Що таке генетичні тести і як вони працюють? Здати аналіз ДНК в Україні

Що таке генетичні тести і як вони працюють? Здати аналіз ДНК в Україні

Послуга замовлення аналізу ДНК виявляється все більш простий і звичайною формою профілактичного лікування в Україні. За підсумками вивчення генів можна зафіксувати не тільки генетичні хвороби або зробити тест на батьківство. Тести також оцінюють ризик розвитку онкології і виявляють харчову непереносимість. Коли слід провести тест ДНК і як він проводиться?

Генетичне тестування - це?

Тест ДНК аналізує генетичний матеріал, щоб прочитати міститься в ньому генетичну інформацію. Цей вид генетичного тестування дозволяє виявити генетичні зміни (поліморфізм, мутації) - ці зміни впливають на здоров'я людини. Вони передаються потомству від батьків або з'являються de novo - ці зміни визначають, серед іншого, виникнення генетичних захворювань, схильність до їх розвитку в майбутньому або реакцію організму на вживані ліки. На основі аналізу ДНК навіть можна розробити ідеальну дієту, що відповідає потребам власного тіла.

Генетичні тести визнані фахівцями методом дуже високої чутливості (понад 99%) і надійності - хибнопозитивний або помилково негативні результати виходить дуже рідко. Матеріал, необхідний для аналізу, зазвичай отримують з крові або слини - після виділення його зі зразка біологічного матеріалу він піддається ретельному аналізу з використанням різних методів.

Великою перевагою ДНК-тесту є те, що його досить проводити тільки один раз в житті (в любое время) - адже кожен з нас ніколи не зміниться, тому отриманий результат завжди актуальний. Протипоказань до проведення тесту також немає, так як результат не залежить від поточного стану здоров'я пацієнта.

Види генетичних досліджень - Україна

ДНК тестування, Київ, ми можемо розділити на кілька типів:

 • Діагностичні тести,
 • Фармакогеномні тести,
 • Нутрігеномні проби,
 • Пренатальне тестування,
 • Прогностичні тести,
 • Тести ДНК на батьківство.

Результати тестування генетичного матеріалу практично незаперечні - це особливо важливо при представленні доказів у суді, а також при достовірному визначенні схильності до захворювань або носіїв.

Генетичні тести - показання до аналізу ДНК

Якщо нам цікаво, кому потрібно проводити генетичні тести, варто врахувати різні обставини, що вказують на необхідність більш ретельної профілактики здоров'я. Основними показаннями до аналізів генетичного матеріалу на можливу наявність мутацій є ситуації коли:

 • Лікар підозрює генетичне захворювання і хоче підтвердити діагноз.
 • У вашій родині є генетичні захворювання. Ви хочете знати, чи є ви носієм тієї ж мутації і який ризик виникнення даної хвороби в майбутньому або який ризик передати «нехороший» ген вашому нащадкам.
 • Ви, або хтось із вашої родини, ваш партнер страждаєте генетичної хворобою, яке може передатися вашим дітям.
 • Коли в результаті інших тестів, які ви виконували під час вагітності (наприклад, УЗД або аналізи крові), показали, що існує підвищений ризик того, що у вашої дитини є генетичне захворювання.
 • Попередні вагітності (з нинішнім партнером або з іншими партнерами) закінчувалися викиднем або мертвонародження.
 • У сім'ї трапився певний вид раку.
 • Через певної етнічної приналежності існує підвищений ризик народження дитини з генетичним захворюванням. Приклади включають серповидно-клітинну анемію у людей афро-карибського походження, бета-таласемії у людей середземноморського походження, муковісцидоз у європейців і хвороба Тея-Сакса в євреїв ашкеназі. Ці захворювання більше поширені серед окремих етнічних груп, але можуть вражати і інших.
 • Навіть якщо немає чітких показань до генетичного тестування, ви можете вибрати його в якості превентивного заходу. На підставі аналізів також можна діагностувати харчову непереносимість і алергічні реакції, запланувати дієту.

Генетичні тести - як проходить тест ДНК? Як проходить підготовка до ДНК тесту?

Матеріал ДНК береться в лабораторіях Медікал Геномікс в Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України, де вам візьмуть зразок крові або мазка з порожнини рота. Вам не потрібно голодувати для аналізу ДНК. Однак, якщо у вас береться мазок з внутрішньої сторони щоки, вам слід виключити їжу, питво, жування жувальної гумки або куріння за годину-дві години до тесту.

Інше важливе питання, пов'язаний з генетичним аналізом, - це згода на виконання тесту. Інформація про ДНК знаходиться під захистом, як і особисті дані. Ціна ДНК тестів коливається в залежності від типу виконуваного тесту. Вартість залежить від кількості аналізованих генів і змін в цих генах - чим більше кількість перевірених генов / мутацій, тим вище вартість тесту. На ціну впливає і метод генетичного аналізу. Дуже важливо, що в Медікал Геномікс вам не доведеться довго чекати результатів тесту.

Тест ДНК - переваги: ​​

 • Гарантують вірний і однозначний результат.
 • Вони дозволяють значно скоротити час діагностики.
 • Завдяки надійній діагностиці вони дозволяють вибрати найкраще лікування.
 • Вони безболісні і неінвазивні (береться мазок з щоки).
 • Вони дозволяють виявити генетичну схильність до захворювань.
 • Їх можна робити в будь-якому віці, навіть зовсім маленьким дітям.
 • Немає протипоказань до їх проведення (наприклад, вагітність, зараження).
 • Вони дозволяють виявляти ранні форми захворювання, не виявляються іншими методами.
 • Іноді вистачить зробити їх тільки один раз в житті.
 • Впевненість, яку дає ДНК-тест на батьківство, Київ, допомагає відновити мир, стабільність і почуття безпеки, подбати про майбутнє дитини і всієї родини і нормалізувати правову ситуацію.

Виберіть відповідну для вас форму ДНК тестування в Медікал Геномікс, адже це перший крок, необхідний для точного подальшого лікування і:

 • ПЛАНУВАННЯ СІМ'Ї

Якщо ви плануєте створити сім'ю, у вас були невдачі при вагітності, і ви хочете з'ясувати, чи можуть генетичні фактори бути причиною цих невдач. Зверніться в Медікал Геномікс Україна.

 • ПРОФІЛАКТИКИ ЗДОРОВ'Я

Ви можете дізнатися більше про своє здоров'я, вивчивши свої гени. Ви дізнаєтеся про можливості наявності схильності до таких захворювань, як рак і серцево-судинні захворювання та інше.

 • ДІАГНОСТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ

ДНК аналізи допоможуть визначити, чи є ваші захворювання генетичними.

 
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Використовуючи досягнення молекулярної біології і основні закони генетики, стало можливим встановлення батьківства поза всякими сумнівами.

Генетичне тестування - це точний і сучасний метод діагностики багатьох захворювань. Він виявляє зміни в ДНК, що лежать в основі патологічних змін. Генетичні тести важливі для запобігання, серед іншого, раку шийки матки, раку яєчників, раку простати і раку грудей.

При ранньому виявленні більшість хвороб можна повністю вилікувати. Тому найбільш новий напрямок у профілактиці захворювань - генетична діагностика. Medical Genomics пропонує послугу ДНК-тестування, унікальну на українському ринку.

Послуга замовлення аналізу ДНК виявляється все більш простий і звичайною формою профілактичного лікування в Україні. За підсумками вивчення генів можна зафіксувати не тільки генетичні хвороби або зробити тест на батьківство.

ДНК або дезоксирибонуклеїнова кислота - це органічна хімічна сполука, яка несе генетичну інформацію. Завдяки спеціально записаної інформації воно визначає нашу зовнішність (наприклад, колір волосся або шкіри), а також схильність до певних захворювань.

За останні кілька десятиліть в області медичної генетики відбулися величезні зрушення. Застосування генетичних технологій в галузі репродуктивної медицини відкрило нову еру медицини.

Різні дородові дослідження дозволили отримувати великий обсяг важливої ​​інформації про стан плода. Якщо раніше для цього використовували потенційно небезпечні інвазивні тести, то тепер достатньо краплі крові матері.

Досудові ДНК-тести використовуються в адміністративних і кримінальних справах для отримання біологічних докази батьківства або причетності до того чи іншого злочину.

Завдяки ДНК-тесту сьогодні ви можете дізнатися інформацію про ваших предків і шляхи їх міграції крізь епохи.

Дезоксирибонуклеїнової кислоти, відома як ДНК, - це не що інше, як молекула, що кодує генетичну інформацію, яка управляє розвитком і функціонуванням живого організму.