Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г. Менделя, який в 1866 році сформулював основні закони спадковості, але пройшло багато років, перш ніж вдалося розшифрувати те, що насправді є носієм інформації - молекулу ДНК і генетичний код, з тих пір з'явився термін «генетика» в світі медицини. Роки численних експериментальних досліджень різних організмів флори і фауни заклали основи сучасної генетики людини. Постійний прогрес і розвиток цієї науки дозволяє проводити дедалі глибшу генетичну діагностику, яка використовується в повсякденній клінічній практиці генетиків.

Лабораторії молекулярної генетики, які колись ретельно і вручну виявляли окремі мутації в генах, сьогодні оснащені новітніми технологіями секвенування NGS нового покоління для аналізу тисяч генів в одному дослідженні. Незмінно надійні методи класичної цитогенетики, на яких заснований аналіз хромосомних смуг, сьогодні отримують підтримку молекулярної цитогенетики - молекулярного кариотипа за допомогою методу мікрочіпів.

Сучасна клінічна генетика в Медікал Геномікс (Дніпро, Вінниця, Київ), беручи до уваги такі широкі діагностичні можливості, широкий спектр та широку доступність генетичних тестів, ґрунтується на висококласному генетичне консультування досвідчених клініцистів у співпраці зі спеціалізованими лабораторними діагностами, які виконують тести в відомих і сертифікованих генетичних лабораторіях по всій Україні.

Генетичні тести в Луцьку і Львові - це тести, які аналізують нашу ДНК, тобто генетичний код, саму примітивну структуру, в якій зберігається вся інформація про нас: від кольору очей, кучерявих у нас волосся, можливості перетравлення лактози, до таких змін, які привертають нас до захворювань - також до пухлинних.

Генетичні тести в лабораторіях Медікал Геномікс в Одесі та Полтаві гарантують певний і однозначний результат в короткі терміни, їх можна проводити без спеціальної підготовки у людей будь-якого віку (навіть у маленьких дітей), такий тест досить проводити один раз в житті.

Найбільш часті показання до генетичного тесту - це:

  • Підозра на генетичне або неопластичне захворювання,
  • Генетичне захворювання або сімейний анамнез раку,
  • Профілактика раку,
  • Планування вагітності,
  • Пренатальна діагностика,
  • Після викидня,
  • Тести на батьківство в особистих і судових цілях,
  • Підозра на харчову непереносимість,
  • Перед використанням гормональної контрацепції,
  • Ці та інші генетичні тести можна проводити в будь-якому з більш ніж 800 пунктів збору діагностичної мережі.

З якого матеріалу робиться генетичне тестування в Медікал Геномікс Україна?

Генетичні дослідження в галузі спортивної генетики, діагностики, нутрігенетіческого аналізу, пренатального і преімплантанціонного тестування, проводяться з матеріалу, в якому буде знаходитися наша ДНК. Кров - кращий матеріал, але мазки зі щоки також дуже популярні.

Генетичні дослідження, які до сих пір були зосереджені в основному на пошуку причин моногенних захворювань, в даний час охоплюють все більше і більше областей, наприклад, пошук схильності до хвороб. З іншого боку, коли виникає захворювання, генетичні тести часто незамінні при виборі молекулярно-спрямованого лікування. Знання про здоров'я людини, отримані в результаті генетичних досліджень, ідеально підходять для персоналізації догляду за пацієнтами - як профілактики, так і лікування.

Таке значне поширення генетичних досліджень є наслідком динамічного технічного прогресу. Новітні методи генетичної діагностики, такі як мікроматріц або секвенування NGS нового покоління, дозволяють візуалізувати безліч генів, сотні або навіть тисячі змін в одному дослідженні.

Приймаючи рішення про генетичні тести, варто знати і уважно оцінювати лабораторію, якій ми вирішили довірити їх виконання. Генетичні лабораторії розрізняються не тільки своєю пропозицією, цінами і рівнем обслуговування клієнтів, але, перш за все, технологіями та методами тестування, і, перш за все, якістю та сертифікатами випробувань. Медікал Геномікс Україна - це компанія, яка завжди прагне відповідати найкращим стандартам і використовувати новітні технології, надаючи послуги здачі ДНК-аналізу.

 

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.