Харчування згідно генам. Дієта за генотипом, метаболічний ДНК-тест, аналіз генів обміну речовин

Харчування згідно генам. Дієта за генотипом, метаболічний ДНК-тест, аналіз генів обміну речовин

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації. Персональне генетичне тестування може надати інформацію про походження, здатності засвоювати живильні речовини і ліки, а також про ризик розвитку певних захворювань. Чи можна скласти індивідуальну дієту, програму харчування на основі ДНК? Так!

Нутрігеноміка, або взаємозв'язок між дієтою і генами

Більшість людей мають базові уявлення про генетику: ви успадковуєте гени від своїх батьків, їх ДНК об'єднуються, утворюючи унікальний генетичний склад. Це може включати очевидні риси, такі як колір очей і зростання, але також і більш складні атрибути, такі як ризик розвитку захворювань, включаючи діабет, хвороби серця, ожиріння і рак. Проект «Геном людини» - міжнародне 13-річну співпрацю, в ході якого були нанесені на карту все гени людини - виявило близько 50 000 варіацій (відмінностей в індивідуальному коді ДНК) в нашому генетичному коді, які можуть вплинути на функціонування нашого тіла. Багато людей можуть не усвідомлювати, що існує значна взаємодія між навколишнім середовищем і нашими генами.

Генетичний матеріал кожної людини - джерело знань про нього. Він включає в себе не тільки інформацію, що стосується кольору очей або волосся, але також інформацію про функціонування організму, його сприйнятливості до певних захворювань і обміні речовин. Оскільки ланцюжок ДНК кожного з нас унікальна, творці генодіагностики просувають її як адаптовану до індивідуальних обставин кожної людини.

З цього боку, харчування - один із самих основних і потенційно змінюваних компонентів довкілля. Ця взаємодія призвело до появи області під назвою нутрігеноміка, яка вивчає, як гени визначають нашу реакцію на поживні речовини.

Дієта за генотипом - що це?

Компанія Медікал Геномікс пропонує програму харчування, засновану на індивідуальному меню і рекомендаціях по способу життя, отриманих на основі тестування вашої ДНК. Ми гарантуємо допомогу в тому, щоб дізнатися, як ваші гени впливають на здоров'я серцево-судинної системи, метаболізм поживних речовин, підтримання здорового ваги, харчову непереносимість, харчові звички, вправи і ризик травм. Крім того, ця дієта також може допомогти усунути неприємні неспецифічні симптоми з невстановленою причиною (наприклад, мігрень або проблеми з засипанням). ДНК-тест також оцінює здатність організму видаляти токсини і вільні радикали - правильні процеси видалення цих сполук дуже важливі для правильного функціонування організму і важливі для уповільнення старіння організму або запобігання злоякісних пухлин.

У чому полягає тест ДНК і харчування по генам в Україні?

Вам не потрібно виходити з дому, щоб перевірити свої гени. Все частіше і частіше в компанії Медікал Геномікс вибирають послугу збору генетичного матеріалу за вказаною адресою на дому. Сам генетичний тест для харчування зазвичай складається з 3 або 4 кроків:

 1. Збір ДНК зі внутрішньої сторони щоки з подальшим відправленням матеріалу в компанію;
 2. Лабораторний аналіз надісланого матеріалу;
 3. Зустрічі з лікарем і дієтологом і обговорення результатів;
 4. Відправлення, що підходить замовнику дієти за генотипом.

ДНК-дослідження обміну речовин в компанії Медікал Геномікс Україна, Київ, Дніпро, Одеса, Львів допомагає людям скласти індивідуальний план харчування, тренувань, дізнатися особливості та схильності організму і на їх основі розробити дієту, зберегти молодість і красу.

Що можна генетично досліджувати?

Пропозиція лабораторій Медікал Геномікс Україна що спеціалізуються на дієті за генотипом, дуже широке. Крім іншого, ми пропонуємо тести на наявність певних схильностей генів:

 • FTO, або ген ожиріння;
 • APOE, тобто тестування на мутації, що підвищують ризик серцево-судинних захворювань;
 • Ген MTHFR, відповідальний за метаболізм фолієвої кислоти;
 • DQ2, DQ8 - генетична схильність до розвитку глютенової хвороби.

ДНК-дієта також покращує і здоров'я

Крім набору оптимальної ваги або оптимального способу позбавлення від зайвих кілограмів, дієта по генотипу також може поліпшити загальний стан здоров'я і самопочуття. Харчування відповідно до власних потреб організму дозволяє уникнути розвитку багатьох серйозних дієтозалежних захворювань, таких як артеріальна гіпертензія, атеросклероз, діабет 2 типу, остеопороз або серцевий напад. У разі людей, які вже страждають цими захворюваннями, дієта ДНК є відмінною підмогою для застосовуваних методів лікування.

Зробити генетичний тест для харчування, пакет генетичного тестування в лабораторіях Медікал Геномікс Україна - Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків

Якщо ви хочете схуднути або безпечно набрати вагу і уникнути таких захворювань, як ожиріння, діабет або високий кров'яний тиск, подумайте про тест в компанії Медікал Геномікс, завдяки якому ви зможете харчуватися відповідно до потреб вашого власного тіла.

Завдяки дієті, сумісної з вашої власної ДНК, ви можете:

 • поліпшити самопочуття, зовнішній вигляд і загальний стан здоров'я
 • отримати правильний вага тіла
 • поліпшити здатність організму виводити токсини
 • уникати хвороб, що залежать від способу харчування
 • зміцнити імунну систему
 • уповільнити процеси старіння

Харчування згідно генам - чи варто?

Безсумнівно, найбільшою перевагою даного тесту є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. При складанні меню враховуються не тільки основні параметри, такі як вік, стать, ІМТ або існуючі захворювання, а й багато інших чинників, про які ми не маємо уявлення, не знаючи нашого генетичного профілю. Вивчення генетичного профілю і використання цього методу для харчування також є шансом запобігти хворобливі процеси, які ще не розкриті. Крім того, згадуються такі переваги, як поліпшення самопочуття і уповільнення процесів старіння організму. Харчування, відповідне ДНК, безумовно, одна з найцікавіших новинок, що з'явилися останнім часом в світі дієтології. Можна з упевненістю сказати, що це сама персоналізована форма харчування серед тих, з якими ми стикаємося.

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.