ДНК-тестування на встановлення спорідненості - які споріднені та кревні узи можна перевірити?

ДНК-тестування на встановлення спорідненості - які споріднені та кревні узи можна перевірити?

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука. Є багато прикладів ситуацій, у яких тести на встановлення спорідненості ДНК є особливо корисними.

Що таке ДНК-тест для встановлення спорідненості?

ДНК-тести на спорідненість виконуються трьома методами:

Ціна тесту залежить від методу, необхідного для оцінки взаємовідносин між випробуваними. Для такого тесту достатньо використовувати будь-які зразки, наприклад щічні мазки, соску, зубну щітку, волосся з цибулинами та багато інших. Зробити це дуже просто: можна записатися на прийом до клініки Медікал Геномікс в Україні, Київ або пройти обстеження з виїздом додому.

ДНК-дослідження взаємовідносин дозволяє вивчити безліч різних сімейних відносин та корисно у багатьох ситуаціях. Лабораторія Медікал Геномікс завжди обирає метод, який найкраще працює у конкретному випадку, насамперед з урахуванням статі учасників. Деякі із способів використання дослідження ДНК-тесту на спорідненість - Україна, Київ:

  • Це дитина від мого сина? – дослідження для бабусь та дідусів та їхніх онуків

Іноді бабусі та дідусі сумніваються, чи заслуговує їх онук/онука кохання чи спадщини. Питання в тому, чи справді дитина від їхнього сина. ДНК-вивчення кревності дозволяє відповісти на це однозначно. Відносини між бабусею та дідусем та онуками (наприклад, дідусем та онуком або бабусею та онукою) встановлюються просто шляхом проведення тесту ДНК, Львів.

  • У нас одні й ті самі батьки? – ДНК-тест для братів та сестер - Одеса

Роман у когось із батьків, усиновлення, несхожість - буває, що брати та сестри не впевнені у біологічних зв'язках між ними. Це також люди, які часто зустрічаються один з одним через багато років і припускають, що у них можуть бути спільні батьки. Тести ДНК, Дніпро дозволяють підтвердити (або виключити) ці припущення. Таким чином тестуються люди однієї статі (два потенційні брати або дві потенційні сестри) або люди різної статі (брат і сестра).

  • Чи пов'язана дитина з родиною батька? - дослідження спорідненості

Якщо з якоїсь причини дідусь та бабуся недоступні, можна обстежити й інших членів родини батька – наприклад, його брата чи сестру, тобто потенційного дядька/тітки дитини. Оглянувши найближчих родичів батька, ми з великою ймовірністю зможемо підтвердити наявну спорідненість.

Чому варто пройти тест на встановлення спорідненості, батьківства – Київ? 4 основні причини:

  • Можливість регулювання правового становища сім'ї - результат такої перевірки часто буває корисним у судових справах, наприклад, отримання спадщини чи аліментів. Результатом є документ, який ви можете подати до суду, а також провести експертизу в повному судовому порядку. Суди також призначають тести на спорідненість.
  • Спокій і впевненість на все життя - генетичне тестування має ту перевагу, що вам потрібно робити його тільки один раз у житті. Чим раніше ви вирішите його реалізувати, тим довше насолоджуватиметеся впевненістю та спокоєм. Подумайте, як легко позбутися сумнівів та нервів!
  • Шанс мати новий член сім'ї - чи підозрюєте ви, що ця людина може бути вашим близьким родичем? Підтвердивши цю інформацію генетичним тестом, ви зможете побудувати нові відносини та надолужити втрачений час.
  • Можливість покращити стосунки в сім'ї - через невпевненість у спорідненості, у вашій родині переважають такі емоції, як гнів, взаємна вина чи неповага? Очевидний результат - шанс позбутися їх і відновити ваші стосунки та зв'язки.

Які зразки підходять для тесту на спорідненість? Анонімні ДНК-тести на спорідненість із будь-якого зразка – Київ, Харків

Мазок з щоки, соска, сигарети, волосся з цибулинами, носовичок при нежиті, зубна щітка. Такі зразки достатньо зібрати та запакувати у звичайний чистий пакет.

Крім того, на всі надані вами зразки поширюється гарантія. Що дає така гарантія? Якщо низька якість зразка не дозволяє провести аналіз (наприклад, тому що він був забруднений чужорідною ДНК), ви зможете надати інший предмет, який ми проаналізуємо для вас, доки не буде отримано результату.

Чи може бути результат тесту на спорідненість використаний у суді? Докази у справі про аліменти чи спадщину

Результат перевірки на спорідненість може бути використаний як докази у суді, наприклад, у справі про успадкування чи зміст. Сім'ї вирішують пройти, серед іншого, тест на спорідненість, коли потенційний батько дитини помер і провести стандартний тест на батьківство просто неможливо.

Потім перевірка проводиться відповідно до формальної процедури, яка включає, серед іншого: взяття проб на об'єкті у присутності свідків та перевірку особи респондентів на основі поданих документів. Крім того, результат також супроводжується висновком експерта про батьківство та спорідненість. Важливо, що результат приватного тесту на спорідненість також може бути використаний у суді. Однак найчастіше воно є попереднім доказом, який є підставою для порушення справи.

Як зробити ДНК-тест на спорідненість? Вдома чи в лабораторії Медікал Геномікс?

Тестування на спорідненість, тест ДНК для визначення спорідненості, тест на батьківство – лише деякі з послуг генетичної лабораторії Медікал Геномікс. Зразки генетичного тестування вивчаються нами на основі технологій з усього світу. Для проведення тесту достатньо замовити спеціальний набір для самостійного збирання генетичного матеріалу телефоном або через Інтернет. Пізніше їх достатньо відправити до лабораторії разом із заповненими документами на дослідження.

Якщо ви хочете, щоб фахівець допоміг вам взяти зразки, ви також можете відвідати одну з багатьох лабораторій, розташованих по всій Україні.

Ми надаємо всім нашим пацієнтам повну конфіденційність і дбаємо про безпеку їхніх особистих даних. Ми також надаємо можливість замовити ДНК-дослідження анонімно, тобто без необхідності надавати особисті дані учасників.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.