ДНК дієта

Рубрика
ДНК дієта

Генетичні дослідження сьогодні знаходять застосування в самих різних сферах, які стосуються здоров'я. Одним із трендів останніх років стали ДНК-дієти. У цій статті розглянемо, як це працює і чи може ДНК дієта допомогти в роботі над своїм здоров'ям і тілом.

Що таке дієта по ДНК?

ДНК-дієта - це персоналізований план харчування, заснований на генетичному тесті. Це дозволяє:

  • визначити ряд маркерів, що відповідають за усовеніе білків, жирів, вуглеводів та інших мікро- і макроелементів;
  • визначити, як ваша генетика впливає на відчуття ситості, голоду і тягу до їжі;
  • дізнатися ризики ожиріння.

Цей вид тесту покликаний поліпшити розуміння людиною свого тіла з точки зору системної біології і того, які продукти і поживні речовини підходять йому найкраще, що в кінцевому підсумку дозволить поліпшити здоров'я і при необхідності зовнішній вигляд.

Що можна дізнатися за допомогою цього аналізу

диета по днк

Дієта на основі ДНК аналізу дозволяє краще зрозуміти свої особисті дієтичні потреби. Наприклад, ви можете виявити, що організм зазнає труднощів з переробкою цукру, крохмалю та рафінованих вуглеводів. Існують також генетичні маркери, що вказують на повільне засвоєння кофеїну, а це значить, що його споживання варто знизити. За допомогою персонального плану харчування можна навчитися ефективніше скидати вагу і поліпшити загальний стан здоров'я.

Якщо ви замовите ДНК-тест для складання персоналізованої дієти, в результаті ви отримаєте наступну інформацію:

  • оптимальний раціон: ДНК-тест може запропонувати вам дієту з більш низьким вмістом вуглеводів або жирів або виключити лактозосодержащие продукти;
  • харчова поведінка: тест може підказати не тільки що є, але і скільки, як часто і в який час;
  • фізична активність: ДНК-тести можуть також розповісти більше про те, який вид спорту підходить вам найбільше.

Вивчивши свій персональний генетичний профіль, який включає співвідношення вуглеводів, білків і жирів для вашого тіла, ви зможете приймати зважені рішення щодо вашого раціону.

Хто може підібрати ефективну дієту на основі аналізу

Сьогодні багато лабораторій пропонують генетичні дієти, які включають в себе дослідження реакцій на поживні речовини, обміну речовин і ризиків ожиріння. Після отримання звіту варто звернутися до вашого лікуючого лікаря і дієтолога для підбору відповідного плану харчування відповідно до вже діагностованими захворюваннями і фізичною активністю.

Чи ефективна ДНК-дієта? Пам'ятайте, що результати аналізу не є лікарськими рекомендаціями, тому вони повинні бути розглянуті в комплексі з іншими показниками вашого здоров'я.

У чому відмінність ДНК дієти від простої дієти?

Деякі люди думають, що їх харчування в нормі, але коли справа доходить до аналізів виявляється, що вони їдять не так, як слід було б. Може виникнути підвищена потреба в дієті, багатої на залізо або антиоксидантами, що стає очевидним після аналізу ДНК, тому харчування з генетики можна використовувати для поліпшення здоров'я навіть до того, як аномалія виявиться в аналізах крові.

Знання свого генетичного складу допоможе вирішити, як потрібно змінити свій спосіб життя або дієту для поліпшення здоров'я, зниження ваги, а також ризику того чи іншого захворювання. Це особливо важливо для сімей, де є люди з діабетом, серцево-судинними захворюваннями, і для вагітних жінок.

Багато людей можуть не усвідомлювати, що між середовищем і нашими генами є важливий зв'язок, і тип харчування є одним із самих основних і потенційно змінюваних компонентів нашого середовища. Це розуміння привело до появи нутрігенетікі. Ця наука розглядає те, як наші гени визначають нашу реакцію на поживні і шкідливі речовини в продуктах харчування і напоях. Більш глибоке розуміння цих реакцій дозволяє лікарям давати більш точні та ефективні рекомендації по харчуванню.

Хоча загальна здорова дієта, яка пропонує велику різноманітність продуктів, і здатна пом'якшити прояви багатьох з цих індивідуальних генетичних варіацій, все ж зазвичай рекомендоване харчування не враховує індивідуальні генетичні потреби кожної окремо взятої людини. Сьогодні фахівці з харчування сходяться на думці, що користь звичайної дієти для всіх - це міф. Існують люди, для яких звичайні рекомендації по харчуванню не працюють, оскільки вони мають певні генетичні особливості. В цьому і полягає відмінність звичайної дієти від заснованої на ДНК-тесті, яка враховує ці генетичні особливості.

Ось тільки один цікавий приклад. Холіну, який зазвичай міститься в яєчних жовтках, приділяється багато уваги. Представники охорони здоров'я дають загальну рекомендацію - знижувати вміст холестерину в раціоні. Тому яйця стали сприйматися як нездоровий продукт, і зниження рівня холестерину в раціоні дійсно може бути корисним для деяких людей. Але дослідження в області нутрігенетікі виявили людей, яким важливо знати, чи працює ця рекомендація для них. Носії цих генетичних маркерів, які споживають недостатня кількість холіну, можуть отримати такі проблеми зі здоров'ям, як ожиріння печінки, безпліддя і втрата м'язової маси.

Інші спірні поживні речовини - насичені жири, вітамін D і натрій (сіль). Суперечливі результати досліджень цих нутрієнтів можуть бути частково обумовлені індивідуальними генетичними варіаціями, які диктують особливу реакцію на ці поживні речовини у деяких людей.

Так чи працює ДНК дієта або це все міф?

Деякі експерти в галузі харчової геноміки скептично ставляться до припущення, що, дієта з аналізу ДНК допомагає в схудненні. Вони вважають, що наука ще недостатньо просунулася, щоб дозволити компаніям розробити оптимальну дієту для конкретної людини з урахуванням його спадковості. Проте сьогодні існують платформи, здатні розглядати більш 60 генетичних маркерів, що відповідають за здатність переробляти ті чи інші нутрієнти.

Чому вчені налаштовані скептично? Справа в тому, що результати досліджень, які порівнювали результати звичайних і ДНК-дієт в даний момент суперечливі.

Так, дослідники зі Стенфордського університету з'ясували, що люди із зайвою вагою на низьковуглеводній і низкожировой дієті, побудованої з урахуванням їх генетичної схильності, знижували свою вагу не краще, ніж група, яка слідувала тим же двом планам харчування, але без ДНК-тестування. Про це вчені розповіли в минулому році в журналі JAMA.

Дослідники намагалися дізнатися, чи допомагає такий фактор, як інсулінорезистентність або генетика, в передбаченні успіху в зниженні ваги для людей з різними типами харчування. Для цього вони включили в програму 600 дорослих з великим ваг у віці 18-50 років. Вони були випадковим чином розподілені за двома групами. Перед дослідженням все пройшли ДНК-тест для виявлення одного з трьох генів, які допомагають у втраті ваги на дієті з низьким вмістом жирів або низьким вмістом вуглеводів.

Дослідження показало, що після року люди, що дотримують дієту з низьким вмістом жирів втратили в середньому 5,2 кг. Люди на дієті з низьким вмістом вуглеводів втратили 5,9 кг в середньому. Подальший аналіз даних не виявив, що дієта на основі ДНК-тесту сприяла успіху у втраті ваги. За даними дослідження, ні генетична схильність, ні резистентність до інсуліну не допомогли визначити, яка дієта і для кого працює краще.

Однак в попередньому дослідженні за участю 100 жінок з надмірною вагою дослідники зі Стенфорда виявили, що жінки, які дотримувалися дієти з низьким вмістом жирів або вуглеводів, що відповідає їх генотипу, втратили в два-три рази більше ваги за один рік, ніж жінки, що дотримуються звичайну дієту.

Таким чином, хоча в обох дослідженнях використовувалися однакові патерни генотипу, дослідники не змогли підтвердити результати в більш широкому дослідженні. Так чи допомагає генетика схуднути? Це можливо, говорять вчені. Оскільки не можна виключити можливості існування інших патернів генотипу, корисних для прогнозування успіху у втраті ваги. Але вони повинні бути виявлені, перевірені і відтворені.

Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

За останні кілька десятиліть в області медичної генетики відбулися величезні зрушення. Застосування генетичних технологій в галузі репродуктивної медицини відкрило нову еру медицини.

Різні дородові дослідження дозволили отримувати великий обсяг важливої ​​інформації про стан плода. Якщо раніше для цього використовували потенційно небезпечні інвазивні тести, то тепер достатньо краплі крові матері.

Досудові ДНК-тести використовуються в адміністративних і кримінальних справах для отримання біологічних докази батьківства або причетності до того чи іншого злочину.

Завдяки ДНК-тесту сьогодні ви можете дізнатися інформацію про ваших предків і шляхи їх міграції крізь епохи.

Дезоксирибонуклеїнової кислоти, відома як ДНК, - це не що інше, як молекула, що кодує генетичну інформацію, яка управляє розвитком і функціонуванням живого організму.

Cеквенірованіе ДНК тепер дозволяє генетикам перевіряти певні геномні варіанти у ще ненародженої дитини, використовуючи невеликий зразок крові вагітної матері. Раніше пренатальне генетичне тестування вимагало інвазивних процедур з певними ризиками.

Сурогатне материнство - одночасно важливе досягнення репродуктивної медицини і велика етична проблема. Однак батьків, як правило, цікавить тільки одне питання - що може успадкувати дитина від сурогатної матері?

Сьогодні вчені знають, що спадковість - не вирок. Генетично обумовлену схильність до набору ваги, діабету, серцево-судинних та інших захворювань можна подолати, якісно змінюючи свій спосіб життя. Спорт - одна з тих речей, яка може змінити якщо не все, то дуже багато чого.

Генетичні дослідження сьогодні знаходять застосування в самих різних сферах, які стосуються здоров'я. Одним із трендів останніх років стали ДНК-дієти. У цій статті розглянемо, як це працює і чи може ДНК дієта допомогти в роботі над своїм здоров'ям і тілом.

Вже понад 100 років генетики вивчають, як відмінності в генах визначають наше здоров'я, а також впливають на нашу схильність до здібностям краще освоїти ту чи іншу сферу діяльності.