Генетичні ДНК дослідження в Києві - перевірте, що приховано в ваших генах

Генетичні ДНК дослідження в Києві, медичні центри Медікал Геномікс Україна - перевірте, що приховано в ваших генах

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації. Завдяки генетичним тестам ви можете, серед іншого, перевірити, чи містить ваш генетичний матеріал зміни, що призводять до розвитку різних захворювань, а також визначити носія відхилень, які не викликають ніяких симптомів у батька, але можуть призвести до розвитку серйозних захворювань у потомства.

Генетичні тести - надійний діагностичний і профілактичний метод, тому їх все частіше рекомендується проводити. У медичних центрах партнерів Медікал Геномікс Укриана ви можете проводити генетичні тести в приватному порядку, швидко і без черг - завдяки чому ви отримаєте безцінну інформацію про своїх генах і здоров'я. Знання результатів генетичних тестів дозволить вам значно знизити ризик розвитку багатьох серйозних захворювань в майбутньому, в тому числі раку.

Чому варто зробити ДНК тест?

Генетичні дослідження - це метод, за допомогою якого можна отримати інформацію, важливу для здоров'я людини. Це дозволяє виявити наявність генетичних змін, успадкованих від предків (наприклад, мутацій або поліморфізмів), що відбуваються в нашій ДНК. Інформація, що міститься в генетичному матеріалі, визначає наше здоров'я - розвиток хвороб, схильність до їх виникнення, шанс мати здорове потомство або те, як наш організм реагує на дію певних ліків. Матеріал ДНК, необхідний для генетичного тестування, отримують із слини пацієнта і аналізують за допомогою лабораторних методів (наприклад, секвенування).

Великою перевагою генетичного тестування є те, що його проводять тільки один раз в житті і немає необхідності його повторювати. Результат такого тесту також не залежить від поточного стану пацієнта, його можна проводити в будь-якому віці і немає протипоказань для його виконання (наприклад, вагітність) - генетичне тестування дозволить вам виявити мутацію, яка завжди буде присутній у вашій ДНК. Генетичне тестування також більш надійно і ефективно в порівнянні з іншими лабораторними методами, оскільки хибнонегативні або позитивні результати вкрай рідкісні.

Що допомагають виявити генетичні тести?

Звичайно, ДНК-тест на схильність до раку - не єдине застосування цього методу. Нижче ви знайдете список захворювань, на які ви можете пройти генетичне тестування - в Медікал Геномікс Укрина в Києві. Ознайомтеся з нашими пакетами!

Генетичне тестування на схильність до раку

Чи є у вас високий ризик розвитку раку в ваших генах? Такому ризику піддається близько 5% досліджуваних нами людей. Варто знати! Ви можете не захворіти на рак або ж знайти його на стадії, коли можна вилікувати. Це те, що ми робимо - ми досліджуємо гени за допомогою секвенування і даємо точні рекомендації відповідно до поточних знаннями.

Пацієнтам з високим ризиком розвитку захворювання надається безкоштовна генетична консультація.

Зробити ДНК-тест на харчову непереносимість - пакет генетичного тестування - Київ

У пакет входять генетичні тести для виявлення таких захворювань, як:

 • Целіакія - у людей, які страждають на целіакію, після вживання продуктів, що містять глютен, з'являються різні симптоми, що ускладнює постановку швидкого діагнозу лікарем;
 • Гемохроматоз - це порушення обміну речовин, що полягає в надмірному всмоктуванні заліза з їжі. Симптоми включають біль в суглобах, розлади травлення, збільшення печінки, порушення серцевого ритму і лібідо;
 • Непереносимість лактози.

Перевіряються гени в вищевказаному пакеті: HLA-DQ2, HLA-DQ8, CLT, HFE. Харчова непереносимість часто супроводжується такими недугами, як метеоризм, діарея, запор або хронічна втома.

Здорова контрацепція - Пакет генетичного тестування

Пакет досліджує ризик розвитку:

 • тромбозу (вроджена тромбофілія),
 • передчасного виснаження яєчників.

Мутація гена F5 і F2 збільшує ризик тромбозу, мутація гена BRCA1 становить 70% ризику розвитку раку грудей, а наявність гена BRCA1 пов'язано з ризиком розвитку раку яєчників. При діагностиці передчасного виснаження яєчників досліджується мутація в гені FMR1.

Здорове материнство - генетичні дослідження в приватному порядку в Києві та Київській області

Генетичні тести ДНК надають важливу інформацію для планування сім'ї - завдяки їм можна визначити ризик народження дитини з аутосомно-рецесивними захворюваннями. Якщо буде підтверджено, що обоє батьків є носіями хвороби, вони можуть дізнатися якомога більше про хвороби, а також дізнатися про її лікуванні і про пренатальних тестах для перевірки стану дитини під час вагітності.

Генетичні тести дозволяють виявити схильність до спадкових захворювань, таким як:

 • кістозний фіброз,
 • фенулокетонурія,
 • синдром ламкої Х-хромосоми,
 • вроджена втрата слуху.

Дане обстеження проводиться неінвазивним методом. Не їжте, не паліть, що не жуйте жувальну гумку і не чистите зуби за годину до обстеження.

Чи плануєте зробити генетичний тест? Здійсніть візит в одну з лабораторій Медікал Геномікс Україна або скористайтеся можливістю здати ДНК аналіз (тест ДНК Київ) з ​​виїздом додому. Наші лабораторії знаходяться в кожному українському місті, в кожному регіоні і області України.

Дослідження генів - з чого почати?

 • Почати сеанс.
 • Заповніть свої особисті дані.
 • Сплатіть обстеження, запишіться на прийом або замовте генетичний тест на будинок.
 • Чекайте результати тестування.

В залежності від результату аналізу ДНК, ми також запросимо вас на консультації про генетику, ми розповімо, що робити, щоб не захворіти.

ДНК-тести - лабораторії Києва - забронюйте візит в медичний центр партнерів Медікал Геномікс Україна прямо зараз! Ви можете зв'язатися з нами найбільш зручним для вас способом:

по телефону, по електронній пошті або за допомогою сайту.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку!

В світі тисячі випадків, коли чоловіки виховують несвоїх дітей. Однак батьківство дуже легко підтвердити, просто здавши тест. Якщо ви сумніваєтеся в своєму батьківстві або не впевнені, виховуєте ви свою дитину, пройдіть тест.

Про популярність генетичних тестів свідчить той факт, що з їх допомогою можна виявляти різні захворювання на дуже ранній стадії їх розвитку. Є можливість провести їх в лабораторії або ж самостійно. Що таке генетичне тестування? Чи варто до цього підготуватися?

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.