Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

Аналіз ДНК на батьківство і материнство, тест на спорідненість в Україні, чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість, вартість

ДНК-тести на визначення спорідненості дозволяють зрозуміти, чи є кровні узи між обстежуваних людьми. Таким чином, вони дозволять вам перевірити, наприклад, чи є у братів і сестер одні й ті ж батьки, родичі або бабусі й дідусі, онуки, чи є вони родичами, а також перевірити спорідненість дитини з сім'єю батька.

Цей тип тесту також використовується в ситуаціях, коли потенційний батько дитини не може взяти участь в дослідженні з яких-небудь причин. Результат тесту на спорідненість для багатьох сімей просто дає душевний спокій і часто дозволяє вирішити судові справи (наприклад, про спадкування або аліменти). Що важливо, для проведення тесту на спорідненість досить наявності будь-яких зразків, в т.ч. волосся з цибулинами, банки з-під содової, недопалка і так далі.

Медікал Геномікс є найбільшою незалежною діагностичної платформою в Україні, яка об'єднує дослідницьку пропозицію найбільших і найкращих лабораторій України. Ми полегшуємо клієнтам доступ до спеціалізованих та сучасним генетичним дослідженням.

 • Тест на спорідненість дозволить підтвердити або виключити спорідненість, якщо неможливо отримати генетичний матеріал від передбачуваного батька.
 • Тест можна проводити анонімно.

ДНК-тест на батьківство і спорідненість для особистих цілей

Тест на батьківство - Київ, Львів, Луцьк та інші міста України

Якщо результати аналізу ДНК повинні бути корисні тільки для особистого ознайомлення клієнта, досить виконати приватний тест ДНК, доступний в кожному місті України в лабораторіях Медікал Геномікс - Вінниця, Одеса, Харків та інші міста. У разі приватного тесту для особистого ознайомлення клієнта, тестовий матеріал, що представляє собою мазок або капілярну кров, слід зібрати в найближчому пункті збору. Оскільки результат тесту при обстеженні двох осіб (передбачуваний батько + дитина) повністю достовірний, мати не зобов'язана брати участь в тесті.

ДНК-тест для судових цілей також можна замовити в лабораторіях Медікал Геномікс. Якщо результати тесту ДНК будуть використовуватися в якості юридичного документа (зміна імені в свідоцтві про народження, постанову про зобов'язання аліментів або наприклад, справа про спадкування), в суді проводиться ДНК-тест на батьківство. Таке розгляд проводиться за запитом суду або коли воно є підставою для порушення судового розгляду.

Тест ДНК для судових цілей вимагає участі мами, дитину і можливого батька, а також надання особистих даних (свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує особу мами і можливого батька). Взяття проби (мазка з ротової порожнини або капілярної крові) у обстежуваних проводиться в зазначеному пункті збору разом із заповненням документа протоколу збору матеріалу для судових потреб. На підставі отриманих даних, крім результату оспорюваної експертизи батьківства / споріднення, до результату видається висновок, необхідне для суду.

Тест на спорідненість

Тести на спорідненість виконуються, наприклад, для цілей успадкування або ідентифікації.

 • Ми досліджуємо спорідненість по чоловічій лінії на основі аналізу гаплотипу Y, який передається у спадок від батька до сина. Таким чином можна визначити, чи є двоє чоловіків біологічними братами без участі в дослідженні батька і матері. Також ми допоможемо перевірити відносини між усіма членами сім'ї чоловічої статі, наприклад, дідусь-внук, двоюрідний брат - двоюрідний брат, дядько - племінник, прадід - правнук.
 • Тест на Х-хромосому дає можливість перевірити, чи є дві жінки сестрами, що мають загального біологічного батька, без участі в тестуванні батька і матері.

Тест на спорідненість в Києві, Одесі, Дніпрі - Кого можна тестувати даним методом?

 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся) + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + батько передбачуваного батька (дідусь)
 • Син передбачуваного батька + брат передбачуваного батька (дядько)
 • Син передбачуваного батька + дідусь передбачуваного батька (прадід)
 • 2 сестри - підтвердження, що вони від одного батька
 • Дочка передбачуваного батька + мати передбачуваного батька (бабуся)

Які зразки підходять для аналізу ДНК на спорідненість?

Перевірка на спорідненість, як і будь-який генетичний тест, вимагає аналізу зразків ДНК. Їх можна виділити з багатьох джерел, тому що практично кожна клітина в організмі забезпечена генетичним матеріалом.

Кров, мазки з порожнини рота або так звані мікросліди, наприклад, зубна щітка, соска, висохлі на тканини плями крові, частки на чашці, склянці, столових приладах, електробритви, волосся з цибулинами і багато іншого. Кожен зразок однаково надійний і визначено.

Чому варто замовити ДНК-тест на спорідненість?

 • впевненість і спокій - досить пройти тест один раз, щоб бути впевненим на все життя. Фрагменти ДНК, проаналізовані в тесті, не змінюються.
 • Можливість регулювання правової ситуації - результат дозволяє вирішити багато сімейні питання і суперечки, стаючи доказом у справах про аліменти, спадщину та інших.
 • Шанс знайти нового члена сім'ї - тест ДНК гарантує, що дві людини пов'язані один з одним. Це дозволяє їм надолужити згаяне раніше час навіть через багато років.
 • Поліпшення сімейних відносин - відсутність впевненості викликає сумніви і сварки, тому перевірка спорідненості - це шанс для багатьох сімей налагодити зв'язки і зміцнити відносини.

Скільки коштує ДНК-дослідження спорідненості в Медікал Геномікс Україна?

Ціна дослідження спорідненості, залежить від типу відносин, які ви хочете дослідити. Ознайомтеся з нашим прайс-листом на сайті, щоб дізнатися вартість вашого дослідження!

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Буває що дідусь і бабуся сумніваються, чи справді дитина, яку вони вважають онуком/онукою, нею родич. В інших випадках може йтися про братів і сестер, які не впевнені у своїх стосунках один з одним. Інша ситуація - мати хоче довести дідусеві та бабусі, що це їхній онук/онука.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Що таке дієта на основі ДНК-аналізу? Все, що вам потрібно знати

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства.

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку.

Чи можна передбачити, що розвинеться рак або що у дітей буде муковісцидоз або синдром Дауна? Генетичні тести дозволяють визначити ступінь такого ризику. Це корисний інструмент для запобігання генетичних захворювань.

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.