ДНК тест на зраду

Генетичні дослідження знаходять широке застосування в самих різних, складних і заплутаних, життєвих ситуаціях. Одна з таких ситуацій - необхідність визначити зраду. Ви можете здати ДНК аналіз на зраду з використанням знайдених волосків, недопалків, тканин з біологічними плямами, щоб визначити наявність в них чужої генетичної інформації і порівняти її з вашої власної. Це дозволить отримати важливі аргументи або розвіяти будь-які сумніви.

Коли необхідно проводити ДНК-аналіз на зраду

ДНК-тести на зраду проводяться в тих випадках, якщо у одного з подружжя з'явилися підозри в зв'язку з знаходженням тих чи інших предметів в загальному житло. Це можуть бути, наприклад:

 • підозрілі плями на постільній білизні, рушник або одязі;
 • волосся не тієї довжини і не того кольору;
 • посуд з відбитками губної помади.

Всі ці предмети допомагають встановленню фактів зради, оскільки їх можна використовувати для генетичних тестів. У лабораторії проаналізують надані матеріали, виділять з них ДНК, сформують генетичний профіль і порівняють його з вашим генетичним профілем. Якщо в процесі тесту на зраду чоловіка або дружини було визначено, що ці генетичні профілі не збігаються, це доведе, що надані волоски, недопалки або біологічні плями належать іншій людині.

На скільки точний ДНК тест на зраду

При наявності якісних біологічних матеріалів точність аналізу становить 99.99%. Технологія виділення та розшифровки ДНК - це науково обґрунтована методика, що володіє високою надійністю і яка використовується для отримання доказів у процесі складних судових розглядів. Але чому тест не дає 100%?
Це пов'язано з відсутністю можливості протестувати весь геном людини (це зайняло б місяці роботи і варто було б далеко не одну тисячу доларів). Для звичайного дослідження достатньо всього 16-33 локусів, тобто ділянок геному. Тому завжди залишається вкрай мала ймовірність генетичної ідентичності з іншою людиною, а всесвітньої бази людських ДНК сьогодні, яка допомогла б це перевірити, чи не існує.

Що необхідно для проведення тесту на зраду?

Стандартні вимоги для проходження ДНК-аналізу на зраду - це наявність зразків ДНК. Перший зразок береться з матеріалу, який викликав підозри замовника, другий зразок - це генетичний матеріал самого замовника. ДНК з двох матеріалів будуть порівнюватися, щоб отримати відповідь, кому належить матеріал, що викликає підозри, - замовнику або чужій людині.
Щоб здати ДНК-тест на зраду, необхідно надати матеріал зі слідами передбачувано чужого ДНК:

 • тканини або папір з біологічними плямами;
 • недопалки, жувальні гумки;
 • волосинки;
 • посуд зі слідами слини;
 • леза з волосинками і ін.

З повним списком прийнятих матеріалів можна ознайомитися на нашому сайті в розділі «Що потрібно для ДНК-тесту».
Від замовника потрібно надати зразок буккального епітелію, який береться аплікатором з внутрішньої сторони щоки. При замовлення дослідження ми відправимо вам набір для забору матеріалів з документами для підписання і докладною інструкцією.

Як правильно здати матеріал для аналізу?

Щоб отримати максимально точний результат, необхідно дотримуватися певних правил здачі аналізу. Оскільки в більшості випадків використовуються різноманітні нестандартні матеріали, то і правила їх збору і зберігання будуть відрізнятися. Найкраще - зателефонувати в лабораторію, щоб дізнатися, як саме потрібно зібрати зразок для успішного тесту на зраду дружини або чоловіка. Знизити якість витяг ДНК і, відповідно, точність тесту можуть:

 • змішування зразка з іншим ДНК, що може статися якщо одним предметом користувалися кілька чоловік;
 • зберігання зразка в поліетиленових пакетах або герметичній ємності, оскільки ДНК має схильність до руйнування при відсутності повітря;
 • змішування зразка з землею, іншими забруднювачами або очисними речовинами;
 • потрапляння прямих сонячних променів.

Ось чому зразок необхідно акуратно зібрати, не торкаючись до нього голими руками або забрудненими предметами і помістити в паперовий конверт. Важливо розуміти, що ймовірність виділення ДНК з нестандартних зразків не може бути дорівнює 100%.

imageimageimage

Терміни і вартість аналізу

Вартість тесту на зраду і терміни дослідження залежать від кількості учасників і типу наданих матеріалів. Так аналіз однієї плями, зазначеного замовником, на наявність сперми коштує 3500 гривень, термін виконання - 10 днів. Порівняння двох генетичних профілів (профіль людини з знайденого плями і ротового мазка тестованого людини) коштує 4000 гривень і виконується протягом 7-9 днів. При замовленні домашнього набору необхідно буде оплатити його вартість - 50 гривень.

Чому варто вибрати Медікал Геномікс Україна

Якщо у вас є які-небудь підозри, які заважають повній і щасливого життя, ДНК-тест на зраду в лабораторії Медікал Геномікс Україна допоможе визначити зраду або позбавити вас від болісних думок. До такого питання, як ДНК-тести ми підходимо з максимальною делікатністю, щоб не додавати зайвих тривог. Ось чому ми пропонуємо наступні умови замовлення:

 • Конфіденційність. Тест не вимагає від вас ніяких складних дій, а сама процедура повністю конфіденційна і може бути пройдена анонімно. Якщо ви проходите тест для особистого спокою, а не для суду, не потрібно отримання згоди подружжя на проведення тесту. Ви можете використовувати для нього предмети особистої гігієни, одяг, рушники або постільну білизну з біологічними рідинами.
 • Зручність. Медікал Геномікс Україна має 43 пункти прийому біоматеріалів в різних областях країни. Крім того, ви можете отримати набір для забору матеріалів, інструкцію і документи поштою і відправити їх в лабораторію таким же чином.
 • Точність. У своїй роботі ми використовуємо новітні технології, які дають гарантовано точний результат. При цьому кожен результат перевіряється двома незалежними групами вчених під керівництвом чотирьох докторів наук в генетиці.

Якщо ви хочете пройти тест на вірність, зателефонуйте нам, щоб уточнити всі ваші запитання і оформити замовлення. Ми пропонуємо найкращі ціни на ринку і високу швидкість виконання дослідження.

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу