ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Рубрика
ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини. Зробити стандартний тест на батьківство ДНК можна завдяки порівнянню зразків ДНК (генетичних профілів) передбачуваного батька і дитини для остаточного визначення - підтвердження або виключення - біологічного батьківства.

ДНК-тести на батьківство, що проводяться в наших лабораторіях по всій Україні Медікал Геномікс, включають аналіз 24 маркерів. Тільки такі тести гарантують досягнення результату, відповідного найвищим стандартам. Ці висновки засновані на наукових статтях, опублікованих у відомих міжнародних фахових журналах. Згідно з опублікованими даними, для винесення обов'язкового укладення про батьківство без участі матері, тільки за участю передбачуваних батька і дитини необхідно протестувати більше 21 генетичного маркера.

Коли варто здавати тест на батьківство - Київ, Рівне, Вінниця?

Тести ДНК для визначення батьківства слід проводити, коли є підозри, що ви не є біологічним батьком дитини. Мати також може перевірити, який партнер є біологічним батьком дитини. Завдяки такому дослідженню виходить однозначний і певну відповідь на хвилююче питання. ДНК-тест на батьківство в судових цілях дозволить вам отримати висновок, який послужить доказом в ході судового розгляду. Це необхідна доказ у справі про розлучення або аліменти.

Чи дають тести на батьківство надійний результат?

Завдяки використанню в аналізі 24 маркерів, в порівнянні з іншими тестами, достовірність результату, отриманого в ході тесту ДНК, збільшується як мінімум в 1000 разів. Кожен зразок ДНК тестується двічі, що додатково збільшує надійність тестів і виключає можливість помилок. У разі атипових тестів ДНК, що встановлюють батьківство, наприклад, коли мати або батько дитини мертві, є можливість розширити тестування ДНК до 40 ДНК-маркерів.

Наш аналіз дозволяє на 100% виключити батьківство і підтвердити з імовірністю більше 99,9999%. Висновок про тестування ДНК, отримане нашими клієнтами в письмовій формі, сформульовано відповідно до правил, що застосовуються до судових експертиз в області тестування ДНК.

Чий матеріал необхідний для тесту на батьківство?

В разі анонімного (домашнього) ДНК-тесту на батьківство для особистого ознайомлення клієнта присутність матері не обов'язково. В цьому випадку, беруть участь в тесті передбачуваний батько і дитина, проводиться ДНК-тест, що включає 24 ДНК-маркера. Це дозволяє отримати певні і переконливі результати в такій важливій справі, як встановлення батьківства.

Тест-ДНК для судових цілей вимагає участі дитини, матері, передбачуваного батька і надання особистих даних, деяких документів. У Медікал Геномікс є ціла мережа лабораторій по всій Україні (Дніпро, Одеса, Харків, Львів), де беруть матеріал для ДНК-тестування. Завдяки цьому наші клієнти можуть вибрати будь-який зручний для них обласний центр. Найближчий пункт збору можна знайти на вкладці контактів. Ми також дозволяємо збір матеріалу для перевірки батьківства на дому у клієнта. Це відбувається за додаткову плату, яка залежить від місця і типу тесту.

Як проходить тест ДНК-матеріалу для встановлення спорідненості, батьківства?

Зазвичай матеріал для ДНК-тесту є мазок з ротової порожнини (щоки). Ця процедура абсолютно безпечна і проходить без болю. У Медікал Геномікс (Полтава, Суми, Тернопіль) можливі різні форми відправки готового набору для збору матеріалу для дослідження або ж ДНК-аналіз на дому.

Чому варто довіритися нашій лабораторії Медікал Геномікс, Київ, Україна?

  • Зазвичай ми виконуємо замовлення на протязі 5-10 днів. Можна прискорити дослідження до 24 або 48 годин. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.
  • Кожен зразок аналізується двічі. Завдяки цьому виходить гарантія, що результат тесту буде надійним і достовірним.
  • Під час тестування на батьківство ми аналізуємо 24 генетичних маркера. Це дає результат більш ніж в 1000 разів більше надійний, чим аналіз 16 генетичних маркерів.
  • Наші фахівці мають 20-річний досвід біологічних досліджень. Як інститут, ми намагаємося з року в рік розширювати наші компетенції і знання.
 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г.

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності.

В країнах, де законодавство дозволяє судовий розгляд у справі про встановлення батьківства, дослідження по визначенню ступеня споріднення між людьми набули великого значення.

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька.