Здати ДНК-тести на встановлення батьківства, аналіз ДНК на спорідненість у Києві та Київській області

Здати ДНК-тести на встановлення батьківства у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику Київської області

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства. Тест на батьківство, що ґрунтується на генетичному аналізі, порівнює зразки генетичного матеріалу, взяті у батька та дитини. Що таке тест на батьківство? Скільки коштує такий тест ДНК?

Тест на батьківство у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області заснований на генетичному тесті ДНК, тобто аналізі хімічної речовини, в якій індивідуальний генетичний код передається дитині біологічними батьками. 100% впевненість у дослідженні батьківства.

Тест на батьківство: що потрібно для генетичного аналізу ДНК?

Волос (бажано з коренем), шматочок нігтя, фрагмента епідермісу або невеликої кількості секрету достатньо для проведення генетичного аналізу ДНК. При розслідуванні батьківства найчастіше використовується кров дитини, матері та передбачуваного батька. Не менш надійний тест можна провести, взявши фрагмент зі слизової оболонки із внутрішньої сторони щоки.

Правильно проведене генетичне тестування ДНК втомливо вимагає використання складного обладнання, стерильних умов і часу. За такий тест слід заплатити від чотирьох тисяч гривень. Кожна група зразків тестується та оцінюється два чи три рази, щоб уникнути помилки. Після маркування зразків у лабораторії починається виділення ДНК. Отримані результати суворо конфіденційно повідомляються зацікавленим сторонам у заздалегідь узгодженій формі, наприклад, по телефону.

Як проводиться генетичне тестування ДНК?

Генетичний матеріал обробляють реагентами, що розчиняють клітинні мембрани та вивільняють ДНК. Потім у спеціальних центрифугах його відокремлюють від інших частин клітин та збирають на спеціальній мембрані. Це чиста ДНК тестується. Потім відзначаються властивості матеріалу, що розмножується.

Вартість тестів на батьківство в Україні – без прихованих витрат

Ціна тесту на батьківство – що включено? Насамперед, ви отримаєте однозначний результат, тому що ми аналізуємо 24 маркери ДНК. Завдяки цьому він надійний навіть у ситуації, коли тільки гаданий батько та дитина беруть участь у перевірці батьківства. При виборі тесту на батьківство важливою є ціна, тому ми також пропонуємо зразок гарантії, тобто можливість безкоштовної передачі іншого матеріалу, якщо перший зразок неякісний. Проводимо тест доти, доки він не виявиться успішним. Ціна тесту на батьківство у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області - ознайомтеся з нашими послугами, прайс-листом та виберіть тест для себе!

ДНК-тест на батьківство - обачність на кожному етапі тесту

Ми можемо надіслати вам комплект для відбору проб і результат непомітно - тобто в конверті без будь-яких даних та лабораторних штампів. Завдяки цьому про вміст упаковки ніхто не дізнається. Ви також можете вибрати доставку на будь-яку електронну адресу. Ми також піклуємось про безпеку всіх ваших даних, ми впровадили процедури безпеки. Ви можете проводити дослідження анонімно або із зазначенням особистих даних.

Ціна тесту на батьківство – що ще він включає? Ваш результат буде включати генетичні профілі всіх протестованих людей (це є свідченням завершеного тесту), і навіть якщо результат виключає батьківство, тест буде перевірено вдруге. Ви також можете пройти тест на батьківство, не виходячи із дому. Достатньо замовити послугу ДНК-тесту додому.

Отже, в Медікал Геномікс Україна ми пропонуємо вам кілька варіантів тестів на батьківство. Усі випробування проводяться у авторитетних, перевірених лабораторіях із відповідними сертифікатами.

Обстеження батька та дитини.

Для проведення такого тесту вам потрібно лише взяти зразок у батька та дитини зручним для вас способом:

Тест ДНК на батьківство під час вагітності – у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області

Інформація про батьківство на такому ранньому терміні може вселити впевненість майбутньої матері і зробити всю вагітність гладкою. ДНК-тест можна проводити з 10-го тижнячи вагітності, тобто на самому початку вагітності, і його результат буде таким же достовірним, як і після народження дитини.

Неінвазивний, безпечний тест на батьківство, що проводиться пренатально - з 10-го тижня вагітності у тесті використовується кров або мазок, взятий у передбачуваного батька, та кров матері (на 10-му тижні вагітності в крові майбутньої матері циркулює достатньо ДНК дитини, що з його основі можна аналізувати батьківство). Інвазивний тест на батьківство проводиться пренатально – з 15 тижня вагітності – амніоцентез + мазок від передбачуваного батька. Тест проводиться на навколоплідних водах, тому його можна використовувати для перевірки здоров'я дитини, поєднуючи його з тестами на генетичні дефекти.

Тест на батьківство зі збором у лабораторії Медікал Геномікс Україна або вдома має такі переваги:

  • Запис на прийом без черг;
  • Відбір проб в одному з багатьох населених пунктів України;
  • Дослідження 24 ДНК-маркерів;
  • Подвійна перевірка результату при виключенні батьківства;
  • Рожева гарантія (за другий зразок ви нічого не платите);
  • Гарантований результат відповідно до рекомендацій;
  • Обачність на кожному етапі дослідження (від першого контакту до видачі результату);
  • Надсилання результату на будь-яку адресу (навіть у посилальний автомат) або заберіть особисто на об'єкті;
  • Анонімне дослідження або дослідження з особистими даними;
  • Ніяких прихованих чи додаткових витрат.
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.