ДНК аналіз дієта і фітнес, генетичний паспорт здоров'я шкіри

ДНК дієта фітнес і генетика шкіри

Більшість з нас хочуть на якомога більший термін відстрочити старіння шкіри. Естетичні кабінети пропонують нам цілий арсенал процедур і пристроїв для боротьби з в'ялою шкірою і зморшками. Тим часом, тільки генетичний аналіз для косметології від Медікал Геномікс Україна точно пояснить, що насправді впливає на молодий вид нашого особи, і на основі цього запропонує індивідуальний догляд.

Генетична косметологія як новий вимір догляду за шкірою?

Генетична косметологія, це не тільки відновлення, але перш за все профілактика. Це також свідомий крок до індивідуально підібраним дій, тому що знання генетичного коду шкіри дозволяє забезпечити шкіру саме тим, що їй потрібно. А знаючи сильні і слабкі сторони генетичних схильностей, ми можемо спланувати догляд за шкірою так, щоб вона залишалася молодою, здоровою і красивою якомога довше.

Як виглядає саме ДНК-обстеження шкіри?

Тест полягає у взятті мазка з внутрішньої сторони щоки і відправці зразка в генетичну лабораторію Медікал Геномікс Україна. Так що це не инвазивно, просто і абсолютно безболісно. Потім ви отримаєте результат з повною інтерпретацією і дермо-генетичним звітом. Досить зробити тест лише раз в житті.

У нас є результат генетичного тесту, а що далі?

Результат чітко показує, в яких областях функціонування наша шкіра потребує підтримки і який догляд принесе максимальну користь. Як і раніше важлива після тесту ДНК оцінка поточного стану шкіри. Тому необхідна консультація фахівця для розробки індивідуального плану догляду на даний момент і на майбутнє.

Для кого підходить послуга естетичної генетики?

Для молодих і зрілих людей. Немає ніяких обмежень, хоча краще якомога швидше дізнатися про свою генетичної схильності. Краще запобігти, ніж лікувати. Для тих, хто хоче уникнути випадкового і, отже, неефективного догляду. Для тих, хто хоче взяти процес старіння під контроль.

Кілька років дослідницької роботи, проведеної генетичної лабораторії Медікал Геномікс, вражають ретельним підбором як генетичних маркерів, так і активних інгредієнтів косметичних засобів, які є відповіддю на результати тестів. Так само в нашій пропозиції ви знайдете ДНК-тести для спорту.

Народжений(а) я для спорту і фітнес-тренувань? - перевірте свій ДНК!

Хочете домогтися кращих результатів у спорті? Або ж задається питанням, вибрати спорт на витривалість або силовий? Всі ми різні і у всіх різні схильності, в тому числі і тренувальні. Тому навіть добре спланований план тренувань, який принесе швидкі результати іншим, може виявитися неефективним для вас. Тільки знання, які ми отримуємо в результаті аналізу нашої ДНК, дозволяють нам ідеально погоджувати наші фізичні зусилля з можливостями нашого тіла. Тому що сила і ефективність наших м'язів мають генетичну основу.

Спорт і фітнес відповідає вашому ДНК

ДНК кожної людини містить певні варіанти генів, які роблять значний вплив на багато аспектів нашого життя, в тому числі:

 • ризик захворювання,
 • спортивні здібності,
 • ризик травми,
 • засвоєння поживних речовин.

Завдяки аналізу своєї ДНК ви зможете вибрати відповідну для вас спортивну дисципліну.

Для кого потрібен спортивний генетичний ДНК-тест?

Аналіз ДНК дієта і фітнес призначений для людей, які хочуть дізнатися про свої спортивні схильності і свідомо сформувати активний спосіб життя.

Кому він потрібен?

 • професійним атлетам,
 • любителям спорту,
 • марафонців,
 • людині, який нарощує м'язову масу,
 • будь-якій людині, що знаходиться в пошуку відповідного виду спорту і який відвідує тренувальний зал.

Генетичний ДНК-тест для спорту дієта і фітнес дасть можливість:

 • Вибрати вид спорту, який найкращим чином відповідає вашим здібностям.
 • Поліпшити свій план тренувань.
 • Дізнатися, з якою інтенсивністю слід тренувати силу і витривалість, щоб вправи принесли бажаний результат.
 • Підвищити свою ефективність.
 • Дізнатися, як вибрати дієту для досягнення своїх цілей, як для здоров'я, так і для занять спортом.
 • Ви мінімізуєте ризик отримання травм.
 • Ви оптимізуєте свій метаболізм.
 • Ви досягнете своїх цілей більш ефективно.

Сьогодні знання і досвід фахівця збагачуються точним діагностичним інструментом - тестом ДНК. Генетика виявилася надзвичайно корисною в багатьох сферах життя, таких як профілактика здоров'я, спорт і харчування. Зараз саме час використовувати її і в косметології. Тепер ми можемо досліджувати основні проблеми, пов'язані зі старінням шкіри, і визначити генетичну схильність до регенерації, зморшках, засвоєнню вітамінів і навіть схильність до запалень або знебарвлення.


Зробіть перший крок до краси вашої шкіри, здоров'ю, ефективним фітнес тренувань, спортивних навантажень і правильному харчуванню з Медікал Геномікс Україна: Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Полтава, Харків. Наші європейські лабораторії працюють більше 20 років в кожному місті та області країни.

 

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Ціна і терміни складання ДНК-профілю

Вид ДНК аналізу

Ціна

Термін виконання

 
Аналіз ДНК дієта і фітнес (з повною розшифровкою і зрозумілим тлумаченням) 5000 7-9 днів Замовити
Генетичний паспорт шкіри (з повною розшифровкою і зрозумілим тлумаченням)

4000

7 днів

Замовити

Вартість інших ДНК тестів можете переглянути в нашому прайс-листі.

Медікал Геномікс Україна є найбільшим оператором ринку ДНК тестування. 80% всіх аналізів ДНК на батьківство в Україні довіряють нам. Аналізи ДНК проводяться в 43 містах України - Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя та інших міст у всіх областях України.

Замовити

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу