Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Житомирі

Аналіз ДНК в Житомир

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Житомир
вул. Черняховського, 102
Клініка «Никамед» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 50°14'45.6"N 28°38'06.0"E

 

Тест ДНК не тільки самий точний метод встановлення батьківства, але і надзвичайно корисне дослідження, допомагає виявити можливі «зони ризику» у розвитку Вашого новонародженого малюка.

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш ніж в 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи. Всі дослідження виконуються у відповідності з міжнародними стандартами.

Вам необхідна якісна експертиза ДНК, і Ви не вирішили, де зробити?

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, так що замовити тест на батьківство в Житомирській області легко і доступно. Доступна вартість і точність результату гарантовані! ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Що таке ДНК-тест?

 

 

Це науковий аналіз довгою полімерної молекули, яка відповідає за зберігання та реалізацію генетичного матеріалу, «від батька і матері – дітям». Результати визначають ступінь спорідненості двох людей (за рахунок збігу або розбіжності двох зразків даної молекули), до того ж, можна визначити можливі патології в розвитку дитини.

 

При дослідженні ДНК на батьківство точність даного аналізу становить 99,9%, де 0,01% - це теоретична ймовірність існування у світі людини з таким же генетичним профілем. Скільки б ми не проаналізували локусів, ймовірність встановлення батьківства не може досягти 100%. При 16 локусах вона буде 99.9999%, при 20 локусах - 99.99999%, при 25 локусах - 99.999999%.

тест днк в житомирі

 

Ціна ДНК-тестів в Житомирській області

 

 

Вартість наших послуг найлояльніші на ринку: яким би не був рівень доходу, кожен може зробити потрібну йому аналіз. У деяких випадках ми надаємо нашим клієнтам знижки. Медікал Геномікс Україна існує на ринку 15 років і гарантує якість роботи. Всі аналізи проходять подвійну перевірку.

Ми надаємо послуги в таких містах Житомирської області: Житомир.

Оплата послуг здійснюється безготівковим розрахунком у гривнях на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Наш прайс-лист:

  • Аналіз ДНК на батьківство (Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення (Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату! ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ