Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Про генетику і генетичні дослідження. Генетичні тести ДНК лабораторії в Україні

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г. Менделя, який в 1866 році сформулював основні закони спадковості, але пройшло багато років, перш ніж вдалося розшифрувати те, що насправді є носієм інформації - молекулу ДНК і генетичний код, з тих пір з'явився термін «генетика» в світі медицини. Роки численних експериментальних досліджень різних організмів флори і фауни заклали основи сучасної генетики людини. Постійний прогрес і розвиток цієї науки дозволяє проводити дедалі глибшу генетичну діагностику, яка використовується в повсякденній клінічній практиці генетиків.

Лабораторії молекулярної генетики, які колись ретельно і вручну виявляли окремі мутації в генах, сьогодні оснащені новітніми технологіями секвенування NGS нового покоління для аналізу тисяч генів в одному дослідженні. Незмінно надійні методи класичної цитогенетики, на яких заснований аналіз хромосомних смуг, сьогодні отримують підтримку молекулярної цитогенетики - молекулярного кариотипа за допомогою методу мікрочіпів.

Сучасна клінічна генетика в Медікал Геномікс (Дніпро, Вінниця, Київ), беручи до уваги такі широкі діагностичні можливості, широкий спектр та широку доступність генетичних тестів, ґрунтується на висококласному генетичне консультування досвідчених клініцистів у співпраці зі спеціалізованими лабораторними діагностами, які виконують тести в відомих і сертифікованих генетичних лабораторіях по всій Україні.

Генетичні тести в Луцьку і Львові - це тести, які аналізують нашу ДНК, тобто генетичний код, саму примітивну структуру, в якій зберігається вся інформація про нас: від кольору очей, кучерявих у нас волосся, можливості перетравлення лактози, до таких змін, які привертають нас до захворювань - також до пухлинних.

Генетичні тести в лабораторіях Медікал Геномікс в Одесі та Полтаві гарантують певний і однозначний результат в короткі терміни, їх можна проводити без спеціальної підготовки у людей будь-якого віку (навіть у маленьких дітей), такий тест досить проводити один раз в житті.

Найбільш часті показання до генетичного тесту - це:

  • Підозра на генетичне або неопластичне захворювання,
  • Генетичне захворювання або сімейний анамнез раку,
  • Профілактика раку,
  • Планування вагітності,
  • Пренатальна діагностика,
  • Після викидня,
  • Тести на батьківство в особистих і судових цілях,
  • Підозра на харчову непереносимість,
  • Перед використанням гормональної контрацепції,
  • Ці та інші генетичні тести можна проводити в будь-якому з більш ніж 800 пунктів збору діагностичної мережі.

З якого матеріалу робиться генетичне тестування в Медікал Геномікс Україна?

Генетичні дослідження в галузі спортивної генетики, діагностики, нутрігенетіческого аналізу, пренатального і преімплантанціонного тестування, проводяться з матеріалу, в якому буде знаходитися наша ДНК. Кров - кращий матеріал, але мазки зі щоки також дуже популярні.

Генетичні дослідження, які до сих пір були зосереджені в основному на пошуку причин моногенних захворювань, в даний час охоплюють все більше і більше областей, наприклад, пошук схильності до хвороб. З іншого боку, коли виникає захворювання, генетичні тести часто незамінні при виборі молекулярно-спрямованого лікування. Знання про здоров'я людини, отримані в результаті генетичних досліджень, ідеально підходять для персоналізації догляду за пацієнтами - як профілактики, так і лікування.

Таке значне поширення генетичних досліджень є наслідком динамічного технічного прогресу. Новітні методи генетичної діагностики, такі як мікроматріц або секвенування NGS нового покоління, дозволяють візуалізувати безліч генів, сотні або навіть тисячі змін в одному дослідженні.

Приймаючи рішення про генетичні тести, варто знати і уважно оцінювати лабораторію, якій ми вирішили довірити їх виконання. Генетичні лабораторії розрізняються не тільки своєю пропозицією, цінами і рівнем обслуговування клієнтів, але, перш за все, технологіями та методами тестування, і, перш за все, якістю та сертифікатами випробувань. Медікал Геномікс Україна - це компанія, яка завжди прагне відповідати найкращим стандартам і використовувати новітні технології, надаючи послуги здачі ДНК-аналізу.

 

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г.

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності.

В країнах, де законодавство дозволяє судовий розгляд у справі про встановлення батьківства, дослідження по визначенню ступеня споріднення між людьми набули великого значення.

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька.