Положение о конфиденциальности

Інформація для замовника

Ви погоджуєтеся на обробку Ваших особистих даних на території України відповідно до цього Положення про конфіденційність. Аналіз Вашого зразка буде проводитися на території Сполученого Королівства (Англія).

Інформація, яку ми збираємо

Інформацію, що дає змогу ідентифікувати Вашу особу в цьому Положенні, ми називаємо «особистими даними».

При замовленні ДНК-тесту Медікал Геномікс Україна отримує Ваші особисті данні. Ми збираємо особисті дані лише за умови, якщо Ви добровільно вирішуєте повідомити їх нам.

Особистими даними вважається будь-яка інформація, що дає змогу ідентифікувати Вашу особу, нижче наведено типи «особистих даних», які використовуються та зберігаються Медікал Геномікс Україна, а саме:

  • Інформація, що міститься в обліковому записі (контактна інформація і інформація про оплату, особиста інформація (наприклад: день народження, стать, етнічна приналежність), а також інформація в налаштуваннях особистих параметрів).
  • Дані генетичного аналізу: зразок буккальних клітин та вивільнена з неї молекула ДНК, тип генетичного звіту (-ів), інформація про стан здоров`я, основана на даних з медичної анкети, повний генетичний звіт (ризик виникнення захворювань, статус носія спадкових захворювань, реакція на медикаменти), ризик виникнення захворювань, статус носія спадкових захворювань (рецесивні хвороби).
  • Інша інформація, надана клієнтом: примітки пункту збору біоматеріалу.
  • Сумарна інформація

Як ми використовуємо Ваші особисті дані

Медікал Геномікс Україна використовує Ваші особисті дані для виконання Ваших замовлень, і для цього нам інколи потрібно надати таку інформацію третім особам.

Ми використовуємо Ваші особисті дані для надання замовлених Вами послуг. Можливо, нам буде потрібно надати ці дані третім особам, зокрема нашим партнерам; постачальникам послуг; транспортним компаніям; поштовим установам та державним органам (наприклад, митним службам), але жоден з них не матиме доступ до Вашої генетичної інформації.

В такому випадку, ми надаємо цим особам лише ті особисті дані, які необхідні для виконання Вашого замовлення, і такі особи в свою чергу зобов’язуються використовувати ці особисті дані тільки з метою виконання Вашого замовлення згідно чинного Законодавства.

Крім того, з Вашого дозволу, ми можемо використовувати Ваші особисті дані для того, щоб зв’язатись з Вами у випадку обговорення нестандартної ситуації.

Ми також будемо надавати Ваші особисті дані у випадках, коли цього вимагатиме законодавство України, з метою дотримання Умов використання або у разі крайньої потреби для забезпечення особистої безпеки, безпеки суспільства.

Будь-які винятково особисті дані будуть використовуватись тільки з метою виконання конкретних дій або заходів, для яких вони були надані, а потім будуть знищені.

Якщо компанія Медікал Геномікс Україна вступає у фінансові угоди, такі як злиття компаній, придбання іншою компанією, або продаж деяких або усіх її активів, Ваші особисті дані, у більшості випадків, стануть частиною переданих активів. У такому разі, ми вимагатимемо, щоб нова компанія виконувала умови цього Положення про конфіденційність.

Жоден партнер, що долучається до надання Вам наших послуг, не повинен вимагати будь-які особисті дані без Вашої згоди.

Сайти третіх осіб

Веб-сайт Медікал Геномікс Україна містить посилання на веб-сайти третіх осіб, і деякі з них можуть містити логотип або назву Медікал Геномікс Україна. Однак, такі веб-сайти не керуються і не підтримуються Медікал Геномікс Україна, і Медікал Геномікс Україна не передає їм Ваші особисті дані і не несе відповідальності за їх умови конфіденційності. Ви використовуєте веб-сайти будь-якої третьої особи на свій власний ризик.

Зміни до цього Положення

Останні зміни були внесені в цей документ 21,04,2011. Час від часу Медікал Геномікс Україна може вносити зміни та доповнення до цього Положення щодо Конфіденційності, про що буде повідомлено на цій сторінці. Якщо Ви продовжуєте користуватись нашим веб-сайтом після повідомлення про зміни, це означає, що Ви погоджуєтеся з ними.

Запитання та пропозиції

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо збору, використання чи поширення нами Ваших особистих даних, надсилайте їх, будь-ласка, за електронною адресою: info@dnk-test.com.ua

Понравился пост? Подпишитесь на обновления сайта