Встановлення батьківства і спорідненості - як замовити тест в центрі ДНК-досліджень

Встановлення батьківства і спорідненості - як замовити тест в центрі ДНК-досліджень Медікал Геномікс Україна?

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку! Кількість протестованих ділянок ДНК збільшує вірогідність результату і зводить до мінімуму ризик необхідності включення материнського зразка. Буває, що в результаті аналізу 16 або навіть 24 маркерів ДНК потрібен зразок від матері, щоб дати достовірний результат.

Тестування на батьківство може бути виконано на будь-якому зразку, такому як мазок з щоки, бритва, волосся з корінням, зубні щітки, пляшечки, соски, недопалки або навіть укушенное печиво і інгалятор. Ви можете вибрати той зразок, який вам найлегше зібрати. Всі тести на батьківство проводяться без додаткової оплати - на кожен зразок поширюється гарантія. Така гарантія означає, що навіть якщо зразок, який ви нам надали, низької якості, нам може бути відправлений або доставлено ще один зразок безкоштовно, і ми проведемо аналіз без додаткових витрат. Встановіть батьківство безпечним і конфіденційним способом!

Що таке тест на батьківство?

Тест на батьківство - Одеса, Дніпро - це генетичний тест, який порівнює матеріал ДНК дитини і передбачуваного батька. У лабораторії встановлюються генетичні профілі - в просторіччі звані «генетичними відбитками пальців», які передаються у спадок від батьків (наполовину батька і наполовину матері). Кожен з нас (крім однояйцевих близнюків) має свій унікальний генетичний профіль, який є його відмінною рисою. Стандартно ми встановлюємо генетичні профілі, що складаються з 24 ДНК-маркерів.

Чи обов'язково матері проходити тест на спорідненість?

В цьому немає необхідності - зразків дитини і передбачуваного батька більш ніж достатньо, щоб дати певний результат. Це можливо завдяки аналізу цілих 24-34 ДНК-маркерів. Участь тільки батька і дитини дозволяє отримати однозначну результат, тобто такий, який відповідає.

Якщо ви хочете замовити тест на батьківство в судовому порядку, потрібна участь матері. В такому дослідженні перевіряється не тільки батьківство, а й материнство.

Чи можна зробити тест на батьківство до народження дитини?

Так. Тести на батьківство також доступні до народження дитини - Харків. Певний тест можна робити з 8 тижні вагітності! Таке раннє обстеження дозволяє відновити спокій і без зайвих нервів радіти народженню малюка. Для багатьох батьків це також можливість краще підготуватися до батьківства і врегулювати правову ситуацію (наприклад, визнання батьківства до народження дитини).

Коли стане відомий результат тесту на батьківство?

Щоб отримати високу ймовірність підтвердження батьківства, важливо використовувати відповідну кількість і якість генетичних маркерів при тестуванні ДНК. Індивідуальні маркери ДНК розрізняються за ступенем доказовості, тож важливі як їх кількість, так і якість.

Тест на батьківство - який зразок? Перевірити на батьківство можна навіть по ... насінню кавуна!

Тести на батьківство, Київ можуть бути виконані на будь-якому зразку з матеріалом ДНК людини - непомітно і зручно. Кожен зразок однаково надійний для тестування на батьківство - він містить один і той же генетичний матеріал, а фрагменти ДНК, проаналізовані в тесті на батьківство, не зміняться. Таким чином, результат тесту на батьківство завжди буде надійним і однозначним, незалежно від типу наданого зразка. Ви можете вибрати той, який буде легко і зручно збирати. Найголовніше, що у вас є гарантія на кожен такий зразок.

Важливо! Лабораторії Медікал Геномікс в Україні дає достовірні і однозначні результати по пробам, які були відправлені на аналіз. Гарантія поширюється на кожен зразок, відправлений для перевірки на батьківство. Що це насправді означає? Якщо з якої-небудь причини матеріал не підходить для тесту на батьківство (наприклад, через контамінації або змішання ДНК), ви можете надати ще один. З самого початку ви можете бути впевнені, що ціна тесту на батьківство фіксована - додаткових зборів за надання додаткового зразка немає. Лабораторія працює до тих пір, поки не доб'ється успіху, тобто поки не буде отримано певний і однозначний результат.

Як анонімно пройти тест на батьківство - Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів? Ми піклуємося про конфіденційність

  • Ви можете замовити відправку (з комплектом для перевірки на батьківство або з результатом) по будь-якою адресою. Взяття зразків для перевірки батьківства в установі також відбувається конфіденційно - людина з медичного персоналу не задає питань.
  • У нас є спеціальні процедури безпеки - ми завжди стежимо за тим, щоб розмовляти з потрібною людиною - з тим, хто дійсно замовив тест на отцовство в Києві. Ми зв'язуємося з клієнтом тільки за даними з форми тестового замовлення. Перед тим, як надати інформацію про конкретний тесті на батьківство, також вкажіть попередньо узгоджений пароль безпеки.
  • Тест на батьківство можна провести анонімно, без вказівки особистих даних учасників. Замість імені та прізвища учасники будуть описані як «дитина», «передбачуваний батько», «мати» (якщо вони беруть участь в дослідженні). Кожне замовлення і кожен зразок мають свої унікальні номери, тому ніяких особистих даних не потрібно.
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.