ДНК тест під час вагітності

Рубрика
ДНК тест під час вагітності

ДНК-тест під час вагітності - запорука спокою та позбавлення від будь-яких сумнівів. Сучасні технології дозволяють виконати ДНК-тест під час вагітності швидко, безболісно і безпечно як для матері, так і дитини.

ДНК-тест можна використовувати, щоб встановити батьківство, визначити стать або резус-фактор, виявити ранні мутації і захворювання. Результати дослідження для встановлення батьківства можна використовувати в суді для призначення аліментів або при розподілі спадщини.

Чи можна зробити ДНК тест під час вагітності?

Вже з 8 тижні вагітності можливе виконання тесту ДНК дитини. Єдина умова його проведення - вагітність повинна бути одноплодной. Аналіз ДНК при вагітності виконують з використанням таких методів забору біологічного матеріалу:

  • інвазивний - забір пуповинної крові або навколоплідних вод. Це застарілий метод, який передбачає полостное втручання. Оскільки супроводжується великим ризиком викидні або інфікування, його раніше використовували тільки в разі серйозних медичних показань;
  • неінвазивний - для тесту використовується венозна кров матері, оскільки в ній починаючи з 7-го тижня з'являються клітини плоду. Це абсолютно безпечний, комфортний спосіб забору генетичного матеріалу, що дає високу ймовірність успішного вилучення ДНК дитини.

Таким чином, ДНК-аналіз з використанням неінвазивного методу забору матеріалу не несе ніяких ризиків і є безпечним як для матері, так і для плода. А отриману інформацію можна використовувати в суді, для профілактики захворювань і в інших медичних цілях.

Необхідні матеріали для ДНК тесту

Для створення ДНК-профілю дитини береться тільки венозна кров матері. Якщо необхідно встановити батьківство, тоді потрібно зразок ДНК передбачуваного батька. Стандартним матеріалом для виділення ДНК є букальний епітелій. Його отримують методом зіскрібка з ротової порожнини. Це комфортна, швидка і безболісна процедура, яку можна виконати в домашніх умовах. Цей метод гарантує найвищі шанси на успішне виділення дезоксирибонуклеїнової кислоти і створення її копій шляхом полімеразної ланцюгової реакції.

Якщо отримати стандартний зразок не вдається тоді можна надати інші матеріали. Ними можуть бути біологічні плями (кров, слина, сперма), недопалки, леза бритви, нігті, волосся. Лабораторія повідомить вам які зразки можна надати і як правильно їх збирати.

Крім того, якщо батько недоступний, для ДНК-дослідження для встановлення спорідненості можуть брати участь інші передбачувані родичі по лінії батька. Це також дає високу точність, оскільки передача генетичної інформації між найближчими родичами відбувається практично без змін.

Якщо ДНК-тест до народження дитини виконати з якоїсь причини не можна, тоді можна виконати дослідження за участю новонародженого.

Переваги проведення ДНК тесту новонародженої дитини вдома.

Сучасні DNA-дослідження абсолютно безпечні для новонароджених. Оскільки це безкровний тест, не потрібні ніякі медичні маніпуляції - достатньо взяти мазок з ротової порожнини дитини. Крім того, лабораторія може приймати в якості матеріалу навіть використану пустушку, оскільки на ній збережеться слина немовляти, клітини якої несуть його ДНК.

Переваги проведення ДНК-тесту з новонародженими в лабораторії Медікал Геномікс Україна

Виконати ДНК-тест з гарантією високої точності і за кращою в Україні ціною можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна. Це сертифікована англійська лабораторія, де над перевіркою кожного результату працюють дві незалежні групи вчених під керівництво чотирьох докторів наук.

У лабораторії можливе виконання як стандартного тесту (20 локусів), так і розширеного (33 локусу), а також генетичної реконструкції батьківства за участю родичів по лінії батька. Тут ви можете розраховувати на:

  • високу точність тесту. Аналіз 20 локусів ДНК дає мінімум 99.99999%: підтвердження і 100% виключення споріднення;
  • зручність. Здати біоматеріал можна в одному з пунктів прийому в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та в інших містах країни (всього 43 пункти прийому). Крім того, ви можете замовити набір для домашнього забору матеріалу (включає в себе аплікатор, інструкцію і документи) і відправити готові мазки поштою;
  • максимум користі. Висновки Медікал Геномікс Україна приймають судами та державними інстанціями України, ЄС і США.

Зателефонуйте, якщо ви хочете замовити дослідження або у вас залишилися які-небудь питання - консультанти лабораторії обов'язково вам допоможуть.

Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь
Имя

Тестовый комментарий.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Останні статті

За останні кілька десятиліть в області медичної генетики відбулися величезні зрушення. Застосування генетичних технологій в галузі репродуктивної медицини відкрило нову еру медицини.

Різні дородові дослідження дозволили отримувати великий обсяг важливої ​​інформації про стан плода. Якщо раніше для цього використовували потенційно небезпечні інвазивні тести, то тепер достатньо краплі крові матері.

Досудові ДНК-тести використовуються в адміністративних і кримінальних справах для отримання біологічних докази батьківства або причетності до того чи іншого злочину.

Завдяки ДНК-тесту сьогодні ви можете дізнатися інформацію про ваших предків і шляхи їх міграції крізь епохи.

Дезоксирибонуклеїнової кислоти, відома як ДНК, - це не що інше, як молекула, що кодує генетичну інформацію, яка управляє розвитком і функціонуванням живого організму.

Cеквенірованіе ДНК тепер дозволяє генетикам перевіряти певні геномні варіанти у ще ненародженої дитини, використовуючи невеликий зразок крові вагітної матері. Раніше пренатальне генетичне тестування вимагало інвазивних процедур з певними ризиками.

Сурогатне материнство - одночасно важливе досягнення репродуктивної медицини і велика етична проблема. Однак батьків, як правило, цікавить тільки одне питання - що може успадкувати дитина від сурогатної матері?

Сьогодні вчені знають, що спадковість - не вирок. Генетично обумовлену схильність до набору ваги, діабету, серцево-судинних та інших захворювань можна подолати, якісно змінюючи свій спосіб життя. Спорт - одна з тих речей, яка може змінити якщо не все, то дуже багато чого.

Генетичні дослідження сьогодні знаходять застосування в самих різних сферах, які стосуються здоров'я. Одним із трендів останніх років стали ДНК-дієти. У цій статті розглянемо, як це працює і чи може ДНК дієта допомогти в роботі над своїм здоров'ям і тілом.

Вже понад 100 років генетики вивчають, як відмінності в генах визначають наше здоров'я, а також впливають на нашу схильність до здібностям краще освоїти ту чи іншу сферу діяльності.