ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Рубрика
ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини. Зробити стандартний тест на батьківство ДНК можна завдяки порівнянню зразків ДНК (генетичних профілів) передбачуваного батька і дитини для остаточного визначення - підтвердження або виключення - біологічного батьківства.

ДНК-тести на батьківство, що проводяться в наших лабораторіях по всій Україні Медікал Геномікс, включають аналіз 24 маркерів. Тільки такі тести гарантують досягнення результату, відповідного найвищим стандартам. Ці висновки засновані на наукових статтях, опублікованих у відомих міжнародних фахових журналах. Згідно з опублікованими даними, для винесення обов'язкового укладення про батьківство без участі матері, тільки за участю передбачуваних батька і дитини необхідно протестувати більше 21 генетичного маркера.

Коли варто здавати тест на батьківство - Київ, Рівне, Вінниця?

Тести ДНК для визначення батьківства слід проводити, коли є підозри, що ви не є біологічним батьком дитини. Мати також може перевірити, який партнер є біологічним батьком дитини. Завдяки такому дослідженню виходить однозначний і певну відповідь на хвилююче питання. ДНК-тест на батьківство в судових цілях дозволить вам отримати висновок, який послужить доказом в ході судового розгляду. Це необхідна доказ у справі про розлучення або аліменти.

Чи дають тести на батьківство надійний результат?

Завдяки використанню в аналізі 24 маркерів, в порівнянні з іншими тестами, достовірність результату, отриманого в ході тесту ДНК, збільшується як мінімум в 1000 разів. Кожен зразок ДНК тестується двічі, що додатково збільшує надійність тестів і виключає можливість помилок. У разі атипових тестів ДНК, що встановлюють батьківство, наприклад, коли мати або батько дитини мертві, є можливість розширити тестування ДНК до 40 ДНК-маркерів.

Наш аналіз дозволяє на 100% виключити батьківство і підтвердити з імовірністю більше 99,9999%. Висновок про тестування ДНК, отримане нашими клієнтами в письмовій формі, сформульовано відповідно до правил, що застосовуються до судових експертиз в області тестування ДНК.

Чий матеріал необхідний для тесту на батьківство?

В разі анонімного (домашнього) ДНК-тесту на батьківство для особистого ознайомлення клієнта присутність матері не обов'язково. В цьому випадку, беруть участь в тесті передбачуваний батько і дитина, проводиться ДНК-тест, що включає 24 ДНК-маркера. Це дозволяє отримати певні і переконливі результати в такій важливій справі, як встановлення батьківства.

Тест-ДНК для судових цілей вимагає участі дитини, матері, передбачуваного батька і надання особистих даних, деяких документів. У Медікал Геномікс є ціла мережа лабораторій по всій Україні (Дніпро, Одеса, Харків, Львів), де беруть матеріал для ДНК-тестування. Завдяки цьому наші клієнти можуть вибрати будь-який зручний для них обласний центр. Найближчий пункт збору можна знайти на вкладці контактів. Ми також дозволяємо збір матеріалу для перевірки батьківства на дому у клієнта. Це відбувається за додаткову плату, яка залежить від місця і типу тесту.

Як проходить тест ДНК-матеріалу для встановлення спорідненості, батьківства?

Зазвичай матеріал для ДНК-тесту є мазок з ротової порожнини (щоки). Ця процедура абсолютно безпечна і проходить без болю. У Медікал Геномікс (Полтава, Суми, Тернопіль) можливі різні форми відправки готового набору для збору матеріалу для дослідження або ж ДНК-аналіз на дому.

Чому варто довіритися нашій лабораторії Медікал Геномікс, Київ, Україна?

  • Зазвичай ми виконуємо замовлення на протязі 5-10 днів. Можна прискорити дослідження до 24 або 48 годин. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.
  • Кожен зразок аналізується двічі. Завдяки цьому виходить гарантія, що результат тесту буде надійним і достовірним.
  • Під час тестування на батьківство ми аналізуємо 24 генетичних маркера. Це дає результат більш ніж в 1000 разів більше надійний, чим аналіз 16 генетичних маркерів.
  • Наші фахівці мають 20-річний досвід біологічних досліджень. Як інститут, ми намагаємося з року в рік розширювати наші компетенції і знання.
 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.