ДНК-тест на батьківство при вагітності. Встановлення батьківства перед пологами, ДНК-аналіз Київ, Дніпро, Одеса

ДНК-тест на батьківство при вагітності. Встановлення батьківства перед пологами, ДНК-аналіз Київ, Дніпро, Одеса

Раніше для проведення тесту на батьківство доводилося чекати народження дитини. Сьогодні встановити батьківство можна вже при вагітності. Таке рішення часто вибирають ті батьки, які не можуть в повній мірі насолоджуватися вагітністю через стрес через невизначеного батьківства. Встановлення батьківства до пологів дозволяє позбутися від негативних емоцій і в спокої чекати появи потомства на світло.

Чи можна зробити тест на батьківство до народження дитини, під час вагітності?

Безумовно так - пройти тест на батьківство можна ще до народження дитини. Сучасна генетика допускає таке рішення з 8-го тижня вагітності. Завдяки цьому батьки можуть відновити спокій і впевненість ще до того, як їх малюк з'явиться на світ.

Майбутні батьки, які хотіли б вирішити питання про біологічне батьківство під час вагітності, можуть це зробити з 8-го тижня. Це найбільш ранньо доступний тест на батьківство в світі, який дозволяє чітко перевірити батьківство на основі зразка крові майбутньої матері і зразка з внутрішньої сторони щоки передбачуваного батька. З 15-го тижня вагітності можуть бути доступні також і інші зразки.

Ці тести настільки ж надійні, як і тести ДНК, проведені після народження дитини. Батьківство під час вагітності можна просто і швидко встановити в Медікал Геномікс в містах по всій Україні - Вінниця, Дніпро, Київ, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Львів та інші українські міста.

У чому полягає перевірка на батьківство перед пологами?

Провести даний тест на батьківство можна двома способами: на основі крові вагітної і мазка з щоки передбачуваного батька або на основі навколоплідних вод і будь-яких зразків від батьків. Який би спосіб ви не вибрали, ви отримаєте впевнений і однозначний результат.

Встановити батьківство до пологів по крові матері і зразком зі щоки можливого батька в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі

Виділення ДНК дитини з крові матері і наступне порівняння її з ДНК чоловіка дозволяє чітко встановити батьківство на ранній стадії вагітності. У цьому варіанті батьківство можна встановити з 8 тижні вагітності. Такий аналіз ДНК дуже зручний і нагадує звичайний аналіз крові - досить взяти кров у майбутньої мами і потенційного батька. Тест не вимагає підготовки - навіть голодувати не потрібно. Варто знати, що ДНК дитини дуже швидко зникає з крові матері відразу після пологів. В результаті він можливий лише в разі конкретної вагітності.

З проби крові матері, взятої при аналізі крові, лабораторія виділяє ДНК дитини. Він знаходиться в кровотоці матері приблизно з 4-го тижня вагітності.

Однак тільки приблизно на 8 тижні кількість ДНК плоду досягає концентрації, що дозволяє точно визначити батьківство. Пізніше зразки, взяті у всіх учасників, використовуються для створення їх індивідуальних генетичних профілів, перевірки їх подібності в певних місцях і на цій основі для вирішується питання про батьківство.

Встановити батьківство до пологів по навколоплодовим водам і будь-яким зразкам батьків - Україна

Ці зразки збирає лікар-фахівець з 15-го тижня вагітності. У навколоплідних водах містяться клітини плоду, з яких можна виділити його ДНК. Батьки можуть здати на дослідження будь-який зразок - мазок з щоки, волосся з цибулинами, зубну щітку, бритву, жувальну гумку та багато іншого. Маючи зразки ДНК дитини і батьків, лабораторія визначає їх генетичні профілі, а потім, як і в першому випадку, порівнює їх між собою і видає результат.

Чи є ДНК-тест на батьківство перед пологами точним?

Результат тесту на батьківство до пологів є достовірним і дає однозначну інформацію про батьківство - це дозволяє або підтвердити або виключити його. Фрагменти ДНК, що перевіряються в тесті, незмінні і формуються під час зачаття. ДНК також ідентична в кожній клітині нашого тіла. Це означає, що результат буде однаковим незалежно від типу наданого зразка.

Чому ДНК-тест на встановлення батьківства краще зробити перед пологами?

Завдяки достовірності встановлення батьківства при вагітності:

  • ви будете більш усвідомлено планувати своє майбутнє і регулювати правову ситуацію - наприклад, ви можете визнати батьківство до пологів або надати дитині відповідні фінансові ресурси,
  • ви знайдете спокій і впевненість назавжди - тест на батьківство не потрібно повторювати після народження, результат назавжди дасть вам однозначну інформацію,
  • ви будете краще підготовлені до ролі батька - ДНК-тестування дає інформацію, важливу з юридичної і психологічної точки зору. Чоловік, впевнений у своєму батьківстві, може визнати дитину відразу після пологів і таким чином отримати батьківські права на догляд за малюком. Це також допоможе йому створити більш глибоку і емоційний зв'язок зі своєю дитиною.

Тест на батьківство під час вагітності в Медікал Геномікс - Україна

  • доступен вже з 8 тижнів вагітності;
  • дає надійний і однозначний результат на все життя;
  • це обачність, безпеку і комфорт;
  • це швидкий результат;
  • і безліч лабораторій по всій території України.

 

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.

Генетика визначається як наука, що вивчає спадковість і мінливість живих організмів. Її батьком вважається фігура Г.

ДНК-тести стали інструментами генетичної ідентифікації, вони, в тому числі, використовуються для визначення батьківства і спорідненості. Для цих досліджень відбираються генетичні маркери, які відповідають основним критеріям найбільш частою унікальності і різноманітності.

В країнах, де законодавство дозволяє судовий розгляд у справі про встановлення батьківства, дослідження по визначенню ступеня споріднення між людьми набули великого значення.

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини.

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька.