ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька. Для аналізу можна взяти будь-які зразки ДНК - мазки зі щік або мікросліди (наприклад, волосся). Тест ДНК можна проводити навіть через багато років після смерті випробуваного. З отриманим результатом можна проконсультуватися по телефону з нашим експертом по визначенню батьківства і спорідненості, який пояснить, як проходив аналіз і що означає результат. Результат приватної експертизи може бути попередніми доказом в суді.

Тест на спорідненість в Медікал Геномікс, Київ

 • Точний результат - тест проводиться двічі, аналіз 34 маркерів ДНК,
 • Дуже короткі терміни виконання тесту - результат доступний вже через кілька днів,
 • Повний супровід - консультації 7 днів на тиждень, менеджер по роботі з клієнтами,
 • Розмова з фахівцем зі встановлення батьківства і спорідненості,
 • Генетичні профілі обстежених за результатами тестування,
 • Зручність - тестування на будь-яких зразках ДНК, взятих в клініці або будинку,
 • Гарантія на зразки,
 • На розсуд - пересилання набору і результату, також в прихованому варіанті (без лабораторних штампів на конверті),
 • Дослідження можна замовити анонімно або з даними,
 • Оплата після тесту - отримання результату при доставці,
 • Результат іноземною мовою - за бажанням замовника.

Види генетичного тесту ДНК

 • Y-хромосомний аналіз

Y-хромосома - це структура, що успадковується виключно чоловіками, і не змінюється протягом багатьох поколінь. Завдяки цьому з'являється можливість встановити спорідненість по прямій батьківській лінії. За допомогою цього тесту можна, наприклад, визначити, чи є у братів загальний біологічний батько.

 • Х-хромосомний аналіз

Х-хромосома - це структура, яку мати передає всім своїм дітям, незалежно від статі. У свою чергу, батько передає свою Х-хромосому виключно дочкам. За допомогою цього тесту можна, наприклад, перевірити, чи мають дві жінки від різних матерів одного і того ж біологічного батька.

 • Аналіз мітохондріальної ДНК

Мітохондріальна ДНК передається від матері як дочкам, так і синам. Далі його передають лише дочки. Цей тест використовується для визначення материнської загальної лінії. Завдяки йому ми можемо дізнатися, чи є у братів і сестер протилежної статі одна і та ж біологічна мати.

 • Аналіз генетичних профілів

Будь-який член родини, незалежно від статі, може взяти участь в цьому дослідженні. Першим кроком в аналізі є визначення генетичних профілів всіх випробовуваних. Отримані профілі потім піддаються статистичній обробці, щоб обчислити відсоткову ймовірність споріднення.

ДНК-тести для встановлення кровних зв'язків для бабусь, дідусів і онуків.

Точно ми брати і сестри? Це мої бабуся і дідусь? Це мої онуки? Ми родичі? Це питання, які задають собі багато. Ніхто не думає, що опиниться в такій ситуації, і для кожного з нас кровні узи грають важливу роль в житті, це дійсно наша ідентичність. У своїй практиці ми зустрічали безліч випадків, коли тести ДНК давали певну відповідь на питання про родинні зв'язки між конкретними людьми. Ці дослідження також використовуються, коли необхідні надійні докази в справах про спадкування і аліменти.

Дослідження складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних осіб, які перебувають у родинних стосунках, наприклад брат - сестра, дідусь, бабуся - онуки, двоюрідний брат - двоюрідна сестра і т. Д. Дослідження дозволяє визначити статистичну вірогідність спорідненості між обраними особами.

 • Тест на спорідненість по чоловічій лінії

Тест складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних родинними зв'язками осіб, наприклад дідусь - онук, дядько - племінник і т. Д. Тест заснований на аналізі Y-хромосоми, яка не змінюється для всієї чоловічої лінії: дід - батько - онук і ін .

Як проводять ДНК тест?

Матеріал для дослідження береться у вигляді мазка з порожнини рота у випробовуваних. Матеріалом для дослідження може стати: кров, слина, сперма, сірка, нігті, волосся. Також можливо встановити спорідненість по біологічними слідами, які можуть мати:

 • зубні щітки,
 • бритвені верстати,
 • жувальна гумка,
 • недопалок,
 • хустки,
 • тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові,
 • гігієнічні серветки,
 • або інші особисті речі.

В Медікал Геномікс, Харків ми проводимо дослідження для встановлення взаємовідносин, спорідненості між обстежуваних людьми. Зв'язок можна перевірити між:

 • бабусі, дідусі та онуки,
 • мати і дитина (наприклад, в разі відмови від новонародженого),
 • брати і сестри,
 • дядько, тітка і племінники.

Результати такого дослідження корисні, наприклад, в судових справах для визначення спадкоємців або сумнівів у родинних стосунках.

Якість досліджень - надійний тест ДНК, Дніпро, Львів

Якість наших досліджень підтверджено численними сертифікатами. Нам довіряють суди, прокуратура і лікарі, з якими ми працюємо. Вони регулярно передають нам тести ДНК на аутсорсинг. Лабораторія працює відповідно до стандартів і застосовує передові системи контролю якості для досліджень і використовує реагенти найвищої якості.

Більше 10 років досвіду, тисячі виконаних аналізів і регулярні перевірки якості аналізів, що проводяться дослідними центрами, дозволяють нам гарантувати надійний і точний результат. Лабораторія має 100% відповідність результатів, що означає, що багаторазовий аналіз одного і того ж зразка завжди дає такий самий результат.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.