Тест на коронавірус в лабораторії Медікал Геномікс Україна та з виїздом додому у Києві

Тест на коронавірус в лабораторії Медікал Геномікс Україна та з виїздом додому у Києві

Захворіли на коронавірус? Чи не хочете заразити своїх близьких? У вас були контакти з хворою людиною? Коли робити тест та який тест на COVID-19 вибрати? Результат позитивний завжди означає, що ти хворий? Що потрібно зробити, якщо заразилися? Знайдіть відповіді у цій статті.

Типи тестів на COVID-19 в Україні

На ринку існує багато типів тестів для виявлення COVID-19. Вони різняться за ціною, способом роботи та умовами, у яких вони дають результати. Ми допоможемо вам познайомитися з ними та вибрати найбільш підходящий для вас.

Тест на антиген

Швидкий хроматографічний імуноаналіз для виявлення антигену SARS-CoV-2 в організмі людини. Призначений для ранньої діагностики зараження у пацієнтів із характерними симптомами коронавірусу. Завдяки можливості отримати результат лише за кілька десятків хвилин, тест використовується як засіб швидкої діагностики, а його ефективність сягає 90%. Про його позитивний результат свідчать характерні дві лінії, які у разі наявності вірусу SARS-CoV-2 з'являються на пластині протягом 5-8 хвилин після приміщення матеріалу, взятого з носоглотки. Цей тест варто робити як перед сімейними зустрічами, так і перед поїздками за кордон. У разі безсимптомних пацієнтів потрібне додаткове підтвердження результату мазком ВІД-ПЛР. Виберіть ПЛР-тест, Дніпро, Львів, якщо у вас є характерні симптоми коронавірусу, такі як лихоманка, кашель, задишка або втрата нюху та смаку. Ви отримаєте результат відразу, і вам не доведеться чекати на інформацію.

ПЛР тест на коронавірус

ПЛР, Київ – це генетичний тест, який виявляє інфекцію SARS-CoV-2. Мазок береться спеціальним тампоном із горла або носоглотки і займає кілька секунд. Час очікування результату залежить кількості тестів, проведених у лабораторіях, і становить середньому 1-2 робочих дня. ПЛР у Вінниці – єдиний тест на SARS-CoV-2, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров'я, що демонструє ефективність 99%. Тест призначений для пацієнтів з симптомами інфекції, характерними для COVID-19, такими як задишка, кашель або лихоманка, а також для людей, які їх не помічають, але хочуть виключити безсимптомну інфекцію, наприклад перед зустріччю з сім'єю або у разі подорожі. Багато країн вимагають, щоб тест ВІД-ПЛР проводився за наявності відповідного сертифікату. Найбільшу чутливість до тесту на коронавірус, Київ показує через 1 день після появи характерних клінічних симптомів або через 7-9 днів після потенційного контакту з інфікованою людиною. Перед взяттям мазка не їжте протягом трьох годин до приїзду спеціаліста.

Тест на антитіла

Найпопулярнішим дослідженням серед людей, які хочуть перевірити, чи перехворіли вони COVID-19, є: «Коронавірус SARS-CoV-2, що нейтралізують антитіла проти S, кількісно». Завдяки цьому тесту можна оцінити кількість антитіл, які свідчать про захисну реакцію імунітету. Ми рекомендуємо цей тест на антитіла до коронавірусу, Одеса, особливо тим людям, які хочуть перевірити, чи не страждали вони вже від інфекції COVID-19 і чи виробився імунітет до неї.

Експрес-тест на коронавірус

Цей тест виявляє антитіла, що виникають у відповідь на білок N вірусу SARS-CoV-2. Результати тесту можуть вказати на поточну або перенесену інфекцію, рекомендується в першу чергу людям, які хочуть перевірити, чи не хворіли вони COVID-19 у минулому. Тест не можна використовувати у людей після вакцинації – у процесі вакцинації виробляються анти-S-антитіла. Людям, які підозрюють, що вони хворіли на COVID-19 у минулому, але не діагностували його, рекомендується пройти тестування. Ви отримаєте результат вже за 10-15 хвилин після проведення тесту.

Плануєте зустріч із близькими і хочете переконатися, що ви здорові? Рекомендований тест: тест PCR

Мазок за допомогою ОТ-ПЛР дуже ефективний і також рекомендується людям, які хочуть виключити безсимптомне проходження COVID-19 або з незначними симптомами, щоб вони могли зустрітися зі своїми родичами.

У вас був контакт із кимось, хто хворіє на COVID? Рекомендований тест: тест RT-PCR

ПЛР тест, Харків - це тест, що характеризується найвищою надійністю та чутливістю. Якщо у вас спостерігаються характерні симптоми COVID-19 після контакту з інфікованою людиною, ви можете пройти тест наступного дня після появи. Однак, якщо ви не помітили жодних симптомів, зачекайте 7-9 днів після контакту з інфікованою людиною, щоб провести тест.

Я хочу знати, чи я був хворий. Рекомендований тест: Тест на антитіла IgG, напівкількісний

Якщо ви підозрюєте, що у вас була інфекція COVID-19 у минулому, ви можете перевірити це - зробити тест на ковід, який визначає концентрацію антитіл проти SARS-CoV-2 у крові. Позитивний результат на IgG означає, що у вас у минулому була інфекція.

У вас є характерні симптомиCOVID-19? Рекомендований тест: Тест на антиген

Експрес-тест на антиген, Київ призначений для раннього виявлення інфекції у пацієнтів із характерними симптомами коронавірусу. Результат з'явиться на пластині через 5-8 хвилин після приміщення матеріалу, взятого з носоглотки. Якщо він виявиться позитивним, ви зможете швидко зважитися на ізоляцію. У разі негативного результату слід підтвердити результат за допомогою ВІД-ПЛР.

Ви хочете поїхати за кордон і вам потрібно пройти тест на коронавірус, Львів? Рекомендований тест: тест RT-PCR

Якщо ви плануєте поїздку в місце, де потрібний тест, вам слід використовувати ПЛР-тест на коронавірус, Одеса. Перед від'їздом варто перевірити, чи потрібно буде здавати відповідний сертифікат з тестом. Тестування RT-PCR доступне різними мовами або залежно від країни.

Замовте тест на коронавірус у Медікал Геномікс Україна та будьте здорові!

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.