Замовити ПЛР-тест на коронавірус в Україні, здати тест на ковід в Києві

Рубрика
Замовити ПЛР-тест на коронавірус в Україні, здати тест на ковід в Києві

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

ПЛР-тест це дослідження у вигляді мазка з горла, носа або носоглотки, що виявляє генетичний матеріал вірусу приблизно за 2 дні до появи симптомів, під час хвороби та під час одужання.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує два варіанти проведення ПЛР-тесту:

 • у стаціонарних лабораторіях у містах України – Київ, Дніпро, Львів;
 • вдома у пацієнта.

ПЛР-тест відрізняється високою чутливістю та специфічністю. На жаль, цей тест може показувати помилково-негативні результати, тобто, незважаючи на інфекцію пацієнта, результат тесту може бути негативним. Це відбувається, коли було зібрано дуже мало генетичного матеріалу або тест на коронавірус був проведений надто пізно (через 2 тижні після зараження).

Тому рекомендується узгоджувати кожен результат ПЛР-тесту з лікарем у контексті клінічного стану обстежуваної людини (симптоми коронавірусу або контакт з іншими людьми).

ПЛР-тест на коронавірус - коли проводити?

Тест ПЛР на COVID-19 в Україні проводиться для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2 у людей:

 • є симптоми, характерні для COVID-19, такі як: лихоманка, задишка та кашель, втрата смаку та запаху,
 • були отримані раніше позитивні результати скринінгового тесту (метод RT-LAMP) або тесту на антитіла проти коронавірусу SARS-CoV-2).
 • Також проводиться ПЛР-тест, щоб підтвердити, що вірус більше не знаходиться в організмі і пацієнт вилікувався.

Експрес-тест на COVID методом SAVD RT-PCR

Тест SAVD RT-PCR виконується прямим методом – зразок мазка тестується безпосередньо, без виділення матеріалу. Тест перевіряє наявність у матеріалі гена ORF1ab, властивого вірусу SARS-COV-2. Тест SAVD RT-PCR показує чутливість до 95%.

У чому різниця між тестом SAVD RT-PCR та стандартним тестом PCR на коронавірус? Під час проведення тесту SAVD RT-PCR у ньому не виявляється послідовність гена E, характерна для типу бета-коронавірусу.

Де здати ПЛР-тест на коронавірус?

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує наступні можливості проведення ПЛР-тесту на коронавірус:

ПЛР тест Київ

Ми пропонуємо можливість проведення ПЛР-тесту на коронірус у Києві. Дослідження проводиться з дотриманням усіх епідеміологічних процедур та правил техніки безпеки.

ПЛР-тест на коронавірус вдома у пацієнта

Медичний центр Медікал Геномікс пропонує можливість проведення тесту на коронавірус методом ПЛР вдома у пацієнта в Одесі, Вінниці, Рівному. Медпрацівник дотримуючись всіх епідеміологічних процедур (захисний одяг), прибуває на спеціальному транспорті за заздалегідь узгодженою адресою. Потім він бере генетичний матеріал на тестування та відвозить зразок до лабораторії. Результат ПЛР-тесту буде доступний максимум через 48 годин.

Як підготуватися до тесту ПЛР?

Молекулярний тест на коронавірус методом ПЛР полягає у взятті мазка з носоглотки або носа та горла. Тому до нього потрібно як слід підготуватися.

Як мінімум за 2 години до тесту на коронавірус дотримуйтесь кількох основних правил:

 • не їжте,
 • не пийте,
 • не жуйте жуйку,
 • не можна полоскати рота та носа,
 • не можна чистити зуби,
 • не приймати ліки,
 • не можна курити.

Аналогічні правила застосовуються до тестування антигенів.

У пункті видачі дотримуйтесь правил гігієни та соціальної дистанції та уникайте громадського транспорту дорогою на ПЛР-тест.

ПЛР на коронавірус у дітей

Мережа генетичних лабораторій Медікал Геномікс пропонує можливість проведення ПЛР-тесту на коронавірусну інфекцію також дітям будь-якого віку. Тест для дітей аналогічний до тесту для дорослих. Проте взяття мазка у дитини залежить від можливості та співпраці з дитиною під час обстеження.

Позитивний молекулярний ПЛР-тест вказує на коронавірусну інфекцію SARS-CoV-2. При виявленні COVID-19 ви повинні слідувати інструкціям та негайно звернутися до сімейного лікаря, щоб повідомити про позитивний результат тесту ПЛР. Потім слідуйте інструкціям, включаючи карантин або рекомендацію залишатися в інфекційній лікарні.

Негативний результат тесту ПЛР на коронавірус означає, що матеріал, зібраний у людини, що перевіряється, не виявив наявність шуканих генетичних маркерів SARS-CoV-2. Однак слід пам'ятати, що негативний результат молекулярного тесту ПЛР не виключає зараження коронавірусом. Тому у випадку, якщо у пацієнта виявляються симптоми, типові для COVID-19, або у нього був задокументований тісний контакт із підтвердженим випадком коронавірусної інфекції, рекоменується повторити тест на іншому зразку матеріалу.

Тести на коронавірус - інтерпретація результатів тесту ПЛР

Контрольні обстеження людей, інфікованих коронавірусом

РНК-віруси, у тому числі коронавірус SARS-CoV-2, можуть зберігатися в дихальних шляхах до 6 тижнів, але у більшості пацієнтів інфекційність припиняється приблизно через 8 днів після появи симптомів COVID-19 (на цей раз у пацієнтів з імунодефіцитом) може бути довшим, приблизно до 3 тижнів).

Грип чи коронавірус? SARS-CoV-2 ПЛР + вірус грипу типу A та B

Симптоми грипу та COVID-19 дуже схожі - вони включають: лихоманку, кашель, напад дихальних шляхів, загальну слабкість та занепад сил, біль у м'язах та суглобах та біль у горлі. Якщо є сумнів щодо причини самопочуття, варто провести тест SARS-CoV-2 RT PCR + тест на вірус грипу типу A та B, який дозволяє визначити причину зараження.

Для проведення цього типу тесту достатньо одного зразка зібраного матеріалу (мазок із горла та слизової оболонки носа) – брати 2 мазки не обов'язково. Тест проводиться методом ПЛР у реальному часі. Отриманий результат тесту дає пряме підтвердження зараження коронавірусом або грипом A або B (без зазначення типу грипу).

Грип та COVID-19 - Кому слід проводити диференціальний тест?

ПЛР SARS-CoV-2 + тест на вірус грипу типу A та B повинні виконуватись людьми, які помітили такі симптоми:

 • висока температура;
 • озноб;
 • задишка;
 • кашель;
 • хворе горло;
 • головний біль;
 • м'язові та суглобові болі;
 • загальне нездужання;
 • втома;
 • втрата або погіршення запаху та смаку;
 • нудота.

Крім того, ви завжди повинні консультуватися зі своїм лікарем, щоб порівняти їх з можливими факторами ризику та ретельно проаналізувати історію хвороби.

Плануєте поїздку за межі України? Замовте у Медікал Геномікс тести на COVID для виїзду за кордон. Дізнайтеся про ситуацію в інших країнах і про те, які запобіжні заходи вони вживають. Прочитайте про обмеження на виїзд за кордон, дізнайтеся, які тести на коронавірус, Кривий Ріг, Харків, Луцьк, Вінниця, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ необхідні перед в'їздом до країни та зробіть їх у нас!

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.