Здати ДНК-тест на батьківство ➜ мазок / Мікросліди або аналіз крові? Вдома чи в лабораторії?

Здати ДНК-тест на батьківство ➜ мазок / Мікросліди або аналіз крові? Вдома чи в лабораторії?

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності. Отриманий генетичний профіль, що складається з десятка або близько того маркерів, може бути унікальним детермінантою кожної людини, так званий «генетичний відбиток пальця» - зазвичай тільки однояйцеві близнюки «уникають» цього правила.

Тест на батьківство - що більш надійно: аналіз групи крові або генетичні тести?

Перевірка на батьківство є надійною тільки в тому випадку, якщо порівнюється генетичний матеріал батька і дитини, а не їх групи крові. Тільки аналіз ДНК дозволяє точно визначити, чи мають випробовувані біологічне споріднення. Порівнюючи групи крові, ми можемо отримати тільки попередню інформацію про батьківство. Чому?

Перевірка на батьківство по групі крові - ось з чого все почалося

Аналіз груп крові батька і дитини (званий серологічним тестуванням) протягом багатьох років був єдиним доступним методом визначення біологічного батьківства. Перша така експертиза була видана в 1926 році. Потім фахівці порівняли групи крові за системою АВО. З роками серологічний аналіз був розширений за рахунок включення інших систем - MN, Kell або Rh. Однак це не підвищило впевненості в результаті. Як і раніше можна було тільки спочатку виключити батьківство без можливості достовірного підтвердження. Тест на батьківство, доповнений аналізом наступних груп крові, часто давав різні результати і збивав з пантелику. Це мала бути іншою, більш надійний метод встановлення батьківства.

Тест на батьківство по групі крові - чому такий ненадійний?

Може здатися, що, оскільки ми успадковуємо групу крові від своїх батьків, то, порівнюючи її, ми можемо чітко визначити, чи існує якесь біологічне споріднення між досліджуваними людьми. На жаль, серологічні тести так не працюють. Група крові - це не індивідуальний ознака тільки для нас. Ми ділимося ним з мільйонами людей по всьому світу. Таким чином, неможливо визначити тільки на його підставі, наприклад, чи є даний чоловік батьком даної дитини. Це допускається тільки при перевірці батьківства на основі аналізу генетичного матеріалу.

Прорив стався в 1980-х роках, коли на ринок вийшло генетичне тестування батьківства. Спочатку вони проводились методом ПДРФ, а потім ще більш точним методом ПЛР. Генетичні лабораторії, що займаються тестуванням на батьківство, також використовують ПЛР сьогодні. Як виглядає тест на батьківство за допомогою цієї методики аналізу?

Для проведення дослідження ДНК необхідні зразки генетичного матеріалу потенційних батька і дитини. Мати, звичайно, також може брати участь в дослідженні. Як зразок підійде мазок з щоки, взятий на спеціальний тампон, а також будь-який об'єкт, на якому виявлено ДНК тестованого - його зубна щітка, бритва або волосся з цибулинами. Потім за допомогою відповідних лабораторних інструментів генетичний матеріал «витягується» з цих предметів і далі аналізується. Ключовою частиною скринінгу батьківства є встановлення генетичних профілів всіх учасників тесту, а потім з'ясування, чи є у них спільні елементи. Такий профіль складається з 24 ДНК-маркерів - специфічних ділянок генетичного матеріалу, які успадковуються від батьків - 50% від матері і 50% від батька. Ось чому у кожного маркера є 2 числа - по одному від кожного з батьків. Тест на батьківство підтверджує спорідненість між батьком і дитиною, якщо одне з двох чисел на всіх маркерах однаково. Якщо є хоча б 4 різниці в цифрах, батьківство виключається зі 100% упевненістю.

Лабораторія Медікал Геномікс Україна, Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг , Кропивницький, Маріуполь, Полтава, Харків, з використанням тесту на батьківство понад 24 маркерів (передбачуваний батько, дитина) досягає імовірнісних результатів не менше 99,999999%. Це означає, що в даному дослідженні шанс знайти другого чоловіка, який міг би стати батьком тестованого дитини, становить один з мільярда опитаних чоловіків.

В разі тестів ДНК, що визначають інші типи спорідненості, наприклад, встановлення спорідненості між дідусем і онуком, материнства в Медікал Геномікс використовуються відповідні набори маркерів, індивідуально адаптовані до тесту, щоб гарантувати надійні і остаточні результати.

Від чого залежить ціна тестів на батьківство - Київ, Дніпро, Львів, Одеса та інші міста і області України?

Тип реалізації

  • На місці або поштою (у вартість входить комплект для самостійного забору проб і кур'єрської доставки),

Кількість порівнюваних генетичних маркерів

  • Ми аналізуємо найбільший пул з 24 маркерів на ринку, що відповідає рекомендаціям,

Тип зібраного матеріалу і труднощі його аналізу

  • У наших тестах ми використовуємо тільки якісні матеріали і певні типи мікрослідів,

Кількість досліджуваних зразків ДНК

  • Для наших тестів потрібен тільки матеріал від дитини і передбачуваного батька,

Ефективність самій лабораторії

  • Наша лабораторія має численні сертифікати та значну виробничу потужність.
 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.