Набір для тесту ДНК в домашніх умовах

Набір для тесту ДНК в домашніх умовах

Набір для тесту ДНК в домашніх умовахТест ДНК на дому користується попитом серед тих, хто просто хоче перестати сумніватися і переконатися в своєму батьківстві або спорідненості, але при цьому немає бажання йти в пункт збору, щоб здати зразки для аналізу. Набір для аналізу ДНК дозволяє провести тест в комфортних домашніх умовах . Кожен набір складається з стерильних аплікаторів (ватяні палички), конвертів-контейнерів, а також документів - інструкція-заявка, рахунок-фактура, договір і Дозвіл МОЗ України на транспортування біоматеріалів за кордон. Важливо розуміти, що домашній тест ДНК не має юридичної сили і не може бути використаний в суді.

Як провести ДНК-тест дома

ДНК тест домашніх умовах проводиться досить просто. Для початку вам знадобиться набір для тесту ДНК. Якщо ви не знаєте де купити такий набір, спробуйте замовити по телефону або відправивши повідомлення на нашому сайті. Якщо ви зробите це до 18-00, то в той-же день вам відправляється все необхідне і вже на наступний день ви зможете отримати набір в вашому місті. Далі дотримуйтесь правил забору зразків слини для аналізу ДНК. Перш за все, отримані конверти для мазків треба підписати. За годину перед тим як зробити мазок, не можна курити, їсти що-небудь або пити. Безпосередньо перед збором зразків, обполосніть рот чистою водою і добре вимийте руки. Зверніть увагу, що використовувати зубну пасту або інші засоби гігієни для порожнини рота не можна. Для кожного учасника тесту потрібно використовувати 2 аплікатора і 1 конверт. Дійте наступним чином:

  • Відкрийте упаковку з аплікаторами. Акуратно, візьміть аплікатор за пластикову паличку, і трохи натискаючи протріть ватяним кінцем внутрішню поверхню щоки. Зробіть не менше 20 рухів, трохи провертаючи її по осі.
  • Візьміть другий аплікатор, і точно так же протріть внутрішню поверхню іншої щоки.
  • Висушіть аплікатори протягом 3-10 хвилин при кімнатній температурі, тримаючи їх у руці.Заборонено нагрівати, допускати попадання прямих сонячних променів, а також сушити за допомогою нагрівальних приладів. Також не можна заморожувати і залишати не до кінця просушені зразки при мінусовій температурі.
  • Обидва просушених аплікатора потрібно помістити в один конверт, що не торкаючись при цьому ватного наконечника. Чи не дути в конверт, розкриваючи його! Звільніть клапан конверта від захисної плівки, і закрийте його.

Повторіть порядок дій для другого учасника.

Отримані матеріали ви можете принести нам самостійно або відправити Новою Поштою.

Матеріали

Стандартним зразком для будьякого ДНК тесту є слюна.

Алн у випадку необхідності, наприклад, коли немає можливості зібрати стандартні зразки, тест можливо провести по нестандартних зразках - див. таблицю спеціальних зразків

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Терміни та результат аналізу ДНК на дому

Результати аналізу приходять у вигляді «Акту висновку про біологічному батьківстві / материнство / спорідненість» * * - після закінчення терміну, необхідного на проведення аналізу

Терміни та ціна

Вартість набору для ДНК тесті становить 50 грн і не змінюється від кількості учасників. Оплата доставки набору до вашого міста здійснюється за наш рахунок. Наша лабораторія пропонує лояльні ціни і короткі терміни. 

Наприклад, вартість тесту на батьківства наступна:

Вид ДНК аналізу

Ціна

Термін виконання

 

Встановлення батьківства та материнства

     

Аналіз ДНК-тест на батьківство (батько + дитина) 20 локусів

4300

7-9 днів

Замовити

Експрес-аналіз ДНК-тест на батьківство (батько + дитина)

5300

4-5 днів

Додатковий дитина / предпологаются батько

2400

Участь матері в ДНК тесті на батьківство

1000

Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 локусу)

5300

7-9 днів

Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 локусаа)

6500

7-9 днів

Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька)

11500

9-11 днів

Вартість інших ДНК тестів, можете подивитися в нашому прайс-листі.  

Медікал Геномікс Україна є найбільшим оператором ринку ДНК тестування. 80% всіх аналізів ДНК на батьківство в Україні довіряють нам. Аналізи ДНК проводяться в 43 містах України - Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та інших міст у всіх областях України.

Замовити

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу