ДНК-тест на батьківство (мати, батько, син, дочка), замовити аналіз ДНК на встановлення батьківства, генетична експертиза

ДНК-тест на батьківство (мати, батько, син, дочка), замовити аналіз ДНК на встановлення батьківства, генетична експертиза

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини. Результат тесту на батьківство достовірний і однозначний. Лабораторії ДНК-дослідження Медікал Геномікс в Україні дають можливість проводити високоякісні тести на батьківство і спорідненість.

ДНК-тест в Медікал Геномікс, Київ є безпечним, він з точністю 99,99999% дозволяє підтвердити, чи є дана людина біологічним батьком дитини, і виключити передбачуване батьківство на 100%. Крім того, через безпеки, комфорту та конфіденційності послуг, що надаються можна проводити тести анонімно. Їх впевненість так само висока, як і в випадку тесту на батьківство в судових цілях.

Встановлення батьківства - це обстеження, що вимагає великого досвіду, знань і бездоганною точності. Матеріалом для даної процедури може служити матеріал з внутрішньої сторони щоки, тому обстеження повністю неінвазивної і проходить без болю. Тест можна зробити вдома, не піддаючи дитину без потреби стресу. Мазок слід брати за допомогою спеціально підготовлених стерильних тампонів. Правильно самостійно зібраний будинку матеріал необхідно в той же день доставити в нашу лабораторію, або ж замовити тестування-ДНК з виїздом на будинок.

Якщо за мазком не вдається встановити батьківство - можна провести тест на батьківство з використанням мікрослідів (жуйки, волосся, серветок, зубної щітки).

Тест на батьківство, що проводиться в центрі дослідження ДНК Медікал Геномікс, - це 100% конфіденційність і абсолютно надійний результат. У нас є великий вибір тестів - приватні тести на батьківство, а також тести для встановлення батьківства в судовому порядку. Завдяки спеціально розробленим тест-системам збір генетичного матеріалу для визначення батьківства стає безболісним.

В пропозицію Медікал Геномікс включені наступні тести:

  • Тест на батьківство;
  • Розширений тест на батьківство;
  • Генетичний профіль на 1 людину;
  • Генетичний профіль на 1 людину + порівняння з результатами попередніх тестів;
  • Додатковий людина для перевірки на батьківство;
  • Дослідження мікрослідів;
  • Тест на встановлення спорідненості.

Тест на батьківство порівнює генетичні профілі дитини і батька, використовуючи варіабельність некодуючих частин гена. Це дозволяє визначити ступінь спорідненості між ними і довести, чи є передбачуваний батько біологічним батьком дитини.

Який матеріал потрібен для встановлення батьківства?

Стандартний джерело матеріалу для визначення батьківства - мазок слизової оболонки з внутрішньої сторони щоки. Взяття мазка не інвазивні і безболісно, ​​його можна успішно проводити навіть у новонароджених. Інший стандартний джерело матеріалу - кров.

Тест на батьківство також може бути проведений на основі так званих мікрослідів, з яких можна виділити ДНК, наприклад кров, волосся з цибулинами, слина, недопалки і інше.

Чи дає тест на батьківство певні результати?

Тест на батьківство - дуже ефективний метод перевірки спірного батьківства. Дозволяє підтвердити батьківство на 99,9999% або виключити його на 100%. Генетичні тести - незаперечні докази у випадках встановлення батьківства.

Чи потрібна обов'язкова присутність матері дитини для встановлення батьківства?

Ні. Тест на батьківство можна успішно провести без участі матері дитини. Бувають випадки, коли присутність матері в дослідженнях в особистих цілях необхідно: коли розглядається батьківство двох близькоспоріднених чоловіків, і в рідкісних випадках, коли у дитини є мутація ДНК.

Чи визнається судом приватний тест на батьківство?

Ні. У судовому розгляді можуть бути використані тільки результати тестів, призначених судом. Потім необхідно, щоб мати, дитина і можливий батько з'явилися особисто і зібрали зразки для дослідження. Для отримання потрібно мати з собою дійсне посвідчення особи з фотографією - для дорослих, копію свідоцтва про народження, медичну книжку, паспорт або інше посвідчення особи для дітей.

Чи проводиться аналіз ДНК для визначення батьківства в центрі ДНК-досліджень Медікал Геномікс в будь-якому місті України?

Так. Аналізи проводяться фахівцями центру дослідження ДНК Медікал Геномікс в кожному обласному центрі України - Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, Київ, Запоріжжя та інші.

Скільки часу потрібно, щоб отримати результати тесту на батьківство?

Мазок з щоки або кров стандартно займає до 14 робочих днів, у разі дослідження мікрослідів термін може бути продовжений.

Скільки коштує тест на батьківство?

Ціна дослідження батьківства залежить від обраного ДНК-тесту. З вартістю наших послуг ви можете ознайомитись на сайті, вибравши потрібний вам тип теста.

Однак, якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору послуги, зверніться до фахівців Медікал Геномікс. Ми крок за кроком проведемо вас через кожен етап - від замовлення до перевірки та аналізу результатів.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г.

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності.

В країнах, де законодавство дозволяє судовий розгляд у справі про встановлення батьківства, дослідження по визначенню ступеня споріднення між людьми набули великого значення.

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька.