Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г. Менделя, який в 1866 році сформулював основні закони спадковості, але пройшло багато років, перш ніж вдалося розшифрувати те, що насправді є носієм інформації - молекулу ДНК і генетичний код, з тих пір з'явився термін «генетика» в світі медицини. Роки численних експериментальних досліджень різних організмів флори і фауни заклали основи сучасної генетики людини. Постійний прогрес і розвиток цієї науки дозволяє проводити дедалі глибшу генетичну діагностику, яка використовується в повсякденній клінічній практиці генетиків.

Лабораторії молекулярної генетики, які колись ретельно і вручну виявляли окремі мутації в генах, сьогодні оснащені новітніми технологіями секвенування NGS нового покоління для аналізу тисяч генів в одному дослідженні. Незмінно надійні методи класичної цитогенетики, на яких заснований аналіз хромосомних смуг, сьогодні отримують підтримку молекулярної цитогенетики - молекулярного кариотипа за допомогою методу мікрочіпів.

Сучасна клінічна генетика в Медікал Геномікс (Дніпро, Вінниця, Київ), беручи до уваги такі широкі діагностичні можливості, широкий спектр та широку доступність генетичних тестів, ґрунтується на висококласному генетичне консультування досвідчених клініцистів у співпраці зі спеціалізованими лабораторними діагностами, які виконують тести в відомих і сертифікованих генетичних лабораторіях по всій Україні.

Генетичні тести в Луцьку і Львові - це тести, які аналізують нашу ДНК, тобто генетичний код, саму примітивну структуру, в якій зберігається вся інформація про нас: від кольору очей, кучерявих у нас волосся, можливості перетравлення лактози, до таких змін, які привертають нас до захворювань - також до пухлинних.

Генетичні тести в лабораторіях Медікал Геномікс в Одесі та Полтаві гарантують певний і однозначний результат в короткі терміни, їх можна проводити без спеціальної підготовки у людей будь-якого віку (навіть у маленьких дітей), такий тест досить проводити один раз в житті.

Найбільш часті показання до генетичного тесту - це:

  • Підозра на генетичне або неопластичне захворювання,
  • Генетичне захворювання або сімейний анамнез раку,
  • Профілактика раку,
  • Планування вагітності,
  • Пренатальна діагностика,
  • Після викидня,
  • Тести на батьківство в особистих і судових цілях,
  • Підозра на харчову непереносимість,
  • Перед використанням гормональної контрацепції,
  • Ці та інші генетичні тести можна проводити в будь-якому з більш ніж 800 пунктів збору діагностичної мережі.

З якого матеріалу робиться генетичне тестування в Медікал Геномікс Україна?

Генетичні дослідження в галузі спортивної генетики, діагностики, нутрігенетіческого аналізу, пренатального і преімплантанціонного тестування, проводяться з матеріалу, в якому буде знаходитися наша ДНК. Кров - кращий матеріал, але мазки зі щоки також дуже популярні.

Генетичні дослідження, які до сих пір були зосереджені в основному на пошуку причин моногенних захворювань, в даний час охоплюють все більше і більше областей, наприклад, пошук схильності до хвороб. З іншого боку, коли виникає захворювання, генетичні тести часто незамінні при виборі молекулярно-спрямованого лікування. Знання про здоров'я людини, отримані в результаті генетичних досліджень, ідеально підходять для персоналізації догляду за пацієнтами - як профілактики, так і лікування.

Таке значне поширення генетичних досліджень є наслідком динамічного технічного прогресу. Новітні методи генетичної діагностики, такі як мікроматріц або секвенування NGS нового покоління, дозволяють візуалізувати безліч генів, сотні або навіть тисячі змін в одному дослідженні.

Приймаючи рішення про генетичні тести, варто знати і уважно оцінювати лабораторію, якій ми вирішили довірити їх виконання. Генетичні лабораторії розрізняються не тільки своєю пропозицією, цінами і рівнем обслуговування клієнтів, але, перш за все, технологіями та методами тестування, і, перш за все, якістю та сертифікатами випробувань. Медікал Геномікс Україна - це компанія, яка завжди прагне відповідати найкращим стандартам і використовувати новітні технології, надаючи послуги здачі ДНК-аналізу.

 

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.