Генетичне тестування-днк в лабораторіях в Києві - важливе джерело інформації з ДНК-аналізу про ваше здоров'я

Генетичне тестування-днк в лабораторіях в Києві - важливе джерело інформації з ДНК-аналізу про ваше здоров'я

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Наше здоров'я багато в чому визначається генами - інформацією, закодованою ДНК нашими предками, про те, як будуватися білок, з якого складається наше тіло, в яких умовах і в який час він повинен створюватися, з якою інтенсивністю він повинен вироблятися та ін . Дослідження генетичного матеріалу дозволяє визначити схильність до захворювань, оцінити можливість народження здорових дітей, визначити реакцію нашого організму на дію тих чи інших ліків. Такий тест не потрібно повторювати - його результат довічний і незмінний.

Генетичні дослідження, що проводяться в лабораторіях Києва, Білої Церкви, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику та Київській області Медікал Геномікс Україна можуть мати характер:

 • Прогностичні генетичні тести (тести на схильність) рекомендуються людям з сімейним анамнезом генетично детермінованого захворювання. Вони дозволяють перевірити, успадкували ми мутацію, що викликає дане захворювання. Вони визначають схильність організму до захворювання. Вони не означають, що захворювання виникне, але, якщо є мутація, вони дозволяють проводити ранню профілактику і спостереження за здоров'ям. Прогностичні генетичні тести покажуть ризик розвитку раку товстої кишки, нирок, грудей, простати або щитовидної залози.
 • Діагностичні генетичні тести в лабораторіях Києва: МЦ «Савон» і Центр Здоров'я «Беладент» знаходяться за адресами Андріївський узвіз 38, вул. Гарматна 47, повинні виконуватися людьми, у яких на підставі симптомів лікар підозрює наявність генетичного захворювання. У такій ситуації діагностичний генетичний тест дозволить підтвердити або спростувати захворювання і застосувати відповідне лікування. Такі тести дуже корисні, наприклад, при лікуванні дітей, які страждають харчовою непереносимістю (лактоза, глютеновая хвороба і т. Д.) Або чиї батьки є носіями певного генетичного захворювання.
 • Тим, хто планує вагітність, рекомендується пройти генетичне тестування на предмет виношування дитини. Вони визначають, обтяжені батьки генетичною мутацією і, отже, народиться їхня дитина здоровим.
 • Нутрігеномние ДНК-тести, важливі для людей, які хочуть правильно харчуватися, мають проблеми з позбавленням від зайвих кілограмів або зі збільшенням ваги, страждають від недуг, причини яких важко діагностувати. Нутрігеномний тест дозволяє визначити індивідуальний профіль харчування пацієнта і вказати оптимальну дієту для нього. Таким чином, він допомагає набирати і підтримувати здорову вагу, уникати хвороб, викликаних дієтою, уповільнювати процес старіння і покращувати самопочуття.
 • Фармакогенні тести рекомендуються людям, які приймають певні ліки. Вони визначають, чи може пацієнт приймати певні групи ліків і в якій максимальній дозі, щоб вони були ефективними - більш слабка активність деяких генів знижує ефективність певних ліків.
 • Пренатальні тести, проведені до народження дитини, дозволяють виявити генетичні аномалії і, в разі їх виявлення, почати лікування в утробі матері або відразу після народження. Вони також дають батькам можливість правильно підготуватися до догляду за генетично хворою дитиною.

Чому варто пройти ДНК-тестування?

 • Знаючи свою генетичну навантаження, ви можете вжити заходів профілактики захворювання. Для частини хвороб знати і діяти - спосіб не захворіти.
 • Знаючи свою генетичну навантаження, ви можете прийняти дії ведуть до ранньої діагностики вашого захворювання. Багато захворювань можна ефективно запобігти.
 • Знаючи свою генетичну навантаження, ви можете лікується ефективніше. Лікарі будуть діяти інакше, знаючи, що захворювання є спадковими.
 • Знаючи свою генетичну навантаження, ви можете допомогти своїм дітям.

Які найбільш часті причини для проведення генетичного тестування?

Генетичні тести дозволяють виявити багато захворювань. Приймаючи рішення про генетичному тестуванні, варто знати причини, які можуть привести до їх проведення:

 • затримка в розвитку і труднощі в навчанні у маленьких дітей;
 • генетичне захворювання у інших членів сім'ї;
 • одна зі сторін партнерів, які намагаються зачати дитину, має генетичне захворювання;
 • попередні вагітності закінчилися викиднем;
 • у кількох близьких родичів розвинувся певний тип раку;
 • висока ефективність виявлення збудника в організмі пацієнта;
 • виявлення факторів ризику раку (наприклад, вірус папилломи людини - розвиток раку шийки матки);
 • Звичайно, перерахованих вище симптомів повинна передувати консультація лікаря перед проведенням генетичних тестів.

Генетичні дослідження та етнічне походження

В країнах, населених певними етнічними групами, обстеження на конкретні захворювання є обов'язковим. Це також слід брати до уваги, якщо батько і мати належать до різних етнічних груп і визначено як групи підвищеного ризику певного генетичного захворювання.

Генетичні дослідження раку

Кожен пацієнт несе в собі близько 10 мутацій в генах, які можуть викликати до 7000 різних генетичних захворювань, в тому числі рак. У свою чергу, близько 5-10% усіх новоутворень є спадковими. Тому також доступні спеціальні генетичні тести на рак. Завдяки їм можна перевірити правильність послідовності ДНК пацієнта і виявити ризик генетично обумовлених неопластических захворювань. Потім виявляються найбільш патогенні варіанти генів, в тому числі: BRCA1, CHEK2, NBN, HOXB13 і CDKN2A.

Резюме

Проведення генетичних тестів в лабораторіях Києва в Медикал Геномікс Україна дозволить в ранньому віці діагностувати можливі захворювання на ранній стадії або ризик їх виникнення в майбутньому. Відповідно, вдасться швидко приступити до лікування і запобігти розвитку хвороби. Час виявлення того чи іншого захворювання - один з найважливіших факторів, що дозволяють ефективно лікувати його.

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.