ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька. Для аналізу можна взяти будь-які зразки ДНК - мазки зі щік або мікросліди (наприклад, волосся). Тест ДНК можна проводити навіть через багато років після смерті випробуваного. З отриманим результатом можна проконсультуватися по телефону з нашим експертом по визначенню батьківства і спорідненості, який пояснить, як проходив аналіз і що означає результат. Результат приватної експертизи може бути попередніми доказом в суді.

Тест на спорідненість в Медікал Геномікс, Київ

 • Точний результат - тест проводиться двічі, аналіз 34 маркерів ДНК,
 • Дуже короткі терміни виконання тесту - результат доступний вже через кілька днів,
 • Повний супровід - консультації 7 днів на тиждень, менеджер по роботі з клієнтами,
 • Розмова з фахівцем зі встановлення батьківства і спорідненості,
 • Генетичні профілі обстежених за результатами тестування,
 • Зручність - тестування на будь-яких зразках ДНК, взятих в клініці або будинку,
 • Гарантія на зразки,
 • На розсуд - пересилання набору і результату, також в прихованому варіанті (без лабораторних штампів на конверті),
 • Дослідження можна замовити анонімно або з даними,
 • Оплата після тесту - отримання результату при доставці,
 • Результат іноземною мовою - за бажанням замовника.

Види генетичного тесту ДНК

 • Y-хромосомний аналіз

Y-хромосома - це структура, що успадковується виключно чоловіками, і не змінюється протягом багатьох поколінь. Завдяки цьому з'являється можливість встановити спорідненість по прямій батьківській лінії. За допомогою цього тесту можна, наприклад, визначити, чи є у братів загальний біологічний батько.

 • Х-хромосомний аналіз

Х-хромосома - це структура, яку мати передає всім своїм дітям, незалежно від статі. У свою чергу, батько передає свою Х-хромосому виключно дочкам. За допомогою цього тесту можна, наприклад, перевірити, чи мають дві жінки від різних матерів одного і того ж біологічного батька.

 • Аналіз мітохондріальної ДНК

Мітохондріальна ДНК передається від матері як дочкам, так і синам. Далі його передають лише дочки. Цей тест використовується для визначення материнської загальної лінії. Завдяки йому ми можемо дізнатися, чи є у братів і сестер протилежної статі одна і та ж біологічна мати.

 • Аналіз генетичних профілів

Будь-який член родини, незалежно від статі, може взяти участь в цьому дослідженні. Першим кроком в аналізі є визначення генетичних профілів всіх випробовуваних. Отримані профілі потім піддаються статистичній обробці, щоб обчислити відсоткову ймовірність споріднення.

ДНК-тести для встановлення кровних зв'язків для бабусь, дідусів і онуків.

Точно ми брати і сестри? Це мої бабуся і дідусь? Це мої онуки? Ми родичі? Це питання, які задають собі багато. Ніхто не думає, що опиниться в такій ситуації, і для кожного з нас кровні узи грають важливу роль в житті, це дійсно наша ідентичність. У своїй практиці ми зустрічали безліч випадків, коли тести ДНК давали певну відповідь на питання про родинні зв'язки між конкретними людьми. Ці дослідження також використовуються, коли необхідні надійні докази в справах про спадкування і аліменти.

Дослідження складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних осіб, які перебувають у родинних стосунках, наприклад брат - сестра, дідусь, бабуся - онуки, двоюрідний брат - двоюрідна сестра і т. Д. Дослідження дозволяє визначити статистичну вірогідність спорідненості між обраними особами.

 • Тест на спорідненість по чоловічій лінії

Тест складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних родинними зв'язками осіб, наприклад дідусь - онук, дядько - племінник і т. Д. Тест заснований на аналізі Y-хромосоми, яка не змінюється для всієї чоловічої лінії: дід - батько - онук і ін .

Як проводять ДНК тест?

Матеріал для дослідження береться у вигляді мазка з порожнини рота у випробовуваних. Матеріалом для дослідження може стати: кров, слина, сперма, сірка, нігті, волосся. Також можливо встановити спорідненість по біологічними слідами, які можуть мати:

 • зубні щітки,
 • бритвені верстати,
 • жувальна гумка,
 • недопалок,
 • хустки,
 • тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові,
 • гігієнічні серветки,
 • або інші особисті речі.

В Медікал Геномікс, Харків ми проводимо дослідження для встановлення взаємовідносин, спорідненості між обстежуваних людьми. Зв'язок можна перевірити між:

 • бабусі, дідусі та онуки,
 • мати і дитина (наприклад, в разі відмови від новонародженого),
 • брати і сестри,
 • дядько, тітка і племінники.

Результати такого дослідження корисні, наприклад, в судових справах для визначення спадкоємців або сумнівів у родинних стосунках.

Якість досліджень - надійний тест ДНК, Дніпро, Львів

Якість наших досліджень підтверджено численними сертифікатами. Нам довіряють суди, прокуратура і лікарі, з якими ми працюємо. Вони регулярно передають нам тести ДНК на аутсорсинг. Лабораторія працює відповідно до стандартів і застосовує передові системи контролю якості для досліджень і використовує реагенти найвищої якості.

Більше 10 років досвіду, тисячі виконаних аналізів і регулярні перевірки якості аналізів, що проводяться дослідними центрами, дозволяють нам гарантувати надійний і точний результат. Лабораторія має 100% відповідність результатів, що означає, що багаторазовий аналіз одного і того ж зразка завжди дає такий самий результат.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.