ДНК тест під час вагітності

Рубрика
ДНК тест під час вагітності

ДНК-тест під час вагітності - запорука спокою та позбавлення від будь-яких сумнівів. Сучасні технології дозволяють виконати ДНК-тест під час вагітності швидко, безболісно і безпечно як для матері, так і дитини.

ДНК-тест можна використовувати, щоб встановити батьківство, визначити стать або резус-фактор, виявити ранні мутації і захворювання. Результати дослідження для встановлення батьківства можна використовувати в суді для призначення аліментів або при розподілі спадщини.

Чи можна зробити ДНК тест під час вагітності?

Вже з 8 тижні вагітності можливе виконання тесту ДНК дитини. Єдина умова його проведення - вагітність повинна бути одноплодной. Аналіз ДНК при вагітності виконують з використанням таких методів забору біологічного матеріалу:

  • інвазивний - забір пуповинної крові або навколоплідних вод. Це застарілий метод, який передбачає полостное втручання. Оскільки супроводжується великим ризиком викидні або інфікування, його раніше використовували тільки в разі серйозних медичних показань;
  • неінвазивний - для тесту використовується венозна кров матері, оскільки в ній починаючи з 7-го тижня з'являються клітини плоду. Це абсолютно безпечний, комфортний спосіб забору генетичного матеріалу, що дає високу ймовірність успішного вилучення ДНК дитини.

Таким чином, ДНК-аналіз з використанням неінвазивного методу забору матеріалу не несе ніяких ризиків і є безпечним як для матері, так і для плода. А отриману інформацію можна використовувати в суді, для профілактики захворювань і в інших медичних цілях.

Необхідні матеріали для ДНК тесту

Для створення ДНК-профілю дитини береться тільки венозна кров матері. Якщо необхідно встановити батьківство, тоді потрібно зразок ДНК передбачуваного батька. Стандартним матеріалом для виділення ДНК є букальний епітелій. Його отримують методом зіскрібка з ротової порожнини. Це комфортна, швидка і безболісна процедура, яку можна виконати в домашніх умовах. Цей метод гарантує найвищі шанси на успішне виділення дезоксирибонуклеїнової кислоти і створення її копій шляхом полімеразної ланцюгової реакції.

Якщо отримати стандартний зразок не вдається тоді можна надати інші матеріали. Ними можуть бути біологічні плями (кров, слина, сперма), недопалки, леза бритви, нігті, волосся. Лабораторія повідомить вам які зразки можна надати і як правильно їх збирати.

Крім того, якщо батько недоступний, для ДНК-дослідження для встановлення спорідненості можуть брати участь інші передбачувані родичі по лінії батька. Це також дає високу точність, оскільки передача генетичної інформації між найближчими родичами відбувається практично без змін.

Якщо ДНК-тест до народження дитини виконати з якоїсь причини не можна, тоді можна виконати дослідження за участю новонародженого.

Переваги проведення ДНК тесту новонародженої дитини вдома.

Сучасні DNA-дослідження абсолютно безпечні для новонароджених. Оскільки це безкровний тест, не потрібні ніякі медичні маніпуляції - достатньо взяти мазок з ротової порожнини дитини. Крім того, лабораторія може приймати в якості матеріалу навіть використану пустушку, оскільки на ній збережеться слина немовляти, клітини якої несуть його ДНК.

Переваги проведення ДНК-тесту з новонародженими в лабораторії Медікал Геномікс Україна

Виконати ДНК-тест з гарантією високої точності і за кращою в Україні ціною можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна. Це сертифікована англійська лабораторія, де над перевіркою кожного результату працюють дві незалежні групи вчених під керівництво чотирьох докторів наук.

У лабораторії можливе виконання як стандартного тесту (20 локусів), так і розширеного (33 локусу), а також генетичної реконструкції батьківства за участю родичів по лінії батька. Тут ви можете розраховувати на:

  • високу точність тесту. Аналіз 20 локусів ДНК дає мінімум 99.99999%: підтвердження і 100% виключення споріднення;
  • зручність. Здати біоматеріал можна в одному з пунктів прийому в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та в інших містах країни (всього 43 пункти прийому). Крім того, ви можете замовити набір для домашнього забору матеріалу (включає в себе аплікатор, інструкцію і документи) і відправити готові мазки поштою;
  • максимум користі. Висновки Медікал Геномікс Україна приймають судами та державними інстанціями України, ЄС і США.

Зателефонуйте, якщо ви хочете замовити дослідження або у вас залишилися які-небудь питання - консультанти лабораторії обов'язково вам допоможуть.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г.

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності.

В країнах, де законодавство дозволяє судовий розгляд у справі про встановлення батьківства, дослідження по визначенню ступеня споріднення між людьми набули великого значення.

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька.