Дієта з урахуванням генетичних тестів. ДНК-тестування в Україні

Дієта з урахуванням генетичних тестів. ДНК-тестування в Україні

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест ДНК-дієта на гени метаболізму та ожиріння - це генетичний тест, який використовує існуючі знання в таких галузях, як нутрігенетика і нутрігеноміка, що дозволяє визначити індивідуальний профіль харчування випробуваного. У цьому тесті ретельно аналізуються п'ять генів, відповідальних за метаболізм вуглеводів, ліпідний (жировий) обмін та схильність до ожиріння та інших захворювань, що залежать від дієти. Отже, генетичний аналіз дозволяє нам отримати інформацію про ідеальну кількість окремих поживних речовин у нашому раціоні, щоб отримати правильну масу тіла безпечним та стійким способом.

Крім того, усвідомлення власних схильностей дозволяє встановити дієту, яка захистить нас від розвитку безлічі дуже небезпечних захворювань (діабет, атеросклероз чи інфаркт) або покращить наше здоров'я, якщо такі захворювання ми вже мали.

Важливою перевагою тесту ДНК, Київ для складання дієти є те, що вам потрібно зробити його лише один раз - ДНК кожної людини залишається незмінною протягом усього нашого життя, тому результат завжди буде актуальним.

Чому варто зробити метаболічний ДНК-тест?

Комплексний підхід до здоров'я міцно увійшов до сучасної профілактичної медицини та дієтології. Увага приділяється загальному стану здоров'я пацієнта, що також включає метаболічні тести, засновані на аналізі ДНК, в яких записується інформація про вроджені стани та схильність до здоров'я або захворювання - на основі цього можна спланувати дієту, спосіб харчування, фізичні навантаження. Метаболічні тести в Медікал Геномікс інформують, серед іншого, про:

  • Можливості розвитку ожиріння та захворювань, пов'язаних з дієтою (включаючи порушення ліпідів, діабет, метаболічний синдром, серцево-судинні захворювання, остеопороз),
  • Захисні здібності від окислювального стресу,
  • Хід обмінних процесів макроелементів та вітамінів,
  • Можлива гіперчутливість до алкоголю, натрію або кофеїну,
  • Вроджена непереносимість глютена та лактози.

Знаючи все це, ви можете надати своєму організму адекватну підтримку у вигляді правильно підібраного харчування, фізичних навантажень та можливих добавок. Відповідні профілактичні заходи запобігають розвитку багатьох захворювань, підтримають процес схуднення та підтримають належну масу тіла, а також сприятимуть покращенню загального самопочуття та працездатності організму.

ДНК дослідження для дієти, фітнесу та фізичних навантажень – Одеса, Дніпро - це надійне та безпечне дослідження, засноване на нутригенеміці та нутригенетиці, підтверджене роками роботи вчених з усього світу.

Нутригенетичний тест має проходити кожна людина, яка хоче піклуватися про своє здоров'я та насолоджуватися ним якомога довше. Також їх варто робити, якщо стандартні дієти не дають жодних результатів, якщо хочете позбавитися живота, якщо ви погано почуваєтеся, довго відчуваєте втому або слабкість. Жінки, які планують вагітність, спортсмени (як любителі, так і професіонали-спортсмени), а також люди з сімейним ризиком метаболічних захворювань матимуть найбільшу користь від ДНК-тестів для раціону та харчування. Звичайно, насамперед їх варто робити і дітям, адже здоровому способу життя треба привчати з раннього віку.

Метаболічний тест - дізнайтеся, чи є у вас вроджена нестерпність

У рамках метаболічного ДНК-тесту, Харків у вас є можливість пройти тестування на найбільш поширену спадкову непереносимість харчових продуктів, наприклад, целіакію та непереносимість лактози.

Основним фактором, що спричиняє розвиток целіакії, є наявність поліморфізмів генів HLA-DQ2 або HLA-DQ8, які зустрічаються у 99% пацієнтів з глютеновою хворобою (1% пацієнтів мають інші рідкісні поліморфізми). У деяких людей із присутнім геном глютенової хвороби може розвинутися повномасштабне захворювання (близько 1% населення) у будь-який момент свого життя, що пов'язане з аутоімунною відповіддю на споживання глютену – організм починає виробляти антитіла, які руйнують клітини. Наявність активної целіакії діагностується шляхом вимірювання антитіл (EmA, tTG, DGP) та оцінки стану тонкої кишки за допомогою гістопатології. Діагноз целіакії є показанням до довічної безглютенової дієти, щоб уникнути численних захворювань (наприклад, хронічної діареї, болю в животі, анемії) та ускладнень (наприклад, недоїдання, остеопорозу, передчасної менопаузи).

Вроджена непереносимість лактози, а точніше, первинна гіполактазія, що зустрічається у людей з поліморфізмом гена LCT. Це порушення секреції лактази, тобто ферменту, що розщеплює лактозу, що міститься в молоці, на моносахариди, що легко засвоюються, а точніше, воно полягає в поступовому зниженні секреції лактази з віком. Ппро цю причину в дитинстві і дитинстві молоко і продукти з нього перетравлюються без будь-яких проблем, а в підлітковому або дорослому віці лактоза починає викликати все більш серйозні симптоми, включаючи здуття живота і біль у животі, переповнення і дуже сильну діарею. Людям з первинною гіполактазією зазвичай безпечно вживати молочні продукти з низьким вмістом лактози, такі як молоко з низьким вмістом лактози, сир, йогурти та кефіри, без додавання сухого молока, а також рослинні замінники молока та продуктів з нього.

За допомогою метаболічного тесту ви також можете дізнатися про вашу індивідуальну чутливість до кофеїну, солі та алкоголю. Люди з підвищеною чутливістю до цих інгредієнтів зазнають наслідків набагато раніше, ніж решта суспільства. У разі кофеїну це: психомоторне збудження, занепокоєння, збуджений стан, прискорене серцебиття та нудота, а також можуть призвести до психічної та фізичної залежності.

Як можна провести метаболічний тест?

Вищезазначені метаболічні тести дуже прості та безпечні. Аналогічним чином замовляються тести онлайн, але вони різняться шляхом відбору проб. Щоб пройти генетичний тест, вирушайте в пункт збору Медікал Геномікс, де буде взято невелику кількість крові або замовте ДНК-тест додому, вам не потрібно будь-яким чином готуватися перед складання цього тесту (можна робити не натще). Також ви можете отримати набір для взяття мазка, який полягає у розтиранні внутрішньої частини щоки спеціальною паличкою. Перед взяттям мазка не можна їсти і пити не менше ніж за 60 хвилин до тесту (дозволяється лише полоскання рота чистою водою). Генетичний матеріал аналізується в лабораторіях Медікал Геномікс, які мають відповідну сертифікацію та персонал, що спеціалізується на генетичних тестах. Через кілька днів ви отримаєте звіт про дослідження, що містить результат генетичного аналізу, а також докладні рекомендації щодо харчування (дієта, відповідна ДНК, Київ) та профілактики.

Харчування на основі ДНК, Київ та область генетична дієта, раціон по ДНК – це лише одні з небагатьох типів досліджень ДНК, які проводяться в лабораторіях Медікал Геномікс в Україні. Зв'яжіться з нами та дізнайтесь більше про своє здоров'я.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.