ДНК-тест для підбору дієт, програм харчування та спорту - Київ, Днепр, Одеса. Здорове тіло, ідеальне схуднення та генетичні дослідження в Україні

ДНК-тест для підбору дієт, програм харчування та спорту - Київ, Днепр, Одеса. Здорове тіло, ідеальне схуднення та генетичні дослідження в Україні

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму. Вибір ідеального меню можливий завдяки ДНК тесту в Медикал Геномікс, Київ, який включає в себе аналіз генів та їх взаємного впливу один на одного - інформація, що зберігається в ДНК, наприклад: здатність організму засвоювати окремі харчові речовини, ризик питомої непереносимості або гіперчутливості або здатність впливати на цінність вільні радикали. Очень важливо знати свої власні пропозиції, тому що загальні рекомендації щодо харчування не поширюються на близько 48% населення. Наприклад, для того, щоб схуднути, дієтологи зазвичай рекомендують обмежувати кількість жирів - у той час, коли деякі люди краще засвоюють жир, а для здорового та постійного схуднення їх дієта повинна бути основана на більшій кількості цих інгредієнтів.

ДНК-тести для дієти та контролю веси - Харків, Запоріжжя, Львів

Дієта за генотипу - це просто ДНК-тест на основі слюни, який використовує аналіз генів для визначення, як можна скоректувати свій раціон для підтримки оптимального здоров'я та вези. У кожного людини свій генетичний образец і, якщо добре для одного людини, може не підходити для всіх. Цей революційний ДНК-тест відкриває вам секрети ваших генів, надавши вам унікальний шанс знайти відповідні страви, знаючи вашу генетичну пропозицію.

Знайдіть, як ваше тело реагує на споживання жирів та вуглеводів! Основуючись на цій інформації, ви можете ввести рекомендовані зміни у своєму раціоні, попрощатися з необ'єктивним збільшенням веси та зменшити тягу до сладкому або підвищеному апетиту. Жінки дізнаються, що є в їх генетичній структурі «ген спалювання жиру», яка може сприяти зменшенню веси. Ви можете використовувати аналіз ДНК, щоб дізнатись, як працювати зі своїми генами, за допомогою індивідуальних рекомендацій за запитом, складених спеціально для вас.

У рамках ДНК-теста дослідження піддаються різні гени

  • APOE, PPAR-гама та FTO забезпечують лабораторне аналіз для визначення можливостей метаболізувати харчові речовини.
  • Ген APOE дуже важен у процесах метаболізму жирів - білок, кодируемый цим геном, бере участь у транспортуванні холестерину. Цей блок може бути присутнім у трьох формах - E2, E3 та E4, залежно від типу цього белка транспортного холестерину. Крім того, дослідження виявляє, що наявність варіанта E4 пов'язано з підвищеним риском розвитку хвороби Альцгеймера в майбутньому (але це не означає, що хвороба обов'язково розчаровується), в той час, як варіант E2 знижує цей ризик.
  • Гамма-ген PPAR кодує рецептор PPAR, який, у свою чергу, регулює метаболізм жирів і глюкози - окремі варіанти гена, пов'язаних, наприклад, з більшою пропозицією до накопичення жири. Аналізуючи цей ген, можна судити, це ваше тіло більш чутливим до високовуглеводної дієти або ви підвержені більшій риску оживлення, якщо є багато жирів.
  • Ген FTO називає «геном оживлення» - несприятливий варіант цього гена збільшує ризик високого ІМТ (індекса маси тіла) і затрудняє похудіння.

Правильний підбір дієт і правильний образ життя дозволяє контролювати свою готовність до оживлення. Дієта за генотипу, дієта на основі ДНК - відмінна здатність набирати і підтримувати здорову масу тіла на довгі годи. Цей тест також дозволяє визначити тип і продовжити фізичну діяльність, яка найкраще підходить для нашого організму.

Дослідження вашого ДНК для харчування - здатність покращити своє здоров'я

Такий тест - це не тільки можливість схуднути, але і покращити ваше загальне стан здоров'я та самооцінку. Тест може аналізувати метаболічні процеси ключових сполук для правильного функціонування організму, у тому числі гомоцистеїну, фолієвої кислоти, вітаміну D3 та кальцій. Знання своїх попередніх пропозицій дозволить вам змінити меню таким чином, щоб відповідно відповідати потребам організації в окремих речовинах. Це надзвичайно важливо для запобігання метаболічним захворюванням, таким як діабет II типу, гіпертонія, сердечний доступ або остеопороз. Тест може забезпечити укріплення імунної системи (що знижує ризик аутоімунних захворювань) і є відмінною підтримкою при лікуванні хронічних хвороб. Знання про можливості організації усвідомлює фолієву кислоту дуже важливою для людей, що планує потомство - фолієва кислота - це вітамін, який відіграє важливу роль у правильному розвитку нервової системи плодів і запобігає дефектам у дітей. Відповідно до дієти, що використовує вагітні жінки, також зменшується ризик гіпертонії, визванної вагітності та гестаційного діабету.

Є варіант ДНК-досліджень, що дозволяють виявити предрасположенность до виникненню харчової непереносимості лактози та глютену в генетичному матеріалі. Це найбільш поширені види непереносимості серед українців. У Медикал Геномікс можна перевірити та запропонувати гіперчувливість до кофеїну - якщо такі мутації підтверджені, потреба середнього середнього значення повинна бути обмежена або виключена, щоб уникнути серйозних наслідків для здоров'я в майбутньому.

В українських лабораторіях Медикал Геномікс також проводяться тести ДНК на предмет спортивної підготовки та можливості організації. Вкратце, результати цих тестів виявляють на фізичних здібностях організації, які вправи краще вибрати, щоб використовувати найкращий спосіб скористатися нашою швидкістю, здатність спалювати жир, збільшувати мишечну масу та відновлювати після тренувань. Профіль ДНК з точки зору спортивної активності визначатиме кислородний потенціал і вид спорту, коли ваше тело буде краще функціонувати.

Генетичні тести в Медикал Геномікс Україна - залог хорошого самопочуття та красивої фігури

Наші тести - відмінний профілактичний засіб, що дозволяє їсти та тренуватись відповідно до потреб нашого організму. Це, у першу чергу, гарантує поліпшення здоров'я, самоохорони, зовнішнього вида та якості життя.

 

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.