Генетичні тести: як це працює і коли вони потрібні. ДНК аналіз дослідження на генетичні хвороби, види тестів

Генетичні тести: як це працює і коли вони потрібні. ДНК аналіз дослідження на генетичні хвороби, види тестів

Якщо ви ставите питанням: в чому переваги ДНК-тестування і навіщо його робити, ця стаття призначена для вас.

Генетичні тести являють собою лабораторний аналіз ДНК, щоб підтвердити або виключити виникнення в ній змін, таких як поліморфізм або мутації. Інформація, що міститься в нашій ДНК, визначає наше здоров'я - виникнення захворювань, підвищений ризик їх розвитку, реакцію нашого організму на ліки і продукти харчування або носій мутацій, які не викликають у нас ніяких недуг, але можуть призвести до серйозних захворювань потомства.

Ці дослідження мають ряд переваг:

 • виконуються тільки один раз в житті (оскільки ДНК ніколи не змінюється, результат завжди є дійсним),
 • їх можна робити в будь-якому віці,
 •  
 • немає протипоказань до їх виконання,
 • вони дуже надійні і ефективні (більше 99%) - хибнопозитивні або негативні результати вкрай рідкісні,
 • знання про генетичну схильність підвищують ефективність терапії,
 • надають значний обсяг інформації про здоров'я,
 • дозволяють на ранньому етапі проводити профілактику, адаптуючи харчування і спосіб життя до ДНК.

Що дають пацієнтові конкретні генетичні тести?

В Медікал Геномікс - Дніпро, Одеса, Харків, Львів кращі фахівці пропонують можливість проведення різних тестів ДНК. Кожен з них має різне застосування і дає пацієнтові різні переваги: ​​

 • ДНК дослідження на рак ❱ Можливість проведення протиракової профілактики
 • ДНК тести на харчову непереносимість ❱ Дотримання дієти, яка виключає шкідливі інгредієнти
 • Нутрігенетичні тести ❱ Складання оптимального плану харчування
 • Передпологові тести ❱ Ранній початок лікування і підготовка до догляду за дитиною
 • Діагностика після викидня ❱ Здійснення лікування причин викидня
 • Тести на безпліддя ❱ Лікування безпліддя і збільшення шансів на нормальну вагітність
 • Тести на батьківство ❱ З'ясування біологічного батьківства дитини

Переваги дослідження № 1. Тест ДНК на рак

Завдяки такому тесту можна оцінити ймовірність виникнення злоякісних новоутворень. Зміни, що підвищують ризик розвитку цих станів, включають, крім іншого, мутації в генах:

 • BRCA1, BRCA2 - сильно підвищують ризик раку грудей і яєчників, а також раку простати;
 • CHEK2 - пов'язаний з більш високою ймовірністю розвитку раку прямої кишки, нирок, щитовидної залози, простати і грудей.
 • TP53 - збільшує ризик розвитку раку грудей, наднирників, раку мозку, лейкемії і міоми.

Усвідомлення власної схильності до захворювання має велике значення - воно дозволяє вжити відповідних профілактичних заходів, щоб знизити ризик захворювання до мінімуму або виявити захворювання на ранній стадії, дозволяючи повністю одужати.

Переваги дослідження №2. Тести на харчову непереносимість

Завдяки цим тестам можна діагностувати у пацієнта спадкову харчову непереносимість, запідозрену фахівцем через наявність специфічних симптомів. Такі реакції гіперчутливості включають стійку непереносимість глютену (целіакія), лактози (первинна гіполактазія) і фруктози (фруктоземія), що пов'язано з наявністю поліморфізмів в певних генах.

Таким чином, ці тести дозволяють:

 • з'ясувати точну причину недуги,
 • встановити остаточний діагноз,
 • швидше провести відповідну терапію - дієта, що обмежує або усуває шкідливий продукт.

Переваги дослідження № 3. Нутрігенетичні тести

Обсяг включає, серед іншого, аналіз генів, відповідальних за метаболічні процеси жирів, вуглеводів, вітамінів, антиоксидантів, за виведення токсинів і вільних радикалів з організму, за схильність до ожиріння та інших захворювань, пов'язаних з харчуванням, а також аналіз на харчову непереносимість і гіперчутливість. Завдяки їх реалізації можна розробити дієту відповідно до нашої ДНК.

Переваги дослідження №4. Пренатальне (допологове) тестування

Це різновид діагностики, яка проводиться під час вагітності для оцінки здоров'я плоду, що розвивається. Серед пренатальних тестів виділяють наступне:

 • неінвазивні тести - визначають ризик того чи іншого відхилення.

Переваги дослідження №5. Діагностика після викидня.

Діагностика після викидня дозволяє дізнатися про наявність відхилень у вигляді хромосомних аберацій. У разі переривання вагітності необхідно визначити причину, щоб за допомогою відповідної терапії було можливо правильне протягом наступної вагітності і народження здорового потомства.

Переваги дослідження 6. Тестування на безпліддя

Безпліддя - це захворювання, яке вражає багато пар і може бути викликано різними розладами з боку жінки, чоловіки або обох партнерів. Джерело проблеми може бути, серед іншого, в генах, здоров'я або спосіб життя. Аналіз ДНК на безпліддя визначає найбільш поширені генетичні причини. Проведення такої діагностики дозволяє лікарю розробити відповідну форму терапії, завдяки якій пара зможе стати батьками.

Переваги тесту № 7. Тест на батьківство, Київ

Встановлення батьківства полягає в порівнянні профілів дитини і біологічного батька. Завдяки цим тестам ДНК в Києві можна встановити батьківство - воно або завжди виключено на 100% або підтверджується з імовірністю більше 99,9999%.

Знайдіть ДНК-дослідження для себе

Виконайте пошук на сайті або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам підібрати їх у кожному місті України і області: Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Полтава, Харків.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.