Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються. Найкращий і вірний спосіб позбутися від сумнівів - пройти ДНК-тест на біологічне материнство.

ДНК-тести дозволяють визначити не тільки батьківство, а й материнство. Такий тест проводиться на підставі аналізу ДНК (виділеного з взятих зразків) обстежуваних і відбувається аналогічно встановленню батьківства. Генетичний аналіз для визначення материнства дозволяє підтвердити його з імовірністю більше 99,999% або виключити зі 100% упевненістю.

Здавши тест на материнство - Запоріжжя, Рівне, Вінниця, ви можете бути впевнені, що отримаєте відповідь на головне питання: мати чи я? У будь-якого, хто зважиться пройти такий тест, можуть бути різні причини. Наприклад, є історії про заміну новонароджених в лікарні. Генетичний тест виконати просто, і протягом декількох робочих днів ви дізнаєтеся результат, який межує з достовірністю і дає відповідь на настирливий питання.

Коли проводиться ДНК-тест для визначення материнства - Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса:

  • Перевірити спорідненість між дитиною і матір'ю - в ситуації, коли була тривала розлука (наприклад, усиновлення);
  • Для підтвердження спорідненості в справах про спадщину;
  • Щоб переконатися, що під час процедури ЕКО матері був імплантований правильний ембріон;
  • Перевірити, чи не сталася чи випадкова зміна новонароджених в пологовому будинку.

Що таке тест на визначення материнства?

Процедура визначення біологічного материнства майже ідентична тесту на батьківство, з тією різницею, що тест на материнство визначає, чи існують відносини мати-дитина, а не як в більшості випадків батько-дитина.

Все робиться так само, як і в разі проведення тесту на батьківство. Генетичні профілі, отримані в результаті ретельного аналізу, порівнюються з точки зору їх схожості між собою. Зразок для тесту на материнства зазвичай являє собою мазок з щоки, який ви можете підготувати самостійно, замовивши для цієї мети професійний тестовий набір або провести здачу зразка безпосередньо в лабораторіях компанії Медікал Геномікс Україна.

Тестування ДНК призводить до підтвердження материнства з імовірністю більше 99,99% або 100% виключення обследуемой жінки як біологічної матері дитини. Результат тесту ви отримаєте протягом кількох робочих днів.

Точність аналізу ДНК

Всі пропоновані нами тести дають результати з мінімальною точністю 99,99%. Генетичний тест для особистого користування можна замовити в різних варіантах: 16 локусів, 20 локусів або 25 локусів. У лабораторії ми порівнюємо хромосоми матері з хромосомами дитини в різних точках ланцюга ДНК. Локуси означають не що інше, як «місця»: чим більше місць в ДНК матері і дитини ми порівнюємо між собою, тим вище точність результату.

Зазвичай це:

  • 16 локусів - достовірність 99,99%
  • 20 локусів - достовірність 99,999%
  • 25 локусів - достовірність 99,9999%

Як зробити тест на визначення материнства?

Ви можете записатися на прийом до медичного закладу Медікал Геномікс онлайн, по телефону або прийти в нашу лабораторію і доручити збір матеріалу кваліфікованому медичному персоналу.

Тест ДНК може мати юридичну силу або просто приносити душевний спокій

Є різниця між тестом на материнство, який дасть вам душевний спокій, і тестом, що має юридичну силу. Обидва типи однаково надійні. Індивідуальний тест можна просто провести вдома і протягом декількох днів дізнатися певну відповідь, на хвилююче питання.

Якщо експертиза проводиться в судових цілях, необхідно дотримуватися судову процедуру. Для цього необхідно записатися на прийом, де необхідно буде пред'явити документи, що засвідчують особу (в разі дитини - це копія свідоцтва про народження).

Юридично діючий тест ДНК в Медікал Геномікс відповідає всім вимогам, що пред'являються судом до тестів на материнство. Його можна використовувати в юридичних спорах. Перш ніж ви вирішите замовити цей тип тесту, проконсультуйтеся з консультантам. Також дізнайтеся більше про наших тестах на визначення батьківства.

Дізнайтеся більше про тестування ДНК матері і дитини

Медікал Геномікс - можливість замовити тест на визначення материнства в Україні

Звичайно, ви можете зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть питання про тести на материнство. Якщо ви не впевнені, що ви біологічна мати, і хочете позбутися від усіх питань і болісних сумнівів за допомогою наших тестів тоді навіщо чекати?

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.