Харчування згідно генам. Дієта за генотипом, метаболічний ДНК-тест, аналіз генів обміну речовин

Харчування згідно генам. Дієта за генотипом, метаболічний ДНК-тест, аналіз генів обміну речовин

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації. Персональне генетичне тестування може надати інформацію про походження, здатності засвоювати живильні речовини і ліки, а також про ризик розвитку певних захворювань. Чи можна скласти індивідуальну дієту, програму харчування на основі ДНК? Так!

Нутрігеноміка, або взаємозв'язок між дієтою і генами

Більшість людей мають базові уявлення про генетику: ви успадковуєте гени від своїх батьків, їх ДНК об'єднуються, утворюючи унікальний генетичний склад. Це може включати очевидні риси, такі як колір очей і зростання, але також і більш складні атрибути, такі як ризик розвитку захворювань, включаючи діабет, хвороби серця, ожиріння і рак. Проект «Геном людини» - міжнародне 13-річну співпрацю, в ході якого були нанесені на карту все гени людини - виявило близько 50 000 варіацій (відмінностей в індивідуальному коді ДНК) в нашому генетичному коді, які можуть вплинути на функціонування нашого тіла. Багато людей можуть не усвідомлювати, що існує значна взаємодія між навколишнім середовищем і нашими генами.

Генетичний матеріал кожної людини - джерело знань про нього. Він включає в себе не тільки інформацію, що стосується кольору очей або волосся, але також інформацію про функціонування організму, його сприйнятливості до певних захворювань і обміні речовин. Оскільки ланцюжок ДНК кожного з нас унікальна, творці генодіагностики просувають її як адаптовану до індивідуальних обставин кожної людини.

З цього боку, харчування - один із самих основних і потенційно змінюваних компонентів довкілля. Ця взаємодія призвело до появи області під назвою нутрігеноміка, яка вивчає, як гени визначають нашу реакцію на поживні речовини.

Дієта за генотипом - що це?

Компанія Медікал Геномікс пропонує програму харчування, засновану на індивідуальному меню і рекомендаціях по способу життя, отриманих на основі тестування вашої ДНК. Ми гарантуємо допомогу в тому, щоб дізнатися, як ваші гени впливають на здоров'я серцево-судинної системи, метаболізм поживних речовин, підтримання здорового ваги, харчову непереносимість, харчові звички, вправи і ризик травм. Крім того, ця дієта також може допомогти усунути неприємні неспецифічні симптоми з невстановленою причиною (наприклад, мігрень або проблеми з засипанням). ДНК-тест також оцінює здатність організму видаляти токсини і вільні радикали - правильні процеси видалення цих сполук дуже важливі для правильного функціонування організму і важливі для уповільнення старіння організму або запобігання злоякісних пухлин.

У чому полягає тест ДНК і харчування по генам в Україні?

Вам не потрібно виходити з дому, щоб перевірити свої гени. Все частіше і частіше в компанії Медікал Геномікс вибирають послугу збору генетичного матеріалу за вказаною адресою на дому. Сам генетичний тест для харчування зазвичай складається з 3 або 4 кроків:

 1. Збір ДНК зі внутрішньої сторони щоки з подальшим відправленням матеріалу в компанію;
 2. Лабораторний аналіз надісланого матеріалу;
 3. Зустрічі з лікарем і дієтологом і обговорення результатів;
 4. Відправлення, що підходить замовнику дієти за генотипом.

ДНК-дослідження обміну речовин в компанії Медікал Геномікс Україна, Київ, Дніпро, Одеса, Львів допомагає людям скласти індивідуальний план харчування, тренувань, дізнатися особливості та схильності організму і на їх основі розробити дієту, зберегти молодість і красу.

Що можна генетично досліджувати?

Пропозиція лабораторій Медікал Геномікс Україна що спеціалізуються на дієті за генотипом, дуже широке. Крім іншого, ми пропонуємо тести на наявність певних схильностей генів:

 • FTO, або ген ожиріння;
 • APOE, тобто тестування на мутації, що підвищують ризик серцево-судинних захворювань;
 • Ген MTHFR, відповідальний за метаболізм фолієвої кислоти;
 • DQ2, DQ8 - генетична схильність до розвитку глютенової хвороби.

ДНК-дієта також покращує і здоров'я

Крім набору оптимальної ваги або оптимального способу позбавлення від зайвих кілограмів, дієта по генотипу також може поліпшити загальний стан здоров'я і самопочуття. Харчування відповідно до власних потреб організму дозволяє уникнути розвитку багатьох серйозних дієтозалежних захворювань, таких як артеріальна гіпертензія, атеросклероз, діабет 2 типу, остеопороз або серцевий напад. У разі людей, які вже страждають цими захворюваннями, дієта ДНК є відмінною підмогою для застосовуваних методів лікування.

Зробити генетичний тест для харчування, пакет генетичного тестування в лабораторіях Медікал Геномікс Україна - Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків

Якщо ви хочете схуднути або безпечно набрати вагу і уникнути таких захворювань, як ожиріння, діабет або високий кров'яний тиск, подумайте про тест в компанії Медікал Геномікс, завдяки якому ви зможете харчуватися відповідно до потреб вашого власного тіла.

Завдяки дієті, сумісної з вашої власної ДНК, ви можете:

 • поліпшити самопочуття, зовнішній вигляд і загальний стан здоров'я
 • отримати правильний вага тіла
 • поліпшити здатність організму виводити токсини
 • уникати хвороб, що залежать від способу харчування
 • зміцнити імунну систему
 • уповільнити процеси старіння

Харчування згідно генам - чи варто?

Безсумнівно, найбільшою перевагою даного тесту є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При складанні меню враховуються не тільки основні параметри, такі як вік, стать, ІМТ або існуючі захворювання, а й багато інших чинників, про які ми не маємо уявлення, не знаючи нашого генетичного профілю. Вивчення генетичного профілю і використання цього методу для харчування також є шансом запобігти хворобливі процеси, які ще не розкриті. Крім того, згадуються такі переваги, як поліпшення самопочуття і уповільнення процесів старіння організму. Харчування, відповідне ДНК, безумовно, одна з найцікавіших новинок, що з'явилися останнім часом в світі дієтології. Можна з упевненістю сказати, що це сама персоналізована форма харчування серед тих, з якими ми стикаємося.

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.