Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціна в Україні

Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціни в Україні

При ранньому виявленні більшість хвороб можна повністю вилікувати. Тому найбільш новий напрямок у профілактиці захворювань - генетична діагностика. Medical Genomics пропонує послугу ДНК-тестування, унікальну на українському ринку. Завдяки масштабу діяльності наших філій ми можемо запропонувати одні з найнижчих цін на ринку. Фахівці Medical Genomics справжні експерти, які володіють сучасним і багатофункціональним обладнанням. У Медікал Геномікс ми пропонуємо ДНК тести широкого спектру: тест на батьківство, Київ, на визначення спорідненості, криміналістичне ДНК-тестування.

Використовувані нами новітні технології та методи збору біологічного матеріалу значно спростили процедуру ДНК досліджень в Україні. Наприклад, ДНК тест на батьківство може проводитися з використанням слини, волосся або нігтів. Більш стандартні процедури можуть бути проведені за допомогою зразка, взятого з внутрішньої сторони щоки, вони абсолютно безболісні, прості і швидкі до виконання. Ви можете провести ДНК-тести в Києві, Дніпрі, Львові за допомогою фахівця з Медікал Геномікс, який буде чекати вас в одному з міст по всій Україні, або самостійно, навіть не виходячи з дому. Це кращий, безпечніший варіант, особливо в нинішній ситуації. При вашому бажанні, є можливість провести ДНК тест анонімно, без документів.

Замовити конфіденційне і безпечне тестування ДНК в Медікал Геномікс можна в будь-якому місті України! Наші послуги:

Перевірка на батьківство проводиться на основі порівняння генетичних профілів дитини і батька або потенційного батька. Це визначає, чи є передбачуваний батько біологічним. В даний час така перевірка є найшвидшим і в той же час найефективнішим методом визначення юридичного та біологічного батьківства. Відправляючи на експертизу, ми отримуємо однозначний результат, який підтверджує (99,9%) або виключає (100%) батьківство.

Ви можете пройти тест на батьківство в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові в будь-який час. Цей тест особливо корисний, коли ви підозрюєте, що батько може не бути біологічним батьком дитини. У такій ситуації мова йде про передбачуване батьківство, що означає, що чоловік визнаний батьком дитини, хоча підтверджують заяв або тестів на це немає. Щоб дізнатися правду і позбутися від сумнівів, варто пройти анонімну експертизу батьківства, яка потребує передачі справи в суд. Обстеження може охоплювати мати, дитину і передбачуваного батька. Щоб дізнатися ціну тесту на батьківство, зв'яжіться з нашим фахівцем.

Ви все ще не знаєте, навіщо вам проходити тест? Перш за все, щоб повернути спокій, впевненість і комфорт в повсякденному житті. Для того, щоб мати можливість повністю присвятити себе вихованню свого потомства і уникнути обов'язку виплачувати аліменти на чужу дитину.

  • Пренатальное тестування, 

Пренатальні тести - це тести, які проводяться під час вагітності і використовуються для діагностики не тільки вад розвитку або генетичних аномалій, але і серйозних захворювань плоду.

Пренатальні тести також дозволяють дізнатися стать дитини до народження. Виявлення аномалій розвитку плода дозволяє проводити лікування в утробі матері або підготовку до операції новонародженого відразу після пологів.

  • сиблінговий тест - Рідний, зведений брат, сестра за аналізом ДНК, 

Ви часто запитуєте себе, чи дійсно ви в родинних стосунках зі своїм братом чи сестрою, одні і ті ж у вас біологічні батьки? Це можна перевірити за допомогою наших тестів на спорідненість. Ви знаєте, що у вас різні матері, але не вистачає впевненості загальний чи у вас батько? Це пояснить тест на полусіблінговий тест. Вам як матері цікаво, загальний чи у ваших дітей біологічний батько? Тоді найкращий варіант - це полносіблінговий тест братів і сестер.

Тест на повне спорідненість братів і сестер дає чітку відповідь, коли ви сумніваєтеся, ми знали що ви біологічними братами і сестрами або чи є у вас спільні батько та мати. Таке питання може виникнути і тоді, коли, наприклад, ви кардинально відрізняєтесь один від одного характером або зовнішністю.

  • Бабуся / дідусь / онук

Невпевненість дідусів і бабусь у родинних стосунках з онуком чи онукою - складна ситуація, особливо якщо вони планують передати йому / їй своє майно. Тому їм потрібні вірні і безперечні докази спорідненості з дитиною. Таке доказ може надати тест ДНК на спорідненість. Його можна проводити навіть без участі біологічного батька.

  • Тітка, дядько, племінник - тест ДНК, Україна

Цей ДНК-тест використовується, наприклад, для визначення біологічного споріднення дитини з батьком або його з братом, сестрою. Перш за все, це виконується, коли передбачуваний біологічний батько не згоден з тестом, відсутня або мертвий і не може взяти участь з цих причин.

Для проведення тестутакож потрібно зразок ДНК матері. В кінцевому підсумку дитина успадковує генетичний матеріал як від матері, так і від батька, і як тільки генетична спадковість буде ідентифікована від матері, іншу генетичну інформацію можна буде порівняти з іншими родичами батька.

  • Тест на зраду

Тест на зраду дозволяє виявити зразки на постільній білизні, одязі, нижній білизні і т. Д. І визначити, кому він належить. Такий тест робить можливим: встановлення генетичного профілю (особи, якій належить виявлений матеріал); порівняння генетичного профілю з профілем, отриманим з іншого наданого зразка.

Тести ДНК дозволяють визначити, від кого взято даний зразок. ДНК-тести використовуються поліцією, прокуратурою і слідчими в усьому світі, наприклад, для встановлення особи підозрюваного. Детективне тестування ДНК може використовуватися для ідентифікації людей, тесту на зраду, встановлення спорідненості (наприклад, сестра-сестра, дідусь-внучка) і батьківства.

Ви можете зв'язатися з фахівцями Медікал Геномікс Україна для проходження різних видів ДНК-тестування, від тестування на батьківство до тестування на етнічну приналежність і генетичного зберігання. Ми з радістю надамо вам пораду. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас!

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.