ДНК тест на батьківство - Україна, Київ. Замовити анонімний тест ДНК на батьківство

ДНК тест на батьківство - Україна, Київ. Замовити анонімний тест ДНК на батьківство

Використовуючи досягнення молекулярної біології і основні закони генетики, стало можливим встановлення батьківства поза всякими сумнівами.

Наше схожість пов'язує нас загальними зовнішніми узами, в той час як відмінності в зовнішньому вигляді, поведінці і психіці роблять кожної людини унікальним. Ці унікальні особливості є елементами, які визначають особистості окремих людей. Ці правила відображаються на генетичному рівні і записуються в порядку розташування тільки чотирьох букв «генетичного алфавіту» в 6 мільярдів букв ДНК, що складають геном людини. Однак комбінації цих букв складають певний генетичний код, який записує білковий склад основних будівельних компонентів живих істот.

ДНК-тести, які стали інструментами генетичної ідентифікації, включаючи визначення спорідненості і батьківства (тест на батьківство), засновані на вивченні генетичної записи кількох генетичних маркерів (сегментів ДНК), розкиданих по всьому геному.

Судове встановлення батьківства

Наш генетичний матеріал існує в двох копіях, одну з яких ми завжди успадковуємо від нашої біологічної матері, а іншу - від батька. Це правило, зване першим законом Менделя, дозволяє на основі порівняння генетичних профілів остаточно вирішити проблему визначення батьківства. У цивільному судочинстві такі дослідження використовуються в таких випадках, як судове встановлення батьківства. Вони також є безцінним інструментом для виявлення зниклих без вести.

Передові технології аналізу ДНК у встановленні батьківства від компанії Медікал Геномікс - Україна

ДНК-тести засновані на передових методах молекулярної біології, які дозволяють аналізувати генетичний матеріал, зібраний у людей. Вони полягають у вивченні генетичної записи приблизно дюжини генетичних маркерів, які відповідають основним критеріям високої унікальності і високого різноманітності (поліморфізму). Ми пишаємося тим, що, будучи одним з небагатьох центрів дослідження ДНК в Україні, використовуємо стандартні технології автоматичного аналізу ДНК на базі найсучасніших робочих станцій. Ця технологія забезпечує неперевершену якість і надійність завдяки суворим процедурам звернення із зразками ДНК.

Обсяг аналізу, достовірний і точний результат тесту ДНК на батьківство, Київ

Остаточне рішення тесту на батьківство по ДНК формулюється на основі результатів з вірогідністю батьківства вище 99,9999% (тобто з межує з певністю), рекомендованих AABB (Американська асоціація банків крові) - престижною організацією, що займається, серед іншого, акредитацією генетичних лабораторій по всьому світу. Впевненість в наших дослідженнях і аналізах підтверджується:

  • виконанням тестів з використанням систем STR,
  • тестування не менше 15 маркерів STR і маркера статі,
  • розширення галузі дослідження за допомогою додаткових генетичних маркерів, в разі будь-яких неясностей,
  • дворазовий аналіз проб.

Медікал Геномікс Україна - КОМПЕТЕНТНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, неупередженості

Ядро команди Медікал Геномікс, Дніпро складають генетики з багаторічним досвідом роботи в області, з науковими званнями, стажуванням в зарубіжних генетичних лабораторіях, зі значними науковими досягненнями.

За багато років роботи Медікал Геномікс, Одеса завоювала довіру процесуальних органів, а також окремих клієнтів не тільки завдяки професійному обслуговуванню клієнтів, високій якості тестів ДНК, збереженню професійної таємниці, але, перш за все, завдяки своєму авторитету в даній сфері. У своїй діяльності ми поєднуємо ентузіазм з високим професіоналізмом.

Нестандартні аналізи спорідненості

Якщо неможливо отримати матеріал від передбачуваного батька, ми пропонуємо ряд тестів для визначення спорідненості між обраними членами сім'ї.

ДНК-тест на батьківство «судово-медичний» - для індивідуальних клієнтів

Якщо результати тесту ДНК будуть використовуватися в якості юридичного документа; в цьому випадку потрібна участь матері, дитини і передбачуваного батька, а також надання особистих даних (свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує особу матері і передбачуваного батька). Матеріал для дослідження буде зібраний кваліфікованими співробітниками Медікал Геномікс, Харків. Матеріал збирається в пунктах збору по всій Україні, з виїздом на будинок. Однією з формою збору матеріалу є мазок з внутрішньої сторони щоки, завдяки чому збір стає безболісним і неінвазивним, тому його можна проводити у дітей будь-якого віку. Замовити судово-медичний ДНК-тест на батьківство в будь-якому місті України можна зв'язавшись з нами.

Замовити анонімний ДНК-тест на батьківство

нагоді у випадку, якщо результати тесту ДНК будуть важливі тільки для особистого ознайомлення клієнта. В цьому випадку збір матеріалу для тестування ДНК проводиться вдома. Це надзвичайно просто і абсолютно безболісно, ​​полягає в мазку зі внутрішньої частини щоки. Ви отримаєте результат ДНК-тесту на батьківство в перебігу декількох робочих днів.

ДНК-тест на батьківство анонімно - Мікросліди

Якщо неможливо взяти мазок з внутрішньої сторони щоки, пропонуємо так званий «Мікросліди», в даному випадку дослідницький матеріал може бути невеликою кількістю біологічного матеріалу, навіть невидимим неозброєним оком, наприклад на: зубній щітці, соску, жувальній гумці, недопалки, бритві , волоссі і т.д.

ДНК-тести на батьківство - ціна і варіації

Як правильно вибрати відповідний тест на батьківство? Ціна залежить від обраного його типу. У нашій лабораторії клієнти можуть, серед іншого, використовувати такі варіанти (і ціни дослідження батьківства):

  • Передбачувані батько і дитина,
  • Передбачувані батько, мати і дитина,
  • Тест на батьківство з Мікросліди,
  • ДНК-тест для судових цілей і багато іншого.

Медікал Геномікс це & nbsp; Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інші міста України також пропонує зручні тестові пакети, які забезпечують доступ до різних конфігурацій. Завдяки цьому клієнти можуть розраховувати на персоналізацію та мінімізацію витрат, пов'язаних з нетрадиційним профілем тестів ДНК.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.