимості (наприклад, наявність поліморфізмів генів, пов'язаних з розвитком порушень толерантності до лактози) або занадто високий рівень холестерину. Ці знання допоможуть вам внести відповідні зміни в раціон до того, як розвинуться будь-які розлади.

Генетичні пренатальні дослідження. Генетичні тести при вагітності на основі аналізу крові матері дозволяють виключити широкий спектр генетичних порушень у дитини. Синдром Дауна, синдром Едвардса, синдром Патау, синдром Тернера або синдром Якобса. Генетичне пренатальне тестування зазвичай можна проводити з 10-го тижня вагітності.

Генні мутації впливають на ваше життя. Використовуйте знання, які дає сучасна наука. Дізнайтеся, скільки коштують генетичні тести в таких містах України, як Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Київ та інші. У Медікал Геномікс ви також знайдете генетичні тести плода, які можна зробити під час вагітності. Тут ви також перевірите гени на предмет ризику раку.

Генетичні дослідження та інфекції. Генетичні тести також використовуються для діагностики інфекцій. Якщо ви підозрюєте, що захворіли, такий тест розвіє ваші сумніви! У зібраному матеріалі лабораторія буде шукати генетичний матеріал вірусів, бактерій або інших патогенів, і, якщо він його знайде - буде відомо, що ви в даний момент інфіковані. Завдяки цьому лікар зможе провести відповідне лікування, яке допоможе вам виклдороветь!

Типи зразків біологічного матеріалу для ДНК тесту

Тип зразка в основному залежить від характеру тесту, це можуть бути:

  • Частинки з внутрішньої поверхні щоки,
  • Венозна кров,
  • Слина,
  • Зразок волосся.

В Києві найбільш частим є генетичний аналіз крові, мазки, взяті з ротової порожнини, і слина через простоту в їх отриманні. Іноді є можливість віддаленої відправки матеріалів поштою чи здачі ДНК тесту з виїздом на будинок.

Способи проведення генетичного аналізу

  1. Секвенирование ДНК - це визначення порядку проходження пар нуклеотидів в молекулі ДНК, що дозволяє зрозуміти структуру окремих генів, конкретних хромосом і навіть всього генома. Секвенування - це найбільш чутливий метод виявлення змін в генетичному матеріалі, що дозволяє повністю охарактеризувати їх. Він полягає у визначенні структури ДНК з точністю до одного нуклеотиду. Це робить секвенування корисним інструментом в діагностиці генетичних захворювань.
  2. ПЛР-тестування з використанням полімеразної ланцюгової реакції - це молекулярний метод, який використовується в першу чергу для діагностики інфекції. Тест також проводиться для виявлення хвороби Лайма (кліщовий хвороби). Завданням тесту ПЛР - виявлення певного фрагмента ДНК в тестованому матеріалі. Щоб виявити ДНК або РНК в зразку, його необхідно дублювати до декількох копій. Це забезпечує високу чутливість методу і можливість виявлення цікавить фрагмента ДНК навіть при наявності лише його сліду в матеріалі.

Варіант з ПЛР тестом дає можливість аналізу незначних відомих елементів ДНК, а за допомогою секвенування ми можемо розшифровувати різні гени, аж до тестування всього генома. Отримані аналізи надають можливість діагностувати хворобу, виявити схильність до неї, на підставі чого проводиться або профілактика, або ж лікування. У лабораторіях Медікал Геномікс присутні всі необхідні технології і оснащення, працює високо спеціалізується персонал, використовуються тільки якісні видаткові матеріали.

Ціна генетичного дослідження в Медікал Геномікс Україна:  Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші міста, залежить перш за все від обраного типу генетичного тесту.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.