Генетичний тест на батьківство – швидко, просто та зручно. ДНК аналіз на спорідненість в Україні

Генетичний тест на батьківство – швидко, просто та зручно. ДНК аналіз на спорідненість в Україні

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо. Тестування на батьківство можна провести швидко та зручно, замовивши послугу збору зразків по телефону або через Інтернет.

Ми гарантуємо конфіденційність на кожному етапі тесту на батьківство, який ви можете замовити анонімно. Це можливо завдяки реалізованим процедурам безпеки, зокрема індивідуальний контактний пароль. Безпечна пропозиція дає вам впевненість, що ціна буде фіксованою, і ви не будете здивовані жодними додатковими витратами.

Гарантія під час перевірки батьківства

Вибираючи нашу лабораторію, вам гарантується повна конфіденційність та якість. Наші внутрішні процедури захищають вас від розкриття інформації про перевірку батьківства третім особам, в тому числі встановивши індивідуальний контактний пароль у формі або надіславши результат онлайн після входу в панель (тільки ви знаєте дані для входу). Ви також можете надати будь-які зразки для тестування (у тому числі, наприклад, соску, недокурок або кухоль).

Анонімний тест на батьківство ДНК

Якщо ви хочете, щоб результат тесту не включав дані людей, що беруть участь у тесті, і ви хочете зберегти конфіденційність, анонімний тест на батьківство ДНК – те, що вам потрібно. Завдяки цьому ніхто з оточуючих не дізнається, що ви вирішили пройти цей тип ДНК-тестів на батьківство.

Конфіденційність та анонімність - надійний результат за кожним зразком

Ви можете провести ДНК-тест на батьківство на будь-якому зразку - це може бути мазок із щоки, а також недопалок, волосся, зубна щітка, банка газування або жувальна гумка. Всі ці предмети можуть містити деяку кількість матеріалу ДНК людини і так само добре підходять для ДНК тесту на батьківство Львів. Ці зразки забезпечують повну конфіденційність.

Замовляючи анонімний ДНК-тест на батьківство:

  • Не потрібно надавати дані про учасників дослідження.
  • Ви виявляєте повну обачність при замовленні ДНК-тесту на батьківство.
  • Використання будь-яких зразків (мазки або мікротеси).
  • Ви отримуєте впевненість, що дані респондентів не будуть розголошені.

Швидке та зручне замовлення ДНК-тестування на батьківство в Медікал Геномікс Україна

Ми хочемо, щоб обстеження на батьківство було для вас максимально простим та зручним. Все, що вам потрібно зробити, це замовити у нас тест ДНК на батьківство та спорідненість - по телефону, у чаті або через веб-сайт, заповнити форму та прийти на прийом для взяття зразків. Ми надаємо вам результат ДНК-тесту на батьківство, Одеса двома способами: онлайн (він буде доступний після входу в клієнтську панель) та поштою.

Чому результат тесту на батьківство є достовірним?

  • Аналіз 24 ДНК-маркерів. Вибравши тест на батьківство на основі 24 маркерів ДНК, ви отримаєте чіткий результат - навіть якщо у тесті беруть участь лише ймовірний батько та дитина. Як це можливо? Аналіз 24 ДНК-маркерів дозволяє отримати результат, що підтверджує батьківство з ймовірністю не менше ніж 99,9999%.
  • Сертифікована лабораторія. Ми робимо для вас аналізи у сертифікованій лабораторії. Впевненість у результатах вашого тесту на батьківство також гарантується запровадженою системою контролю якості. Виконання тестів відповідно до стандартів означає, що кожен етап роботи в лабораторії виконується та контролюється відповідно до суворих критеріїв. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ми дбаємо про найвищу якість наших досліджень та регулярно проходимо перевірки.
  • 10 років досвіду та понад 7000 аналізів. Медікал Геномікс працює на ринку протягом 10 років. Тому ми маємо великий досвід проведення генетичних тестів, що підтверджується думками задоволених пацієнтів. У лабораторії працюють лише досвідчені та добре навчені фахівці, які вже багато років щодня займаються генетичним аналізом. Таким чином, у вас є гарантія, що ваше обстеження буде проведено правильно та з дотриманням усіх процедур.

ДНК-тестування на батьківство у сучасній лабораторії Харків та Одеси

Тести на батьківство, Дніпро проводяться у сертифікованій сучасній лабораторії із впровадженою системою. Тестування на батьківство на основі цілих 24 ДНК-маркерів виключає 100% батьківство або підтверджує його з ймовірністю більше 99,9999% (навіть якщо тільки дитина та батько беруть участь у дослідженні). Така чи вища ймовірність означає певне підтвердження батьківства відповідно до медичних рекомендацій. Отриманий вами результат ДНК-тесту на батьківство є захищеним документом з генетичними профілями, підписами та штампами тих, хто проводить і затверджує тест на батьківство.

Ми провели ДНК-тести на батьківство, Київ понад 7000 пацієнтів. У нас є безліч лабораторій для генетичного тестування по всій Україні, завдяки яким ви можете зручно, якісно та конфіденційно проводити тестування на батьківство.

Медікал Геномікс Україна - провідний постачальник ДНК-тестів на батьківство на ринку. Наше дослідження батьківства, ймовірно, є найпопулярнішим в Україні. Це тому, що ми гарантуємо найвищу якість, підтверджену численними сертифікатами та відгуками, і при цьому вигідні ціни. Кожен тест на батьківство, який ви замовляєте в Медікал Геномікс проводиться так само, як тест на батьківство, призначений судом. Крім того, на запит ви можете обговорити з нашим експертом повну документацію тесту - по кожному з його етапів, щоб переконатися, що весь процес був проведений належним чином.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.