Як визначити зраду за допомогою ДНК-тесту

Рубрика
Як визначити зраду за допомогою ДНК-тесту

Результаты ДНК-тестов помогают в разрешении самых сложных и деликатных проблем, в том числе когда важно устранить все сомнения в неверности партнера. ДНК-тест на измену позволяеРезультати ДНК-тестів допомагають у вирішенні найскладніших і делікатних проблем, в тому числі коли важливо усунути всі сумніви в невірності партнера. ДНК-тест на зраду дозволяє швидко, безпечно і з високою точністю (до 100%) встановити, чи належать ті чи інші біологічні сліди справжньому партнеру або чужій людині. Висновки лабораторії можна використовувати в особистих цілях або як докази в суді.

Види ДНК-тесту на зраду

Що таке ДНК тест на зраду? Це генетичне дослідження, яке дозволяє встановити, чи міститься в знайденому біологічному матеріалі дезоксирибонуклеїнової кислоти чужу людину і яка його статева приналежність, що може служити доказом подружньої невірності. Залежно від завдань, які хоче вирішити замовник, лабораторія може запропонувати такі варіанти тестів:

 • встановлення типу біоматеріалів. Цей вид дослідження допомагає визначити склад плям, які були виявлені. Цей аналіз ДНК на зраду дає можливість абсолютно точно дізнатися, чи містять знайдені плями один з видів біологічних рідин - сперму, кров або слину;
 • розпізнавання статевої приналежності ДНК. В результаті визначається, чи належить ДНК в біоматеріалу жінці або чоловікові. Як правило, сліди на ліжку дозволяють найчастіше виділити різнотипні зразки дезоксирибонуклеїнової кислоти;
 • порівняння DNA-профілів. Це ідентифікаційний тест, який дозволяє порівняти ДНК замовника і / або його партнера з ДНК, виявленої в біологічних рідинах. Якщо збігів немає, отже, знайдені генетичні матеріали належать іншій людині.

Ви можете вибрати тільки один ДНК-тест на зраду дружини або чоловіка або замовити комплекс досліджень. Якщо ви сумніваєтеся, яке дослідження потрібно вам, зателефонуйте в лабораторію для консультації.

Необхідні матеріали для тесту

Стандартним матеріалом для ДНК-дослідження є букальний епітелій. Це мазки з ротової порожнини, виконані спеціальним аплікатором, - швидко і абсолютно безболісно. Букальний епітелій здається самим замовником, якщо необхідно порівняти його ДНК з ДНК, виявленими на постільній білизні, одязі або інших предметах.

Матеріалом для DNA-аналізу на зраду може стати практично будь-який нестандартний зразок ДНК:

 • біологічні плями на постільній білизні, одязі, рушник (слина, сперма, кров);
 • предмети особистої гігієни (зубна щітка, лезо бритви, гребінець з волоссям, носовичок, серветка, презерватив і т.п.);
 • жувальна гумка, недопалки, немиті келих або стакан, пластикова пляшка, коктейльна трубочка.

Про те, які матеріали може прийняти лабораторія і як правильно їх зберегти і відправити, необхідно дізнатися по телефону. Всі матеріали для дослідження потрібно здавати одночасно. Вид матеріалу, складність виділення ДНК, кількість учасників тесту впливають на вартість роботи.

Наскільки надійний тест?

Залежно від обраного типу тесту замовник отримує відповіді на такі питання:

 • виявлені чи в наданому матеріалі сперма, кров або слина;
 • чи належать виявлені біологічні сліди чоловікові або жінці;
 • чи належать виявлені біологічні сліди замовнику, його партнеру або іншій людині.

Сучасні технології дозволяють ідентифікувати зразки з точністю 99,9% і на 100% спростувати збіг ДНК. При порівнянні DNA-профілів аналізується як мінімум 16 локусів дезоксирибонуклеїнової кислоти, що дає як мінімум 99.9999% підтвердження і 100%: спростування. Однак можливе використання і більшої кількості локусів - від 20 до 33.

Як проходить ДНК-тест на зраду?

Кожне ДНК-дослідження має свій порядок:

 • отримання зразків ДНК (букальний епітелій від замовника і предмети з виявленими плямами). Біологічне пляма слід обвести маркером;
 • якщо необхідно перевірити, чи міститься сперма в матеріалі, відбувається дослідження походження плями;
 • на останньому етапі здійснюється порівняння профілю замовника з наданими зразками.

Провести ДНК-тест для встановлення факту зради можна анонімно без повідомлення партнера замовника. Скільки коштує ДНК-тест? Вартість дослідження залежить від ряду факторів (типу наданого біоматеріалу, складності отримання генної інформації, терміновості). Стандартний ідентифікаційний тест 1 учасника стоїть 2700 грн і виконується протягом 7-9 днів;

Переваги проведення ДНК-тесту на зраду в лабораторії Медікал Геномікс Україна

Медікал Геномікс Україна - одна з найбільших лабораторій генетичних досліджень в країні, укладення якої приймаються державними і судовими інстанціями як в Україні, так і за кордоном.

Висока точність результату забезпечується використанням передових технологій, що виключають людський фактор, і подвійною перевіркою із залученням двох незалежних груп вчених і чотирьох докторів наук.

Замовити дослідження можна в будь-якому населеному пункті, оскільки лабораторія може відправити набір для домашнього забору матеріалу разом з документацією та інструкцією поштовою службою. Крім того, лабораторія має 43 пункти збору біоматеріалу по всій країні - в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та інших містах.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.